Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Krywe

  1. #1
    Massefect
    Guest

    Domyślnie Krywe

    Witam wszystkich podróżujących :)

    Chciałbym sie udać w rejon Krywego (Krywe) .Czy mogę dostać się samochodem w ten rejon , wiem że w okolicy jest dużo zakazów wjazdu i dlatego pytam .

    Czy jadąc tą drogą napotkam zakaz wjazdu? https://www.google.pl/maps/dir/49.25...m3!1m0!1m0!3e2
    Proszę pomóżcie .
    Ostatnio edytowane przez Massefect ; 29-03-2014 o 15:12

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: Krywe

    Cytat Zamieszczone przez Massefect Zobacz posta
    Witam wszystkich podróżujących :)

    Chciałbym sie udać w rejon Krywego (Krywe) .Czy mogę dostać się samochodem w ten rejon , wiem że w okolicy jest dużo zakazów wjazdu i dlatego pytam .

    Czy jadąc tą drogą napotkam zakaz wjazdu? https://www.google.pl/maps/dir/49.25...m3!1m0!1m0!3e2
    Proszę pomóżcie .
    Witaj również w gronie wędrujących po Bieszczadach. Drogą którą sobie wyznaczyłeś, możesz dojechać tylko do Studennego i przy moście zaparkować. Dalej już tylko na pieszo, gdyż jest to tylko ścieżka a jazda samochodem może być kosztowna. Jest jeszcze inny wariant aby dotrzeć do Krywego. Od Brzegów Górnych (Berehów Górnych) dojechać do Zatwarnicy i w miejscu gdzie stokówka odbija na zachód znajduje się kościół i miejsce na zaparkowanie. Następnie już na pieszo czerwonym szlakiem przez Szczob 622 (piękne widoki na Otryt), dotrzesz do Krywego. Pozdrawiam.

  3. #3
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,280

    Domyślnie Odp: Krywe

    Od Zatwarnicy jest najbliżej. Nie zwróciłem uwagi, bo po Biesach nie poruszam się autem, ale mam wrażenie, że ta droga koło kościoła jest otwarta. Przynajmniej była. Można wtedy dojechać aż na wysokość Rylego i wtedy na piechotkę.

  4. #4
    Massefect
    Guest

    Domyślnie Odp: Krywe

    a co do Zatwarnicy to tylko tak można dojechać jak zbyszek1509 napisał?

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: Krywe

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Od Zatwarnicy jest najbliżej. Nie zwróciłem uwagi, bo po Biesach nie poruszam się autem, ale mam wrażenie, że ta droga koło kościoła jest otwarta. Przynajmniej była. Można wtedy dojechać aż na wysokość Rylego i wtedy na piechotkę.
    Również nie zwróciłem zbytnio uwagi na zakaz od Zatwarnicy, jednak na mapie Bieszczady Wysokie jest zakaz ruchu od kościoła. Natomiast na Ruthenusie znajduje się on za ruinami cerkwi w Hulskiem, ale przed skrętem w prawo czerwonego szlaku. Gdy z tego miejsca odbijałem w lewo na Magurę Krywicka, to dwa samochody tam stały na prowizorycznym parkingu. Jednak na jakich zasadach tam dojechały, to już nie wiem. Do Zatwarnicy nie ma innej "legalnej" drogi.

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar skylux
    Na forum od
    06.2008
    Rodem z
    Leżajsk
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: Krywe

    Cytat Zamieszczone przez zbyszek1509 Zobacz posta
    Do Zatwarnicy nie ma innej "legalnej" drogi.
    Jeszcze można za Smolnikiem na Dwernik itd. ale to w sumie dalej tą samą drogą. Pod ruiny cerkwi w Hulskiem można śmiało, a dalej jest szlaban i zawsze istnieje ryzyko, że ktoś go może zamknąć. Ale to już dwa kroki na Krywe przecie.
    "W tak pięknych okolicznościach przyrody... i niepowtarzalnej... " J.H.

  7. #7
    Massefect
    Guest

    Domyślnie Odp: Krywe

    Super co nieco wiem hehe ,dziękuje za pomoc jak ktoś ma coś jeszcze do dodania to proszę.

  8. #8
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,355

    Domyślnie Odp: Krywe

    Mieszkańcy i goście agroturystyki Krywe podjeżdżają do "parkingu" na górce obok szczytu Ryli. Za parkingiem stoi znak zakaz ruchu.
    Parking jest strzeżony
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  9. #9
    Massefect
    Guest

    Domyślnie Odp: Krywe

    wytłumaczcie mi jedno przechodząc kiedyś drogą od Rajskiego na Kalnice w odstępie 30 minut jechały 4 samochody (Niedziela) , trochę mnie to dziwi że każdy pod ten zakaz jeździ i go olewa fakt że rejestracje miejscowe ale na leśników oni też nie wyglądali ...jak to jest z tymi zakazami ?
    Ostatnio edytowane przez Massefect ; 31-03-2014 o 19:44

  10. #10
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,152

    Domyślnie Odp: Krywe

    Cytat Zamieszczone przez Massefect Zobacz posta
    wytłumaczcie mi jedno przechodząc kiedyś drogą od Rajskiego na Kalnice w odstępie 30 minut jechały 4 samochody (Niedziela) , trochę mnie to dziwi że każdy pod ten zakaz jeździ i go olewa fakt że rejestracje miejscowe ale na leśników oni też nie wyglądali ...jak to jest z tymi zakazami ?
    Zakaz jest zakaz. To , że samochód jedzie wcale nie oznacza, że ktoś go olewa.
    Pomyśl logicznie ! Jeśli ktoś postawił ten zakaz, to również może udzielić dyspensy od jego stosowania.
    Jeśli na prawdę jesteś ciekawski, to odszukaj kto postawił ten zakaz i spytaj go, jak można uzyskać pozwolenie na przejazd (jednorazowy / tygodniowy / do końca świata)
    Dla ułatwienia dodam że to forum nie decyduje o zakazach

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Krywe
    Przez Recon w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-10-2013, 12:56
  2. krywe
    Przez damian w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 17-03-2007, 20:23
  3. Krywe
    Przez monia w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-07-2006, 11:24
  4. KRYWE ( DO SB)
    Przez iza w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-07-2003, 09:13
  5. Krywe
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-01-2003, 18:17

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •