Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: [wydzielony]"Dorwać Komandosa" w Bieszczadach

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar krzychuprorok
    Na forum od
    10.2007
    Rodem z
    Rzeszów/Rymanów
    Postów
    884

    Domyślnie Odp: [wydzielony]"Dorwać Komandosa" w Bieszczadach

    Jak brać to na serio, jeżeli na początku jest taka gafa z przejściem w Stuposianach? i ta cieżarówka! Równie dobrze mogła pojechać całkiem poza Bieszczady i zatrzymać się 200km dalej jak kierowca musiałby zrobić pauzę. To było wyreżyserowane, tak jak i w przygodach Beara Gryllsa. Tamtego początkowo oglądałem z ciekawością, póki nie natrafiłem na odcinek z Rumunii, z obszaru, który znam. Bear twierdził, że do cywilizacji jest kilka dni drogi przez lasy a kilkaset metrów od miejsca w którym się znajdował była asfaltowa droga do miejscowości turystycznej i szlaki.
    Tylko, że takich osób jak my, którzy wyłapują te kłamstwa, jest ułamek procenta z pośród wszystkich ludzi na świecie oglądających z ciekawością i wierzących w tego typu programy i to dla nich są one skierowane.

  2. #12
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: [wydzielony]"Dorwać Komandosa" w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez krzychuprorok Zobacz posta
    (...) i ta cieżarówka! Równie dobrze mogła pojechać całkiem poza Bieszczady i zatrzymać się 200km dalej jak kierowca musiałby zrobić pauzę. (...).
    Ta ciężarówka przeznaczona jest do przewożenia kruszywa i oglądając byłem pewien że pojedzie do najbliższego kamieniołomu ( to chyba pomiędzy Czarną i Lutowiskami) i wtedy cofnęło by gościa o parę ładnych kilometrów do tyłu. Zmyliłby trop całkowicie a SG by zbaraniała.
    Ale to by były jaja

  3. #13
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: [wydzielony]"Dorwać Komandosa" w Bieszczadach

    ...mnie najbardziej dziwił słupek graniczny, który ekipa targalła aż z Krakowa, żeby się ładnie wkleił na przełęczy w kadr :)

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2012
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: [wydzielony]"Dorwać Komandosa" w Bieszczadach

    Prawdziwych ludzi Bieszczadu nie da się oszukać.

  5. #15
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: [wydzielony]"Dorwać Komandosa" w Bieszczadach

    Właśnie obejrzałam - fajne :D :D :D

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2010
    Rodem z
    Bies
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: [wydzielony]"Dorwać Komandosa" w Bieszczadach

    Ale prawdę znacie? Ten komandos został złapany parę godzin później, tego samego dnia, bodajże na torfowiskach w Tarnawie. komandos, phi

  7. #17

    Domyślnie Odp: [wydzielony]"Dorwać Komandosa" w Bieszczadach

    Pełno nielogiczności w tym odcinku o Bieszczadach nawet nie trzeba znać okolicy żeby się zorientować, że to jest jeden wielki przekręt i kpina z widza. Rażący przykład do choćby miejsce w którym Joel wchodzi do wody żeby przepłynąć rzekę. To zupełnie inne miejsce niż to które znaleźli strażnicy. Joel wchodził w miejscu zarośniętym i wychodził też w miejscu zarośniętym strażnicy natomiast, znaleźli trop na polanie. Kosiarka w między czasie przejechała czy co ?:) Drugi przykład do jak ścina drzewo i schodzi ze skały niby 20 metrowej. Dwadzieścia metrów to tam raczej nie było max 10. Ale mniejsza o to. Za chwilę widać jak biegnie a z nim dwóch gości z kamerami. Teleportowali się czy co ? I takich przykładów jest mnóstwo. Wkurza mnie to bo albo kręcą film który jest reżyserowany albo niech nie informują widza, że nic nie jest naciągane i kręcą na żywo. To się nawet na dobry film nie nadaje tyle jest nielogiczności, że głowa puchnie.
    Ostatnio edytowane przez maf2 ; 16-03-2015 o 11:06

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Sprzęt na "juhaskę" w Bieszczadach [wydzielony]
    Przez dziki761 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-06-2012, 21:55
  2. Odpowiedzi: 87
    Ostatni post / autor: 17-12-2010, 15:31
  3. Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 11-05-2009, 04:43
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-11-2008, 11:42

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •