Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Spotkanie dn. 17 maja wieczorem w Zagrodzie Chryszczata w Smolniku

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Spotkanie dn. 17 maja wieczorem w Zagrodzie Chryszczata w Smolniku

    Coś mi się nie podoba to tłuczenie się po nocy z Wetliny do Łupkowa, może być ono problematyczne.

    Przed chwilą rozmawiałem telefonicznie z osobą z Zagrody Chryszczata w Smolniku n. Osławą.

    http://www.zagrodachryszczata.dl.pl/

    Dowiedziałem się, że mają tam wprawdzie w dniach 16 - 18 zlot leśnych ludzi, ale miejsc "gastronomicznych" jest dosyć i w sobotę 17 maja wieczorkiem możemy tam wpaść bez obawy, że zostaniemy odprawieni z kwitkiem.

    Czy byliby na to chętni? Oczywiście wiązałoby się to z nieobecnością na XIII KIMB, co i mnie dość trudno przyjdzie. W końcu tylko z myślą o KIMB załatwiłem sobie i Ojcu Prowadzącemu w dniach 14 - 24 maja pobyt w Bieszczadach. Szkoda że Piskal tak pogmatwał sprawy organizacyjne, że już bardziej nie można. I nie wnikam, czy to On był bardziej winien, czy nieznana mi Krysia z Radosnego Szwejkowa (nb. p. Krysia na zdjęciu wygląda b. ładnie).

    Osoby zainteresowane ww. alternatywnym rozwiązaniem proszę o zgłoszenie się tutaj, w tym wątku. Gdyby się okazało, że będzie nas więcej, to może się okazać, iż KIMB to my, a nie tamci.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Spotkanie dn. 17 maja wieczorem w Zagrodzie Chryszczata w Smolniku

    Stały Bywalcze, w innym wątku jest już podane rozwiązanie więc nie wiem czemu ma służyć dalsze mącenie w tym temacie? Po co robisz ten plebiscyt? KIMB jest w Bazie Ludzi z Mgły i tam się spotykamy w sobotę. Jeśli nie masz ochoty w nim uczestniczyć to jakoś to przeżyjemy ale nie odstawiaj na forum jakiejś dziecinady.
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Spotkanie dn. 17 maja wieczorem w Zagrodzie Chryszczata w Smolniku

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    Stały Bywalcze, w innym wątku jest już podane rozwiązanie więc nie wiem czemu ma służyć dalsze mącenie w tym temacie? Po co robisz ten plebiscyt? KIMB jest w Bazie Ludzi z Mgły i tam się spotykamy w sobotę. Jeśli nie masz ochoty w nim uczestniczyć to jakoś to przeżyjemy ale nie odstawiaj na forum jakiejś dziecinady.
    Sir Bazylu, skoro nie jesteś tym tematem zainteresowany, to się nie wypowiadaj. Bo takie wtrącanie się do cudzych spraw to właśnie dziecinada.

    Poza tym to nie jest żaden plebiscyt. Chcielibyśmy się (tzn. ja i Rycho) spotkać z bieszczadnikami podczas zbliżającego się tam naszego pobytu. I wybieram najbardziej wygodną opcję - w pobliżu miejsca zakwaterowania, ściśle przez nas dostosowanego do obowiązującej do bardzo niedawna, ale za to już od bardzo dawna, lokalizacji XIII KIMB.

    Przecież ja tego Łupkowa nie wymyśliłem, tylko się do owego wariantu dostosowałem.
    Jeśli się okaże, że nie ma chętnych do spotkania w Zagrodzie Chryszczata, to pewnie i my z Ojcem Prowadzącym jakoś się dotalepiemy do Wetliny i stamtąd powrócimy. Jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było.
    Ale po co, skoro można się spiknąć w pobliżu lokalizacji wcześniej umówionej? Gdybyś czytał dokładniej, to byś zauważył, że nie mnie jednemu bardzo nie pasują owe przenosiny KIMB w ostatniej chwili.

    I nie wątpię, że przeżyjesz moją ew. nieobecność w Wetlinie. Życzę Ci zresztą 100 lat życia. Ale po co od razu tak niegrzecznie?
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 10-05-2014 o 13:28
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  4. #4
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Spotkanie dn. 17 maja wieczorem w Zagrodzie Chryszczata w Smolniku

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Szkoda że Piskal tak pogmatwał sprawy organizacyjne, że już bardziej nie można.
    Można, właśnie to robisz.
    Czterech panów B.

  5. #5
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Spotkanie dn. 17 maja wieczorem w Zagrodzie Chryszczata w Smolniku

    Napisałem co myślę o takim a nie innym zachowaniu w tej sytuacji i tyle. Być może próba rozwalenia KIMB-u jest grzeczna i właściwa a moja reakcja na to faktycznie niestosowna, ale na razie uczę się składać literki a na czytanie ze zrozumieniem jeszcze przyjdzie czas. Również życzę Ci najlepszego i dobrej zabawy na co najmniej jeszcze 100 KIMB-ach!
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Spotkanie dn. 17 maja wieczorem w Zagrodzie Chryszczata w Smolniku

    Bartolomeo i Sir Bazylu, rozumiem iż Was na pewno nie będzie dn. 17 maja w Zagrodzie Chryszczata. Szkoda. Ale na tym na razie poprzestańmy (w tym wątku tematycznym).
    Gdyż pisząc w nim - to już teraz Wy zaczynacie gmatwać.
    Wylewajcie na mnie żale gdzie indziej, miejsca na forum jest dosyć. W tym wątku chcę tylko sprawdzić, czy są osoby zainteresowane spotkaniem w Zagrodzie Chryszczata.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 10-05-2014 o 13:57
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  7. #7
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Spotkanie dn. 17 maja wieczorem w Zagrodzie Chryszczata w Smolniku

    Przecież sam Bazylu zapodałeś opcję Zagrody na początku, to co się czepiasz ;P Ale wtedy nie było jeszcze żadnych rozwiązań logistycznych a teraz już są. Nic nie rozumiem z Waszej dyskusji ;D
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  8. #8
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Spotkanie dn. 17 maja wieczorem w Zagrodzie Chryszczata w Smolniku

    ... ja tam jestem "młody", "nowy" i jeszcze ".......", ale taka myśl przelana na forum... cytuję.... "Gdyby się okazało, że będzie nas więcej, to może się okazać, że KIMB to my, a nie tamci"..... tak trochę, na mój ptasi móżdżek to zalatuje...secesją?.... ale po co?..... nie jest może najszczęśliwszy fakt, że na tydzień przed, trzeba zmienić lokalizację, ale kto będzie chciał to jakoś dojedzie....życie i tak zmienia nasze plany w najmniej oczekiwanych momentach.... więc cały fakt można przyjąć z uśmiechem... stało się i tyle....ja tam planowaniem staram się zajmować tylko w pracy.... więc przemykam oko, a nawet zamykam na całą sytuację.... i podjadę do tej Wetliny.... choć jej za bardzo nie lubię.... może polubię....nie ma co kijem zawracać Wetlinki ....

  9. #9

    Domyślnie Odp: Spotkanie dn. 17 maja wieczorem w Zagrodzie Chryszczata w Smolniku

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    załatwiłem sobie i Ojcu Prowadzącemu w dniach 14 - 24 maja pobyt w Bieszczadach.
    Proponuję spotkanie w Zagrodzie Chryszczata w środę 14 maja wieczorem. Ja tam właśnie przyjeżdżam już w środę, a na sobotę mam od dawne inne plany. Gdyby się okazało, że będzie nas więcej, to może się okazać, że będzie to nieoficjalna wigilia wigilii wigilii KIMBu.

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Spotkanie dn. 17 maja wieczorem w Zagrodzie Chryszczata w Smolniku

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Proponuję spotkanie w Zagrodzie Chryszczata w środę 14 maja wieczorem. Ja tam właśnie przyjeżdżam już w środę, a na sobotę mam od dawne inne plany. Gdyby się okazało, że będzie nas więcej, to może się okazać, że będzie to nieoficjalna wigilia wigilii wigilii KIMBu.
    Ze środą 14 maja to może być różnie - nie wiem, o której godzinie dotrzemy w środę do Smolnika. A i rozpakować się trzeba będzie, oraz zapoznać z, nieznajomą dotychczas, naszą agroturystyczną gospodynią.
    Ale następnego dnia, w czwartek 15 bm., gdy już zejdziemy z jakiegoś szlaku, to jak najbardziej. Z tego co wiem, nasza "kwaterunkowa meta" znajduje się niedaleko Zagrody Chryszczata.
    Zaproponuj godzinę.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Szlak Bystre - Chryszczata
    Przez PREM w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-07-2013, 21:18
  2. Chryszczata mnie nie lubi
    Przez Dlugi w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 04-10-2012, 10:18
  3. Sprzedam dom w Smolniku
    Przez jolkipolki101 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-06-2008, 16:33
  4. Msza w Smolniku i inne
    Przez K2 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 20-09-2006, 17:00
  5. Gora Chryszczata - tajemnice historii
    Przez Barbaross@ w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 02-11-2004, 10:03

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •