Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: KIMB 2015 - co, gdzie, kiedy

  1. #11
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: KIMB 2015 - co, gdzie, kiedy

    Cytat Zamieszczone przez krawc Zobacz posta
    1) Tarnawa-spelnia wymagania imprezowania zewnętrznego -tylko!


    Bob
    ... przecież wewnątrz jest tam też ten bar... jadalnia... w części środkowej, czy jak to nazwać... miejsca by chyba starczyło...

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar krawc
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Tarnobrzeg
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: KIMB 2015 - co, gdzie, kiedy

    Hmm....bylem raz..w czasie KIMBu ale nie w jadalni..sorry
    Bob

  3. #13
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: KIMB 2015 - co, gdzie, kiedy

    Nie wiem, jak teraz, ale podczas KIMB-u 2012 ta jadalnia-świetlica w Tarnawie była niedostępna, bo służyła za składzik. Ale miejsce na ognisko za hotelikiem jest zadaszone, więc po co siedzieć w pomieszczeniu... A jakie fajne chłodziarki można w potoku z kamieni ułożyć!

    Nie ukrywam, że Tarnawa jest moim ulubionym KIMB-owym miejscem, a Pani Agata była ulubioną gospodynią. Od ok. roku jest nowy gospodarz, podobno też fajny, działa również nowa strona hoteliku, która m.in. sugeruje, że w sezonie można w Tarnawie znów coś wypić i czymś zakąsić.

  4. #14
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: KIMB 2015 - co, gdzie, kiedy

    ... to pomieszczenie jest dostępne... mi też nie jest specjalnie ono potrzebne... tak dodałem tylko w odpowiedzi na post Krawca... nowy gospodarz Mariusz jest ok...miejsce fajne...ale fajnych miejsc jest też więcej...

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar Mundek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    N 50°05' E020°01'
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: KIMB 2015 - co, gdzie, kiedy

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Nie wiem, jak teraz, ale podczas KIMB-u 2012 ta jadalnia-świetlica w Tarnawie była niedostępna, bo służyła za składzik. Ale miejsce na ognisko za hotelikiem jest zadaszone
    Niestety wiaty brak, parkowi kazali rozebrać, jako niebezpieczną - faktycznie, w maju już była pochylona. Mariusz na razie nie wie, czy coś postawią.
    Fota z 18.10.
    IMGP3060a.jpg
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Pozdrawiam
    Mundek

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar krawc
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Tarnobrzeg
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: KIMB 2015 - co, gdzie, kiedy

    No i mamy problem..
    Bob

  7. #17
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: KIMB 2015 - co, gdzie, kiedy

    Ajtam ajtam... Problem to by był, gdyby wiatę rozebrali na tydzień przed imprezą Poza tym - jak rozumiem - w Tarnawie jest dostępna świetlica, więc jest się gdzie schować w razie niepogody.

    A skoro jestem przy głosie, to się wypowiem w kwestii "co, gdzie, kiedy".

    A propos miejsca: przy Tarnawie się nie upieram. Akurat tego lata po dłuższej przerwie odwiedziłem Balnicę i wydaje się, że to bardzo klimatyczne miejsce, więc może warto tam spróbować. Uważam, że wcześniejsza zrzutka jest dobrym pomysłem i nie podzielam poglądu, że "zawsze były z tym problemy". Stroną finansową KIMB-ów zajmowałem się dwukrotnie i było OK. Nawet jak w Tarnawie musiałem podczas rozliczenia dołożyć pani Agacie parę dych z własnej kieszeni, to 5 minut później już mi je - bez żadnego upominania się i co do grosza - zwrócono

    Co do terminu, to nie widzę sensu, by go zmieniać. Każda data zawsze komuś nie będzie pasować, a "trzecią sobotę maja" łatwo zapamiętać, także podczas układania planów urlopowych. Ze Zlotem Leśnych Ludzi raczej nie mamy "zbiorów wspólnych", a na kermesz do Olchowca można podjechać i w niedzielę, jeśli ktoś będzie chciał. I będzie w stanie Istotna jest na pewno obecność Mania, wiec jeśli wstępnie potwierdzi swoją obecność w sobotę 16 maja 2015 r. na KIMB-ie gdzieś w Bieszczadach, to uważam, że nie ma co przy terminie majdrować.

    A w sprawie programu... Jakoś trudno mi coś odkrywczego napisać Z jednej strony fajnie wspominam np. prelekcje i slajdowiska w starej Matragonie, a z drugiej strony braku takowych na innych KIMB-ach też jakoś boleśnie nie odczuwałem. Może po prostu jeśli ktoś jest chętny, to niech przygotuje i zorganizuje, na pewno duża część chętnie posłucha, a przecież nikogo się pod bagnetami pędzić nie będzie.

    Z przyzwyczajenia zaznaczam, że to oczywiście moje prywatne opinie, a ostatecznie o czasie i formie jak zwykle zdecyduje większość

    Może - nie kończąc dyskusji nad kształtem - przejdźmy od słów do czynów i zapytajmy zaprzyjaźnionych gestorów, czy nas przyjmą w sobotę 16 maja 2015, a jeśli tak, to na jakich warunkach. Może krąg możliwości się zawęzi. Co Wy na to?
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 23-10-2014 o 14:56

  8. #18
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: KIMB 2015 - co, gdzie, kiedy

    Tak tylko dodam że kermesz w niedzielę jest ok i przy okazji kimbu łatwiej dostępny, na sam kermesz to by mi się raczej nie chciało. No i spotkać można tam nieobecnych na kimbie - jako towarzyskie dopełnienie.
    Pozdrav

  9. #19
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: KIMB 2015 - co, gdzie, kiedy

    Zróbmy więc głosowanie. Jako, że dotychczas najczęściej pojawiające się propozycje na KIMB to Tarnawa Niżna oraz Balnica (oba bardzo fajne miejsca), proponuję, by każdy zainteresowany wyraził swój typ -nie trzeba ograniczać się do tych dwóch ale mile widziane są także nowe propozycje. Dobrze by było, jakby głosowanie (swoje propozycje) poszło sprawnie. Jeżeli ktoś w tym wątku już wypowiadał się na ten temat, nie ma potrzeby powielać:) Fajnie, jakby przynajmniej wszyscy uczestnicy ostatniego KIMBu rzucili coś w temacie.
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 23-10-2014 o 21:30
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  10. #20
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: KIMB 2015 - co, gdzie, kiedy

    Do Balnicy trza z kilometr przejść na piechotę od auta, zgroza, po drodze mogą czyhać niedźwiedzie
    ....no chyba że ktoś wynajmie pociąg :)
    Pozdrav

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. [Komańcza] Zakwaterowanie(gdzie,kiedy)
    Przez anula w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-06-2014, 06:59
  2. Kilimanjaro od 27.01.2015-05.02.2015
    Przez diabel-1410 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-04-2014, 22:17
  3. Bukowskie Vrchy - co, gdzie , jak , kiedy etc z Roztok Górnych :)
    Przez Mavje w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-10-2011, 16:45
  4. Gdzie ?? KIMB VI 2007-- głosowanie tura I
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 64
    Ostatni post / autor: 17-02-2007, 09:46
  5. Gdzie ?? KIMB 2006 - głosowanie PONOWNE - zmienione
    Przez joorg w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 04-05-2006, 07:44

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •