Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Filmy z fotopułapek bieszczadzkich i ręcznych kamer

  1. #1
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Filmy z fotopułapek bieszczadzkich i ręcznych kamer

    Coraz częściej wpadam w Internecie na filmiki lub zdjęcia zwierząt, ale nie tylko, złapanych w tzw. fotopułaki, leśne oczy lub też inne własne wymyślne nazwy ukrytych urządzeń rejestrujących obrazy. Przeważnie linkuje się je w różnych wątkach Forum związanych tematycznie z danym zwierzakiem lub sytuacją.
    Jako, że staram się nie zakładać nowych wątków to tutaj w temacie nic podobnego nie znalazłem i dlatego jest nowy. Warto więc popatrzeć na, nieświadomym niczego zwierzakom, popatrzeć w jakich sytuacjach zostały uchwycone. Wiem też, że zakładane "fotopułapki" nie tylko mają za zadanie "łapać" zwierzęta, ale też różne kryminogenne zachowania ludzi. W świecie medialnym jednak są pokazywane zwierzęta i dobrze, bo nie trzeba zbytnio wymyślać umysłu by oczyma wyobraźni zobaczyć sytuacje w jakich, nie przymierzając człowiek, może (ale nie musi!) zostać złapany. Myślę, że one zostały gdzieś tam nieraz zarejestrowane, ale biorąc pod uwagę ograniczenia prawne są albo kasowane od razu albo mocno strzeżone gdzieś w sejfach by nie "kusić", gdzieś ostatnio przeczytałem, że gdy fotografia/film przechodzi w drugie ręce to w 90% trafia do netu… duży współczynnik jak widać.
    Wracajmy jednak do leitmotivu wątku, czyli zwierząt uchwyconych w podstępne kadry... wiem, wiem niektórzy woleliby jednak obrazy z oczu wyobraźni lub nawet dyskusję o tym, ale to nie w tym Forum
    Wstawiajmy więc tutaj albo linki albo całe nagrania i koniecznie związanych z Bieszczadami. Ja na początek zalinkuję do Koliby gdzie można sobie przewijać kilka filmików, jeden po drugim w jednym okienku a jest na co popatrzeć
    https://pl-pl.facebook.com/photo.php...type=2&theater
    (można wejść bez konta i logowania) oraz tutaj, ale już filmiki są każdy osobno.
    https://www.facebook.com/NadlesnictwoCisna?fref=photo

    Są i niedźwiadki, i nawet półniedźwiadki, i wilki, i rysie i zaplątana sarenka w elektrycznego pastucha, i ... obejrzyjcie zresztą sami.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  2. #2
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Filmy z fotopułapek bieszczadzkich i ręcznych kamer


Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. O bieszczadzkich deptakach
    Przez diabel-1410 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 09-03-2014, 00:35
  2. Filmy - opinie, polecane, tematyka dowolna
    Przez Trismela w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 22-12-2012, 00:22
  3. Filmy o górach.
    Przez Anyczka20 w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 15-10-2012, 23:38
  4. Na bieszczadzkich szlakach....
    Przez WUKA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-09-2010, 13:11
  5. Filmy z pierwszej wyprawy w Bieszczady
    Przez Cati w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 28-11-2009, 10:14

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •