Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: pierwszy raz!

  1. #1
    trycja
    Guest

    Domyślnie pierwszy raz!

    Witajcie Miłosnicy...
    Cudowne miejsce to forum..
    Mam pytanko.. wybieram sie na mój pierwszy prawdziwy urlop wlasnie w Bieszczady i nigdy mnie tam dotad nie bylo :(
    Polećcie mi prosze jakas trase na tydzien.. jade z moja Cudowna Połową z namiotem.. jak na dzisiaj pewnie nie mam takiej kondycji by cały tydzien chodzic z namiotem i calym sprzetem. Sledzilismy do tej pory mapy i chcemy pojechac do Wetliny, Utrzyk i Wolosatego... juz sie nie moge doczekac, ale chcialabym wiedziec od czego zaczac i gdzie najbezpieczniej zostawic prawie cały nasz dobytek by po powrocie znaleźć go ponownie:)
    Będę wdzięczna za pomoc! I do zobaczenia na szlaku:)

  2. #2
    asterix
    Guest

    Domyślnie Re: pierwszy raz!

    Witaj
    Z noclegiem pod namiotem nie ma problemu, pola namiotowe i kempingi sa dosyc liczne i w standardzie od pola z rzeczka i krzaczkami po pelna obsluge w Ciepla wode, kuchnie itd.
    W Wetlinie jest wiele miejsc na rozbicie namiotu, w Ustrzykach Gornych to przede wszystkim kemping nr 150 (wyglada ciekawie, cale rodziny tam "koczuja", ale osobiscie nie mialem okazji tam sie rozbijac).
    Trudno cos doradzic nie znajac waszych preferencji i wymagan..... ale na pewno cos znajdziecie.... mi osobiscie odpowiada Wetlina. Dobre miejsce do wypadow, troche knajp, szlaki w roznych kierunkach.... czego chciec wiecej :)
    Mialem pomysl na przemierzanie gor z plecakami, ale zrezygnowalem. Stwierdzilem, ze lepiej rozbic sie w jednym miescu na kilka dni, zlazic gory bez tobołków i potem przeniesc sie do nastepnej miescowosci. Ja planuje noclegi w Wetlinie lub w Ustrzykach Gornych a potem sie zobaczy :)

    Pomiedzy miescowosciami kursuja busiki wozace turystow. Za niewielka oplata mozna sie przemieszczac, jak sil na powrot do namiotu braknie :)

    A kiedy jedziecie? Ja wyruszam z Łodzi najprawdopodobniej w niedziele rano :))
    pozdrawiam i do spotkania na szlaku....

  3. #3
    trycja
    Guest

    Domyślnie Re: pierwszy raz!

    czesc:)
    wow, tez wyjezdzasz z Łodzi? niezle.. widze ze wyruszamy z tego samego miejsca tylko ja wyruszam 14 lub 15 sierpnia.
    my tez planujemy wedrowki od jednego miejsca do drugiego, zaczniemy w Wetlinie, potem Ustrzyki i planujemy jeszcze Wołosate... chcemy robić tak jak Ty, szlaki i powrót do tego samego miejsca na nocleg. Obawiam sie szczerze mówiąc troszke o dobytek w namiocie, czy bedzie jak wrocimy.. znam przypadki ze na pustym szlaku w górach Ukrainy zniknał plecak w ciagu dnia.. to przykre i nie chce powtórki z rozrywki :)
    Wielkie dzieki za odpowiedz!
    Czekam na relacje po powrocie:)
    i.. może kiedys do zobaczenia przypadkiem w Łodzi:)



    Wiadomość została zmieniona (30-07-03 10:10)

  4. #4
    asterix
    Guest

    Domyślnie Re: pierwszy raz!

    Witaj
    15 sierpnia to my wracac bedziemy do Łodzi. Ale ja nie ruszam z Łodzi, a jedynie zabieram "po drodze" druga połowe.... a jade z Zielonej Góry.
    Jade samochodem i zakladam, ze czesc rzeczy bedzie w samochodzie, wiec nie powinny ginac. Po za tym, rozbijajac sie u gospodarzy chyba najlatwiej uniknac nieproszonych gosci w namiocie. Tak mi sie wydaje....

    - ruszam jutro rano, skoro swit....
    pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pierwszy raz na narty
    Przez ciociunia0 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 15-03-2019, 20:09
  2. Bieszczady po raz pierwszy
    Przez medusa w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 24-10-2007, 16:10
  3. Pierwszy raz w Bieszczady
    Przez butek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 06-05-2007, 02:20
  4. PO RAZ PIERWSZY
    Przez wojciech w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-05-2004, 21:55
  5. Pierwszy raz
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-09-2002, 16:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •