Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Holica

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Marcus
    Na forum od
    11.2012
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    95

    Domyślnie Holica

    Wybieramy się na Pasmo Żuków. Planujemy wyruszyć z Ustjanowej Górnej, zobaczyc Holicę, zejść do Równi.
    Ciekawy jestem czy czekają nas straszne chaszcze? Może ciekawsze by było wybranie drogi z Ustjanowej Dolnej lub Teleśnicy Oszwarowej? Proszę o wszelkie podpowiedzi.

    Marek

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar stasiuvino
    Na forum od
    05.2008
    Rodem z
    Kalisz, Zelów, Ustrzyki Dln
    Postów
    131

    Domyślnie Odp: Holica

    Spokojnie, chaszczy raczej nie uraczysz. Podejście możesz mieć nieco błotniste. Potem Holica - widok wynagrodzi Ci trudy wspinaczki...
    Potem idziesz wygodną drogą. O ile dobrze pamiętam kilkaset metrów za tarasem widokowym dojdziesz do polany. To jedyne trudniejsze miejsce orientacyjne (może coś zmienili, bo byłem tam 4 lata temu). W każdym bądź razie za polanką przy krawędzi lasu skręć w lewo. Potem znów pojawiają się niebieskie znaki. No i nie przeocz zejścia do Równi! Jest ono wyraźnie oznaczone (fot nr 1). Zejście bardzo fajne, po wyjściu z lasu zajebiste widoki na łąki wokół Równi i Gromadzyń (fot nr 2) no i znowu trochę błotka (fot nr 3), ale krzaczorów zero. No a na końcu nagroda w postaci zimnego browara w sklepie w Równi (fot nr 4) u uroczej choć dość "gadatliwej" szefowej lokalu.
    Część trasy opisałem też tu: http://forum.bieszczady.info.pl/show...ght=stasiuvino
    Pozdrawiam
    DSC07570.jpgDSC07568.jpgDSC07567.jpgDSC07565.jpg

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Marcus
    Na forum od
    11.2012
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    95

    Domyślnie Odp: Holica

    Dziękuję za pomoc.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •