Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Bieszczady w maju

  1. #1

    Domyślnie Bieszczady w maju

    Witajcie,
    W połowie maja wybieramy się w 2 osoby dorosłe do Ustrzyk G. mam więc kilka pytań do Was:

    1. Nocleg mamy w Zajeździe pod Caryńską, dobry wybór?
    2. Na wędrówki mamy 3 dni. Planowane trasy:
    a)Widełki-Bukowe Berdo-Tarnica-Halicz-Rozsypaniec-Wołosate
    b)Wetlina-Przełęcz Orłowicza-Połonina Wetlińska-Połonina Caryńska-U.G.
    c)Wetlina-Jawornik-Rabia Skała-Krzemieniec-Przełęcz Wyżniańska-U.G

    i tu mam podstawowe pytanie. Jak wygląda transport publiczny w maju? Jeśli chodzo o trasę a) musimy dojechać na Widełki, pytanie do Was jak najlepiej?Jak dostać się z Wołosatego do U.G?
    Jeśli chodzi o trasę b)- jak dostać sie do Wetliny?
    Trasa c) jak dostać się z Przełęczy Wyżniańskiej do U.G?

    Generalnie co myslicie o tych trasach?Chce maksymalnie wykorzystać czas dlatego odcinki biegnące drogami asfaltowymi chcemy pokonać komunikacją, ale czy takowa w maju działa, a jeśli tak to gdzie można znaleźć jakiś rozkład?
    Dzięki i pozdrawiam

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Bieszczady w maju

    Trasy są ok...komunikacja jest do dupy (rejsowa)...ale są busy które Was zawiozą gdzie chcecie
    Z Wołosatego to tylko godzina z buta po asfalcie, z Berehów też nie wiele więcej ...więc dacie radę

  3. #3

    Domyślnie Odp: Bieszczady w maju

    A powiedz mi w takim razie gdzie kierować się w Ustrzykach G. aby znaleźć bus na Widełki?Oni mają jakiś rozkład czy czekają na odpowiednia ilość osób?Generalnie problem z transportem najbardziej zaprząta moją głowę, bo jeśli nie dotrę rano na Widełki to nici z planowanej trasy

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2006
    Postów
    59

    Domyślnie Odp: Bieszczady w maju

    Spoko do Widełek dojedziesz rejsowym autobusem bez problemu. Bus czeka aż uzbiera się grupa , oczywiście pojedzie i przy minimalnym obłożeniu ale za odpowiednią cenę. Nie martw się o transport bo na pewno dacie radę. Trasa c długa i moim zdaniem mało widokowa jak na pierwszy raz. Proponuje z UG przez Rawki i dalej Działem do Wetliny - widoki super.
    Busy odjeżdżają z pod sklepu w UG. Na nocleg proponował bym Hotelik Biały - przytulny i dużo tańszy niż Caryńska.

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar TQT
    Na forum od
    01.2007
    Rodem z
    Krk
    Postów
    164

    Domyślnie Odp: Bieszczady w maju

    proponuje korzystać z jazdy na stopa

  6. #6

    Domyślnie Odp: Bieszczady w maju

    Dzięki za odpowiedzi.
    Maciej.K dzieki za propozycje trasy, wlasnie o to mi chodzi. Chce przez te 3 dni zobaczyc jak najwiecej, zaczynajac oczywiscie od punktów obowiazkowych. Jesli chodzi o proponowana przez Ciebie trase to jest to zielony szlak z Wetliny i dalej niebieski do Ustrzyk? Na mapie nie wygląda szzególnie atrakcyjnie, ale kierując sie Twoją opinią pewnie go odwiedzimy:)

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: Bieszczady w maju

    Cytat Zamieszczone przez polibud Zobacz posta
    Jesli chodzi o proponowana przez Ciebie trase to jest to zielony szlak z Wetliny i dalej niebieski do Ustrzyk? Na mapie nie wygląda szzególnie atrakcyjnie, ale kierując sie Twoją opinią pewnie go odwiedzimy:)
    Również polecam. Jeżeli tylko pogoda Ci dopisze, to przez ok 7 km masz zapewnioną ucztę duchową:). Początek nie jest słodki, ale później zapomnisz o wstępnym wysiłku. Jeżeli sił i zapału wystarczy, to na Wielkiej Rawce warto odbić jeszcze na Krzemieniec, to tylko niecałe 2 km w jedną stronę :).

  8. #8

    Domyślnie Odp: Bieszczady w maju

    Tak zrobię:)Trójstyk musi być zaliczony.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Czy w maju pochodze?
    Przez pijak10 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 15-03-2008, 15:02
  2. Namiot w maju?
    Przez GOSIA-IZA w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 30-05-2007, 10:16
  3. Jak jest w maju?
    Przez ancie w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 21-04-2005, 14:29
  4. busy w maju
    Przez szarlotka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-04-2003, 19:11

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •