Pojawiają się od pewnego czasu pytania : czy to już koniec forum bieszczadzkiego ?
Aktywność "starych" forumowiczów maleje , a młodej krwi niewiele przybywa, co skutkuje marazmem.
Ostatnio usłyszałem wersję że świat idzie do przodu i forma dyskusji forumowych odchodzi w przeszłość.
Może tak , a może nie ? Nie wiem.
Ponoć nowsze technologie porozumiewania są bardziej atrakcyjne, jakieś facebuki, albo jeszcze lepiej ćwierkanie. Tam współczesne bieszczadniki znajdują lepsze miejsce gniazdowania - usłyszałem i forum odchodzi do historii.
Nie zatrzymam czasu historii , tym bardziej , że w ostatnich latach nabrało tempa.
Jednak chciałbym się dowiedzieć (myślę że nie tylko ja) co jeszcze sprowadza ludzi na forum. Czyli co jest atrakcyjne na forumie ?
Jeśli macie chęć to zapraszam do ankiety
.
(ale nie wiem czy uda mi się ją dołączyć?)
mam takich 5 wersji
- czy sprowadza Cię na forum możliwość pogadania (takiego zwykłego o sprawach ludzkich i bieszczadzkich)
- czy oczekujesz konkretnych wiadomości topograficznych (np.gdzie jechać, co zobaczyć, )
- czy chciałbyś się dowiedzieć jak się poruszać po Bieszczadach ? logistyka? zaopatrzenie? sprzęt ?
- czy lubisz raczej czytać relacje ludzi którzy już coś przeszli ?
- a może chciałbyś się spotkać z tymi co już wędrowali tu nie raz ?