Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: My nieodpowiedzialni [wydzielony]

  1. #1
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie My nieodpowiedzialni [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    To nie żart
    Radosne Szwejkowo nas nie przyjmie na naszych warunkach. Powodem jest m.in. zbyt mała liczba rezerwacji. M.in.- ale nie będę tutaj wdawał się w szczegóły. Bo nie. Ponieważ dano mi dobitnie do zrozumienia, że osoby, które nie będą nocowały w Szwejkowie, nie zostaną wpuszczone, zrezygnowałem z tak miłego szantażu.To sprawa bez precedensu. W całej historii spotkań KIMBowych podobna rzecz nie miała miejsca! Jest mi z tego powodu przykro.
    Drogi Piskalu, Radosne Szwejkowo jest gospodarstwem agroturystycznym a nie knajpą (jak w Sękowcu czy Zajazdem pod Caryńską czy też Bazą Ludzi z Mgły), do której każdy może sobie wejść, cokolwiek zamówić i posiedzieć do chwili zamknięcia. Jakoś sobie nie wyobrażam, żeby np. spać w Szwejkowie, Kirze czy Zagrodzie pod Chryszczatą a umówić się na imprezę w innym gospodarstwie agroturystycznym np. na lotnisku a później rozejść się każdy w swoją stronę a gospodarze niech się martwią o sprzątanie, pokryją koszty przygotowania drewna na ognisko oraz ewentualne inne. Tym bardziej nie powinno dziwić Cię takie postawienie sprawy, gdyż w ogóle nie wiadomo ile będzie osób a rezerwacji dokonała garstka. Wylewasz żale i rozpaczasz a z tego co wiem w żaden sposób nie uzgodniłeś warunków na jakich ma się odbyć spotkanie a jego organizacja z Twojej strony polegała na zarezerwowaniu dla siebie noclegów. Jeśli faktycznie cos zorganizowałeś i konkretnie uzgodniłeś, to przepraszam, a Ciebie proszę o poinformowanie nas o tym.
    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Spotykamy się:

    Baza Ludzi z...Mgły, Wetlina 82

    - w piątek 16 maja - na wigilii o 19,
    - w sobotę 17 maja - na Obradach Głównych o 19.


    W sobotę mamy własną salę, wiatę grillową, alkohol i żarło na miejscu. Nocleg we własnym zakresie.
    Dlaczego Baza Ludzi z...Mgły?
    (...)
    Dlatego, że 99 % Was, jest wszystko jedno gdzie
    Dlatego, że ważne z kim
    Dlatego, że zostałem postawiony pod ścianą i musiałem szybko coś znaleźć
    (...)
    Przepraszam, chociaż to nie moja wina, za zamieszanie.
    Być może wszystko jedno gdzie, ale gdy się już zarezerwowało noclegi w Łupkowie i okolicach to jednak jest to spora odległość i pieszo nie da się wrócić na nocleg. W związku z powyższym ja jestem zmuszony do rezygnacji z imprezy.
    Piszesz, że to nie Twoja wina, więc napisz nam proszę, jakich konkretnie ustaleń dokonałeś wcześniej w sprawie zorganizowania KIMB-u w Łupkowie? Np. na jakich zasadach uczestnicy spotkania, którzy nie będą korzystać z noclegów a z infrastruktury dokonają rozliczeń, kto po nich posprząta, kto i jak zapewni drewno na ognisko, jak korzystać w razie niepogody ze świetlicy, z której korzystać będą chcieli również inni mieszkańcy itp., itd., czyli generalnie na czym polegała organizacja niedoszłego spotkania?
    PS
    Jakie to są "nasze warunki"?
    Ostatnio edytowane przez sir Bazyl ; 07-05-2014 o 20:59 Powód: dodałem PS
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Właśnie dziś w południe dopiąłem sprawę zakwaterowania w Smolniku k. Łupkowa, nb. dzięki uprzejmości koleżanki z tego forum. I wcale nie było łatwo. Osoba, u której zamieszkamy z Ojcem Prowadzącym, musiała skorygować swoje plany, tj. namówić na zmianę terminu inną osobę, która miała już u niej rezerwację załatwioną wcześniej.
    Moje słowo nie dym. Przyjeżdżamy w okolice Łupkowa. Jeśli nie będzie tam tegorocznego KIMB-u, to czuję się zwolniony z obietnicy w nim uczestniczenia.
    A Ty, Piskalu, po prostu jesteś niepoważny.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Parę słów kontynuacji. W takiej sytuacji jak ja, może być więcej osób. Piskalu, czy nie mogłeś załatwić zamiennego obiektu w okolicy Łupkowa i Smolnika, tylko aż w dość odległej Wetlinie?
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  4. #4
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Bazylu!
    Z tego co Krysia mówiła mi telefonicznie, to rozmawiała właśnie z Tobą o tym na czym polega KIMB, czyli znała "nasze warunki". Nagle okazuje się, że lokal ma być zamknięty przed gośćmi KIMBu, którzy nie dokonali rezerwacji. Jeśli dla Ciebie było wiadome, że Szwejkowo ma takie a nie inne zasady, to trzeba było się odezwać.Padła tylko prośba o rezerwacje, którą odebrałem tak, że Krysia chce tylko wiedzieć, ile miejsc zatrzymać dla KIMBowiczów, a ile dla innych turystów. Do głowy mi nie przyszło, że może być inaczej. KIMB nie jest i nie będzie imprezą komercyjną. Ani ja nie ustalałem warunków z Krysią ani Krysia ze mną. A formuła KIMBu przecież jest znana i wałkowana na forum od lat. Na tym forum, na którym jest też Krysia. Skąd więc takie zaskoczenie?
    Nie mam nic więcej do dodania.

  5. #5
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Parę słów kontynuacji. W takiej sytuacji jak ja, może być więcej osób. Piskalu, czy nie mogłeś załatwić zamiennego obiektu w okolicy Łupkowa i Smolnika, tylko aż w dość odległej Wetlinie?
    Jeszcze brana była pod uwagę Tarnawa.

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Jeszcze brana była pod uwagę Tarnawa.
    Kpisz czy o drogę pytasz? Przecież to jeszcze dalej od Łupkowa.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  7. #7
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Bazylu!
    Z tego co Krysia mówiła mi telefonicznie, to rozmawiała właśnie z Tobą o tym na czym polega KIMB, czyli znała "nasze warunki". Nagle okazuje się, że lokal ma być zamknięty przed gośćmi KIMBu, którzy nie dokonali rezerwacji. Jeśli dla Ciebie było wiadome, że Szwejkowo ma takie a nie inne zasady, to trzeba było się odezwać. (...)
    1/ No i mamy winnego! Rewelacja!
    2/ Widząc od lat jaki cyrk jest urządzany przy okazji wyboru miejsca i ewentualnego przybycia bądź nie na spotkanie poszczególnych Forumowiczów nigdy bym się nie zdecydował na próbę organizacji KIMB-u a i ochota uczestnictwa w nim jest coraz mniejsza.
    3/ Takie zasady ma chyba każde gospodarstwo agroturystyczne, jak znasz inne, to możemy tam spróbować (gdyby się udało to najlepiej okolice Łupkowa i Smolnika).
    Z mojej strony to tyle w temacie, jakimiś przepychankami nie jestem zainteresowany, chciałem tylko skonfrontować wypowiedzi obu stron.
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  8. #8
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Mnie też nie będzie na Kimbie w Wędlinie bo nie pasuje mi to miejsce. Ale pewnie będę gdzieś w Bieszczadach wtedy ale gdzie to nie mam pojęcia :) Może zlot leśnych ludzi? :P Albo gdzieś w lesie po prostu ;p Wiele osób pewnie zostanie w okolicy więc można by się zgadać.

    Krysia nie ma obowiązku czytania forum i to w związku z kimbem i znajomością zasad jej do niczego nie zobowiązuje :) pozdrawiam wszystkich
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  9. #9
    Awatar Szwejkowo
    Na forum od
    10.2007
    Rodem z
    Bieszczady
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Bardzo przepraszam wszystkich uczestników KIMBu za zamieszanie, a organizatora i jego wypowiedzi nie będę komentować. Schronisko agroturystyczne " Radosne Szwejkowo " jest otwarte dla wszystkich i wszystkich serdecznie zapraszam. Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy !!!

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Ważne!!! XIII KIMB w "Bazie Ludzi z... Mgly" w Wetlinie!!!

    Proponuję nową kimbową nagrodę: "Wór Mordocheusza" w który to worek ubiera się zwycięzca, posypuje głowę popiołem i wykrzykuje " wybaczcie byłem idiotą!!! ", po czym nagrodzony brawami stawia zacny trunek. Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy, jak dobrze rozumiem w "Radosnym Szwejkowie".

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pomniki pamięci [wydzielony]
    Przez Recon w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-12-2013, 20:31
  2. O rowerach [wydzielony]
    Przez Grzesiek w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 85
    Ostatni post / autor: 05-04-2012, 20:21
  3. Małe kina [wydzielony]
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 06-02-2012, 13:35
  4. O poszukiwaniach i poszukiwaczach [wydzielony]
    Przez Biały 13 w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 13-07-2011, 12:49
  5. Wyjazdy z SKPB [wydzielony]
    Przez don Enrico w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 23-05-2011, 22:47

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •