Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: My nieodpowiedzialni [wydzielony]

  1. #21
    Awatar Szwejkowo
    Na forum od
    10.2007
    Rodem z
    Bieszczady
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Tak jestem zawiedziona że organizacją KIMBu zajmuje się tak nieodpowiedzialna osoba. A na frekwencję noclegów nie narzekam mam noclegi zajęte przez uczestników naszego Bieszczadzkiego Zlotu Leśnych Ludzi. Bardzo chciałam żeby u mnie było spotkanie ludzi z forum, których już znam i bardzo lubię i zapraszam w innym terminie. Życzę dobrej zabawy i serdecznie pozdrawiam !!!

  2. #22

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Cytat Zamieszczone przez Szwejkowo Zobacz posta
    Tak jestem zawiedziona że organizacją KIMBu zajmuje się tak nieodpowiedzialna osoba. !!!
    Piskal dałeś popis.

  3. #23
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    (...)
    Stały Bywalcze. (...) Pośpiech jest bowiem wskazany tylko w jednym przypadku - podczas ucieczki przy przyłapaniu przez męża na czynnościach jednoznacznych. Mianowicie.
    A czy Ty koniecznie musisz mi przypominać owo straszne wydarzenie sprzed wielu lat, gdy - właśnie przez brak pośpiechu - straciłem 2 górne jedynki?
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  4. #24
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Cytat Zamieszczone przez Szwejkowo Zobacz posta
    Tak jestem zawiedziona że organizacją KIMBu zajmuje się tak nieodpowiedzialna osoba. A na frekwencję noclegów nie narzekam mam noclegi zajęte przez uczestników naszego Bieszczadzkiego Zlotu Leśnych Ludzi. Bardzo chciałam żeby u mnie było spotkanie ludzi z forum, których już znam i bardzo lubię i zapraszam w innym terminie. Życzę dobrej zabawy i serdecznie pozdrawiam !!!
    Zamiast teraz "strzelać focha" trzeba było wcześniej dobitnie powiedzieć, że chce się np. po 20 zł od każdej osoby nienocującej, nazywając to choćby opłatą za kilkugodzinny pobyt dzienny, bez noclegu (czyli za faktyczną "wejściówkę"). Uzasadnienie niekonieczne - każdy wie, że również tacy goście zużyją trochę wody, prądu i odprowadzą ścieki., a także trzeba będzie po nich posprzątać.

    O tym, że na tego typu imprezie bywają osoby niezakwaterowane w obiekcie, w którym konkretna impreza ma miejsce, na pewno wiedziałaś. I mimo to pozwoliłaś, aby ogłoszenie o KIMB w Szwejkowie w konkretnym terminie było upublicznione na tym forum przez kilka miesięcy.

    Ale tego, że Piskal nie wynegocjował z Tobą wszystkich warunków - znając sytuację lokalową R. Szwejkowa - to oczywiście i Jego obciąża.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  5. #25
    Awatar Szwejkowo
    Na forum od
    10.2007
    Rodem z
    Bieszczady
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Nie będę tego komentować !!!!

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Julija
    Na forum od
    05.2012
    Rodem z
    "Potworzysko"
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Najłatwiej powiedzieć "Bez komentarza" i umyć ręce...

    Cieszę się Kaziu, że w końcu piszesz rozsądnie.

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar krawc
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Tarnobrzeg
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Czytam program zlotu lesnych ludzi - i widze, ze ma sie on konczyc biwakiem w Radosnym Szwejkowie w sobote. Czy to nie jest głowny powod rezygnacji gospodyni z przyjęcia KIMB-u?
    Bob
    Belze_Bob

  8. #28
    Awatar Szwejkowo
    Na forum od
    10.2007
    Rodem z
    Bieszczady
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Panie Krawiec niech pan nie piszę głupot jak pan nie wie o co chodzi. Pan Piskal nie zarezerwował i nie ustalił warunków imprezy KIMBu w Szwejkowie. A jeżeli chodzi o zlot i biwak naszego zlotu to rajd jest rano dla wszystkich i uczestnicy KIMBu tylko by na tym skorzystali.Bardzo się cieszyłam że będę gościć ludzi z forum których znam i bardzo lubię. Forum powinno zmienić organizatora KIMBu, ponieważ pan Piskal jest nieodpowiedzialny a na dodatek obraża ludzi. Pozdrawiam wszystkich KIMBowiczów bawcie się dobrze !!!

  9. #29
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Czyżby to pierwszy głos o wolną elekcję? Co prawda Szwejkowo to nie Kamień pod Warszawą , ale... ale... toż to minęło już 441 lat i historycznie to Szwejkowo może zapisać się teraz w nowej historii.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  10. #30

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Krysia ma rację. Odmawiała ludziom ze Zlotu noclegu, bo Szwejkowo miało być zarezerwowane dla KIMB-owiczów. Organizator powinien przedstawić plan imprezy gospodyni i uprzedzić ją, że nocleg jest planowany we własnym zakresie. Szwejkowo stałoby wówczas otworem dla wszystkich turystów. Bezsensowne jest w tej chwili roztrząsanie tematu na forum, chyba najlepiej porozmawiać podczas spotkania z organizatorem KIMB-u. Krysia żadnego focha nie strzeliła. Piskal zbyt dużo gorzkich słów przelałeś na internet, doskonale wiesz jakie są warunki w Szwejkowie a wpis, że w innym miejscu są nieporównywalnie lepsze i że Was tam chcą nie był chyba potrzebny. We wszystkim można doszukać się pozytywów, KIMB stał się bardziej atrakcyjny bo i wycieczka nocą jest i więcej przygód będzie.
    Ostatnio edytowane przez bieszczadzka kuna ; 12-05-2014 o 15:59

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pomniki pamięci [wydzielony]
    Przez Recon w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-12-2013, 19:31
  2. O rowerach [wydzielony]
    Przez Grzesiek w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 85
    Ostatni post / autor: 05-04-2012, 19:21
  3. Małe kina [wydzielony]
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-02-2012, 12:35
  4. O poszukiwaniach i poszukiwaczach [wydzielony]
    Przez Biały 13 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-07-2011, 11:49
  5. Wyjazdy z SKPB [wydzielony]
    Przez don Enrico w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 23-05-2011, 21:47

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •