Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Zbiornik Solinka

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Zbiornik Solinka

    Doszło do mnie, że w Solince planowana jest budowa zbiornika retencyjnego, przetarg już zakończony. Nie znalazłem więcej informacji niż to: http://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOT...L:HTML&tabId=1
    Nie wiecie jak duży ma być ten zbiornik? Harcerze podobno ostatni obóz teraz tam mają...

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar wadera
    Na forum od
    03.2008
    Rodem z
    okolice Lublina duszą zawsze conajmniej 1000 m npm
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Zbiornik Solinka

    Szłam tamtędy we wtorek trwa intensywny wyrąb lasu i wywóz drzewa,a co z mieszkańcami no i kolejką bieszczadzką-zaleją tory??????przeniosą ,przerobią????????
    „Life is brutal and full off zasadzkas”.

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2009
    Postów
    745

    Domyślnie Odp: Zbiornik Solinka

    Kolejki to IMHO nie obejmie - jest podany nr działki, z geoportalu wynika, że to działka ze stojącymi tam budynkami - http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/?l...sionID=1452997 .
    Są również podane współrzędne - jeśli to zapory to jest to akurat południowy róg działki - tam, gdzie harcerze mają obóz.
    Choć z topografii typowałbym bardziej w stronę torów.
    Nie wiem jak duży ma być teren zalewowy, ale pod cmentarz chyba nie podejdzie? Nie pozwolili by sobie leśnicy na odcięcie cmentarza a tym bardziej zalanie...

  4. #4

    Domyślnie Odp: Zbiornik Solinka

    Dwa zbiorniki retencyjne w Lisznej (o których także mowa w podanym przez Dlugiego linku) zostały wykonane w tamtym roku. Tak na oko średnica zbiornika wynosi 30 metrów. Czyli taka większa wanna. Spokojnie, mała Solinka to nie duża Solina.

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Mundek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    N 50°05' E020°01'
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Zbiornik Solinka

    Cytat Zamieszczone przez jozztom Zobacz posta
    Dwa zbiorniki retencyjne w Lisznej (o których także mowa w podanym przez Dlugiego linku) zostały wykonane w tamtym roku. Tak na oko średnica zbiornika wynosi 30 metrów. Czyli taka większa wanna. Spokojnie, mała Solinka to nie duża Solina.
    Istotnie, nie są duże.
    Stan z października 2013:
    IMGP0980.jpg
    Pozdrawiam
    Mundek

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Solinka - baza namiotowa
    Przez damian w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 28-08-2009, 13:23
  2. Solinka
    Przez iza w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-06-2001, 14:28

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •