Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Koniarka

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2010
    Postów
    43

    Domyślnie Koniarka

    Witam,byl tam ktos kiedys?
    Wiem ze nie mozna sie oddalac od szlaku, no ale moze jednak ktos byl ,moze ktos jest miejscowy i zbierajac borowki sie tam zapedzil?
    Szukam jakichs zdjec z tej okolicy,czy sa stamtad jakies widoki?czy tam jest plasko i czy jest teraz polana?,czy jest to mozliwe zeby w czasie wojny ladowaly tam radzieckie kukuruzniki?
    Chodzi mi o ta Koniarke na polnocny-wschod od Halicza/Wolowego Garbu(Kijowca).
    Dzieki za wszelkie informacje pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez gpz ; 04-10-2014 o 04:12

  2. #2
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Koniarka

    Cześć...czytałem, że było lądowisko i działała tam partyzantka rosyjska, która miała trochę na celu skoncentrować działania polskiej partyzantki i upowców przeciwko hitlerowcom ... kontakty mieli niby i z naszymi i z upa... sama Koniarka w zasadzie jest położona na granicy parku, więc idąc drogą między Mucznem, a Tarnawą od mostów kolejki w prawo stokówką, a na wysokości Borsuczyn (za punktem widokowym) jeszcze raz w prawo dojdziesz na legalu....

  3. #3
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Koniarka

    Jest płasko, jest polana, jest ścieżka/droga, jest widoczek na wschód, jest ładnie...
    Ale podobnie jest na Bahnach, jeno legalnie.
    Ostatnio edytowane przez Browar ; 04-10-2014 o 12:00
    Pozdrav

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2010
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Koniarka

    Dziekuje za odpowiedz panowie,przemolla pewnie czytalismy te same wspomnienia jednego z mieszkancow Tarnawy ,Browar masz jakis foty z Koniarki w strone wschodu?Ile potrzeba czasu aby dojsc od mostow kolejki na gorke?
    Jak patrze na ta mape ktora jest online,to Koniarka,Pohar,Czerenina i Bahna leza w BPN:(
    edyta:a sorry browar,widze ze sa dwa miejsca zwane Bahna,jedno jest na polnoc od Koniarki a drugie na poludniowy wschod,duzo mniejsze,tobie pewnie chodzilo o te Bhana na polnoc,one na bank leza za granica parku?
    Ostatnio edytowane przez gpz ; 05-10-2014 o 04:47

  5. #5
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Koniarka

    ... od mostów to... godzina z hakiem... u mnie z dużym hakiem...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •