Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: My nieodpowiedzialni [wydzielony]

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Mam taką samą opinię jak Bazyl. Chcialbym zapytać organizatora Piskala co miałaby Krysia z KIMBu, czy ona ma być lepsza od Caritasu. Proponuje aby Piskal wziął przykład z PZPR i w Wetlinie wyprowadził sztandar.Ja będę u Krysi nocował od czwartku do soboty z chęcią z kimś kielicha w piątek wypiję

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Cytat Zamieszczone przez Szwejkowo Zobacz posta
    Bardzo przepraszam wszystkich uczestników KIMBu za zamieszanie, a organizatora i jego wypowiedzi nie będę komentować. Schronisko agroturystyczne " Radosne Szwejkowo " jest otwarte dla wszystkich i wszystkich serdecznie zapraszam. Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy !!!
    A zatem - wszystko się wyjaśniło. Wracamy do punktu wyjścia - tu pozwolę sobie zacytować Pana Prezydenta Piskala:

    "Kongres Internautów Miłośników Bieszczadów

    Kiedy?
    Jako się rzekło w trzeci weekend maja, a konkretnie 16-ty (wigilia godz. wieczorne), 17-ty (Obrady Główne, godz. 19.30) i 18-ty (głównie rozjeżdżanie zapewne)

    Gdzie?
    Wszystko wskazuje na to, że u Krysi w Radosnym Szwejkowie w Łupkowie.
    "

    Teraz 2 ważne rady dla Piskala:
    1) odkręcaj prędko Wetlinę, bo już tam chyba zrobiłeś nadzieję ludziom z mgły,
    2) wystąp formalnie do Moderatorów tego forum, aby wykasowali - założony przez Ciebie - cały niniejszy wątek tematyczny i w ogóle wszystkie posty dotyczące ostatniego KIMB-owego nieporozumienia (do KIMB-u jeszcze ponad tydzień, po co dezorientować tych, którzy może dopiero się o tej imprezie dowiedzą)

    A na przyszłość nie spiesz się z tak ważnymi sprawami organizacyjnymi dotykającymi innych osób. Pośpiech jest bowiem wskazany tylko w jednym przypadku - przy rozstroju żołądka mianowicie.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 08-05-2014 o 10:37
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #13
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    A zatem - wszystko się wyjaśniło.
    Wręcz przeciwnie: jeszcze bardziej zagmatwało. Jasne jest tylko to, że - jak powiedziała mi przed chwilą Krysia - nie ma KIMB-u w Szwejkowie. Jej powyższy post oznacza, że zaprasza do siebie, ale nie na KIMB.
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 08-05-2014 o 19:19

  4. #14
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Cytat Zamieszczone przez Tomek Zobacz posta
    Wręcz przeciwnie: jeszcze bardziej zagmatwało. Jasne jest tylko to, że - jak powiedziała mi przed chwilą Krysia - nie ma KIMB-u w Szwejkowie. Jej powyższy post oznacza, że zaprasza do siebie, ale nie na KIMB.
    Miałem się już nie wtrącać ale uważam, że skoro się tak a nie inaczej porobiło to musimy jakoś ten kryzys zażegnać gdyż separatyści tylko czekają za rogiem by dokonać rozłamu i przejąć inicjatywę Wrzućmy na luz i może spróbujmy nie opuszczać terenu Bieszczadów Smolnikowo-Łupkowskich i zorganizujmy spotkanie np. w Zagrodzie Chryszczata, oczywiście po uprzednim skonsultowaniu się z właścicielem. Z tego co wiem, Zlot Leśnych Ludzi z imprezą zamkniętą odbywa się w piątkowy wieczór a w sobotę lokal jest dostępny dla wszystkich więc nasza garstka powinna tam się zmieścić przy jakimś stoliku (czy czegoś więcej nam potrzeba?). Co o tym sądzicie? Bardzo proszę i liczę na wypowiedź Piskala, gdyż już uczynił pewne ustalenia w Bazie i być może jednak tam byście woleli się spotkać? Oczywiście może się okazać, że jednak w Zagrodzie z jakiś powodów się nie uda więc wtedy trzeba będzie spróbować gdzie indziej i pozostanie na przykład Baza. Ponieważ czas upływa nieubłaganie a forum jest strasznie rozlazłą i niewdzięczną formą ustalenia czegokolwiek, bardzo proszę wszystkie osoby zainteresowane o szybką reakcję i wypowiedzenie się na ten temat. I nie traktujcie tego jak licytację tylko próbę jakiegoś, być może nieudolnego rozwiązania tego mętliku.
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  5. #15
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Zlot Leśnych Ludzi to spora impreza, jest wiele podłużnych stołów i ławek porozstawianych na polu. Będą na polu kiełbaski, piwo lane, różne przysmaki i scena. Tak było rok temu. Wstęp nie jest płatny. Miło byłoby właśnie tam się spotkać. Z Krzychem z Zagrody można spróbować tylko zarezerwować jeden stolik jakiś. Swoich alkoholi byśmy nie wnosili, co jest oczywiste. Czyli spotkanie na zasadzie wspólnego poimprezowania przy stoliku -jest to jakaś opcja. Jeżeli próbowalibyśmy rezerwować stolik to musimy ustalić konkretną godzinę, na którą byśmy się zobowiązali (!) przyjść, minimalna liczba osób, powiedzmy 7. Jeżeli 7 osób napisze na forum, że będzie w sobotę o godzinie 18 w zagrodzie to można zacząć coś działać.
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  6. #16
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    7 osób? To już w Szwejkowie było by więcej.
    Zagroda Chryszczata brana była pod uwagę, ale za względu na ZLL nie mielibyśmy gdzie urządzić tradycyjnej wigilii. Przypuszczam, że gro osób zostanie też na sobotę, po tak pięknie rozpoczętym weekendzie, dlatego myślałem o lokalu, który otwarty by był dla nas przez 2 dni i nie kombinować. "Baza" to przypadek, to pierwszy lokal, chociaż nie pierwszy, do którego dzwoniłem, który może nas przyjąć. A miałem też na uwadze bazę noclegową.
    Z "Bazą" nie ma problemów. Mamy swoją salę w sobotę, (tę co ostatnio, salę, nie sobotę), ale wspominałem, że pewnie w piątek zawita grupa osób na popijawę. Piątek jest niezobowiązujący.

    Stały Bywalcze. Nie spiesz się na przyszłość ze swoimi jakże cennymi radami. Pośpiech jest bowiem wskazany tylko w jednym przypadku - podczas ucieczki przy przyłapaniu przez męża na czynnościach jednoznacznych.Mianowicie.
    Ostatnio edytowane przez Piskal ; 08-05-2014 o 21:17

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar krawc
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Tarnobrzeg
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Przyznaję ze nie bardzo rozumiem praprzyczynę problemu lokalizacji tegorocznego KiMBu w Radosnym Szwejkowie, ponieważ:
    - jak rozumiem Piskal nie zadeklarował Krysi że zapełnimy (noclegowo) całe Szwejkowo,
    -z wpisów na forum wynikalo, że KIMB-owiczow bedzie tyle ile bedzie a reszta wolnych miejsc zostanie wynajeta normalnie innym chetnym.
    -nie doczytalem sie o żadnym zaanagazowaniu konsumpcyjnym Szwejkowa i potencjalnych stratach z tego tytułu.
    Czy problem jest w tym że Krysia oczekiwala większej liczby zajetych przez nas noclegów i odmawiala rezerwacji dla innych a teraz jest zawiedziona?
    Bob
    Belze_Bob

  8. #18
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    ...Zagroda Chryszczata brana była pod uwagę, ale za względu na ZLL nie mielibyśmy gdzie urządzić tradycyjnej wigilii. Przypuszczam, że gro osób zostanie też na sobotę, po tak pięknie rozpoczętym weekendzie, dlatego myślałem o lokalu, który otwarty by był dla nas przez 2 dni i nie kombinować. "Baza" to przypadek, to pierwszy lokal, chociaż nie pierwszy, do którego dzwoniłem, który może nas przyjąć. A miałem też na uwadze bazę noclegową.
    Z "Bazą" nie ma problemów. Mamy swoją salę w sobotę, (tę co ostatnio, salę, nie sobotę), ale wspominałem, że pewnie w piątek zawita grupa osób na popijawę. Piątek jest niezobowiązujący.
    (...)
    Biorąc pod uwagę fakt, iż tylko Jimi będzie chętna spotkać się w Zagrodzie, a akurat żeby się z nią spotkać nie muszę jechać w Bieszczady, pora chyba nie mieszać w wątku i postawić na Bazę.
    Cytat Zamieszczone przez Tomek Zobacz posta
    Jest jeszcze jedna propozycja: nocny ekspres Wetlina - Łupków (i okolica). Rozmawiałem już wstępnie ze zleceniobiorcą, da się zrobić, niedrogo, trzeba tylko zebrać quorum. Ja oferuję bilet w jedną stronę, czyli dowóz z Łupkowa (i okolic) do Wetliny w sobotę po południu.
    Ja się zgłaszam na ten ekspres, choć przyznać muszę, że ani miejsce (Baza) ani takie rozwiązanie (powrót uzależniony od innych) nie bardzo mi pasuje.
    Cytat Zamieszczone przez Tomek Zobacz posta
    Generalnie cieszy mnie, że skończyła się rozmowa o problemach, a zaczęła o rozwiązaniach. Kończmy tę telenowelę
    Pragnących dowiedzieć się koniecznie kto, z kim, gdzie, dlaczego i jak na to zapatruje się rodzina bliższa lub dalsza oraz koledzy ze szkoły, proszę o ewentualne założenie odrębnego wątku i tam roztrząsać te ważkie tematy.
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  9. #19
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Cytat Zamieszczone przez krawc Zobacz posta
    Czy problem jest w tym że Krysia oczekiwala większej liczby zajetych przez nas noclegów i odmawiala rezerwacji dla innych a teraz jest zawiedziona?
    Bob
    Z grubsza polegał na tym.
    Ja nawet rozumiem Krysiowe racje, chociaż przed rokiem nikt jakoś nie martwił się o Basię. A zadeklarować frekwencji Krysi nie mogłem, bo wcześniej, chociażby wtedy, kiedy sam rezerwowałem nocleg w Szwejkowie nie było o tym mowy. Poza tym nie mam ani prawa , ani instrumentów, ani chęci żeby komuś narzucać nocleg.
    A ponieważ do mnie należał głos decyzyjny, chociaż konsultowany trójstronnie, jak rozwiązać problem, podjąłem taką, a nie inną decyzję dotyczącą KIMBu.
    Ostatnią zresztą.
    Ostatnio edytowane przez Piskal ; 09-05-2014 o 17:44

  10. #20
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Cytat Zamieszczone przez Tomek Zobacz posta
    I uśmiechnijcie się - będziecie w Bieszczadach
    Podobne hasło było kiedyś wypisane w jakimś widocznym miejscu na stronie forum. Od jakiegoś czasu nie widzę. Czy ja gorzej widzę, czy uśmiechanie się już nie w modzie?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pomniki pamięci [wydzielony]
    Przez Recon w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-12-2013, 20:31
  2. O rowerach [wydzielony]
    Przez Grzesiek w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 85
    Ostatni post / autor: 05-04-2012, 20:21
  3. Małe kina [wydzielony]
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-02-2012, 13:35
  4. O poszukiwaniach i poszukiwaczach [wydzielony]
    Przez Biały 13 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-07-2011, 12:49
  5. Wyjazdy z SKPB [wydzielony]
    Przez don Enrico w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 23-05-2011, 22:47

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •