Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: W Bieszczady na miotle

  1. #11
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: W Bieszczady na miotle

    Sobotni poranek w Cisnej objawił się lekko przymglony, ale trzeba było się zrywać się z legowisk bo w taki dzień , z tej metropolii bieszczadzkiej odjeżdża tylko jeden autobus w stronę Komańczy.
    Zajęliśmy cały przystanek, ale to nie wystarczyło aby był tylko nasz. Z mgiełki, niczym duch pojawił się DUCHPRZESZŁOŚCI, ot kolejne fajne spotkanie forumowe.
    Widząc miotłę, przestraszył się , że będzie musiał zamiatać liście w całych Bieszczadach i wybrał odmienny kierunek.
    Nas interesowało jak się dostać do Woli Michowej , bo ponoć miała tam być promocja. Promocji nie było , ale uratował nas przejeżdzający sklepo-wóz.
    Po zaprowiantowaniu, pojawiła się śmiała koncepcja dotarcia do najbliższego schroniska celem odpowiedniego zakończenia dnia
    .

    Załącznik 36110
    .
    Schronisko , owszem było ale trochę zamknięte, zresztą już od dłuższego czasu. Trzeba było iść dalej
    Wybraliśmy jako kierunek samotne drzewko , które przebijało się przez mgiełki
    .
    hm14_1951.jpg
    .
    Dlaczego tak ?
    O tym opowie mapa Compasu. Chcieliśmy wyjść na Krąglicę, górę która wznosi się ponad 900 metrów nad morzem i na którą nie prowadzą żadne szlaki
    ale znaleźliśmy ścieżkę która nas poprowadziła, co prawda w pewnym miejscu ztrawersowała i trzeba było szukać grani, ale było fajnie.
    Cmentarza , niestety nie znaleźliśmy, czy ktoś go namierzył ?
    map.kraglica.JPG
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez don Enrico ; 16-10-2014 o 22:41

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar DUCHPRZESZŁOŚCI
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    z brzozowego gaju na Podlasiu, obecnie piaski mazowieckie
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: W Bieszczady na miotle

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    (...)
    Zajęliśmy cały przystanek, ale to nie wystarczyło aby był tylko nasz. Z mgiełki, niczym duch pojawił się DUCHPRZESZŁOŚCI, ot kolejne fajne spotkanie forumowe.
    Widząc miotłę, przestraszył się , że będzie musiał zamiatać liście w całych Bieszczadach i wybrał odmienny kierunek.
    (...)
    "Pojawiam się i znikam, pojawiam się i znikam"
    Liści zamiatać nie lubię, bo one wciąż lecą i lecą. Tym razem to nie liście odmieniły kierunki. Gdybym był sam to bym bez wahania się do Was przyłączył (chociaż przy moim braku kondycji pewnikiem był bym zawalidrogą). Ja jadąc w Bieszczady, nigdy nie planuję co mam robić. Wychodzę z założenia "co będzie, to będzie".
    Po Waszym odjeździe Kompan zwrócił mi uwagę "Ty to masz tupet! Obcy człowiek stoi , a ty m mu rzucasz - Hiszpański Szlachcic?" A co miałem robić? Stać i się zastanawiać to ON, czy nie ON?
    Pozdrawiam
    DUCHPRZESZŁOŚCI

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: W Bieszczady na miotle

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Chcieliśmy wyjść na Krąglicę, górę która wznosi się ponad 900 metrów nad morzem i na którą nie prowadzą żadne szlaki
    ale znaleźliśmy ścieżkę która nas poprowadziła, co prawda w pewnym miejscu ztrawersowała i trzeba było szukać grani, ale było fajnie.
    Jak się okazuje, to gdy zbliżaliście się do przełęczy 817, zacząłem przygotowania do wymarszu z przeciwnego kierunku, aby powitać przodowników wyprawy .

  4. #14
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: W Bieszczady na miotle

    Na naszej drodze pojawiły się kosmiczne kółka wzbudzając duża zainteresowanie
    .
    hm14_1956.jpg
    .
    Kolejne spotykane kółka miały zupełnie inny kolor
    .
    hm14_1963.jpg
    .
    Z coraz większym niepokojem pokonujemy kolejne metry zbliżając się do szczytu
    .
    hm14_1964.jpg
    .
    Czy z okopów wyjdą duchy ?

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar krzychuprorok
    Na forum od
    10.2007
    Rodem z
    Rzeszów/Rymanów
    Postów
    884

    Domyślnie Odp: W Bieszczady na miotle

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Na naszej drodze pojawiły się kosmiczne kółka wzbudzając duża zainteresowanie
    Zebraliście? zjedliście? odleciał ktoś w kosmos?

  6. #16
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: W Bieszczady na miotle

    Cytat Zamieszczone przez krzychuprorok Zobacz posta
    Zebraliście? zjedliście? odleciał ktoś w kosmos?
    Zebraliśmy, zjedliśmy i próbowaliśmy odlecieć w kosmos
    .
    czwarty.JPG
    .
    ale zbyt wiele osób weszło na jedną miotłę i miała problemy z oderwaniem się od ziemi.

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar komisaRz von Ryba
    Na forum od
    05.2008
    Rodem z
    dziki wschód
    Postów
    1,164

    Domyślnie Odp: W Bieszczady na miotle

    Drzewo było na łąki początku a Łąki Łan może i duszach grał

    cuda natury wzbudziły nasz zachwyt

    z wrażenia co niektórzy usiedli, reszta postanowiła uwiecznić dla potomności, tylko jedna osoba marudziła że to nie pierogi

    Ciepły się zaopiekował a wieczorem przyznać mu trzeba, przyrządził tak że palce lizać :)

    weszliśmy do lasu, piękny był

    wprawne oko ślady okopów wypatrzyło

    nawet słoneczko raczyło swoje promyki wypuścić

    znaczy już niedaleko

  8. #18
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: W Bieszczady na miotle

    Tuż z zakrętem pojawił się długo oczekiwany obiekt. Co prawda, nie było powitalnego transparentu ani kapeli, która by zagrała marsza powitalnego, jednak zapasy wody pitnej, informowały o gotowości na przyjęcie spragnionych wędrowców.

    01.jpg

    Natomiast okazały i czytelny szyld, informował o przynależności tego obiektu.

    02.jpg

    O godz. 15:54 pojawili się pierwsi reprezentanci silnej i prawie zwartej grupy.

    03.jpg

    Z daleka było widać przyniesione atrybuty władzy, które słusznie im się należały.

    04.jpg 05.jpg

    Po kilku minutach pojawili się następni.

    06.jpg

    A po chwili rzucił się im w oczy, wiele obiecujący i zachęcający do kąpieli, napis na tablicy z nazwą potoku.

    07.jpg

    Dalsza część ekipy, była już wybiórczo zainteresowana atrakcjami mijanego potoku.

    08.jpg

    W dalszej części spotkania, jedni wykazywali się umiejętnościami kulinarnymi, a drudzy w pełni z tego korzystali i prowadzili ożywioną dyskusję.

    09.jpg 10.jpg

  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Piastowy
    Postów
    571

    Domyślnie Odp: W Bieszczady na miotle

    mietła mietłom a jo cały czas nie wiem co to ta bjugorajsko suka

  10. #20
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: W Bieszczady na miotle

    Widzę Heniu, że Ty też chodzisz z jednym kijkiem. Ja do dwóch nie umiem się przekonać, twierdząc, że drugi by mi bardziej przeszkadzał niż pomagał. Może z czasem się nauczę:) Szkoda, że mnie nie było ale plany górskie mi się nałożyły w tym czasie. W podobny sposób nakładają mi się też w listopadzie, jednak tym razem wybiorę załogę forumową zamiast ukochanej Ukrainy...
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 19-10-2014 o 16:30
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •