Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3 6 7 8 9 10 11 12 13
Pokaż wyniki od 121 do 127 z 127

Wątek: XIV KIMB 2015 - rozkład jazdy i lista obecności

  1. #121
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: XIV KIMB 2015 - rozkład jazdy i lista obecności

    Kurdybanek, no to trochę pobawiłeś w Bieszczadach! Fajnie, że się podobało, zwłaszcza, że byłeś jedną z nowych osób :) A zarazem jedną z ostatnich przy ogniskowym gronie! W zasadzie teraz nawet nie pamiętam kto poszedł wcześniej -ja czy Ty :) Śpiewy były fajowe, na prawdę, długo zapamiętam to ognisko, gdyż było bardzo klasyczne, z klimatem, jakich dziś coraz mniej! Zaczęłam notować Mańka piosenki, by zapamiętać te najlepsze (niestety nie byłam w tym konsekwentna) a gdy gitary milkły pytałam Jędrka, by dać Mańkowi odetchnąć -"Jędruś, znasz jeszcze jakieś piosenki? :) " a Jędrek zawsze miał coś w zanadrzu :D Czy to Okudżawę (przez tego właśnie człowieka, od jednego rimbu zaczęłam słuchać Okudżawy! Więc to mówi samo przez się..), czy Wysockiego albo całą masę niebanalnych, wyszukanych i zapomnianych utworów, które tak bardzo chciałabym zapamiętać ale niestety wtedy już nie zapisywałam :( Więc pozostaje nutka oczekiwania na następny KIMB za rok -by znów je usłyszeć. I wiecie co -to jest w tym wszystkim najfajniejsze i jedyne w swoim rodzaju! Brakowało mi tylko jednej pieśni - Wojtka Pysza, która zrobiła piękne wrażenie rok temu i od tej pory jej tekst wisi u mnie dumnie w pokoju na ścianie (i podpisie na dole). Mam nadzieję, że następnym razem ją usłyszę w wykonaniu jej autora i chętnie zaśpiewam, gdyż znam dobrze słowa!
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 25-05-2015 o 19:03
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  2. #122
    Bieszczadnik Awatar DUCHPRZESZŁOŚCI
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    z brzozowego gaju na Podlasiu, obecnie piaski mazowieckie
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: XIV KIMB 2015 - rozkład jazdy i lista obecności

    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    Kurdybanek, no to trochę pobawiłeś w Bieszczadach! Fajnie, że się podobało, zwłaszcza, że byłeś jedną z nowych osób :) A zarazem jedną z ostatnich przy ogniskowym gronie! W zasadzie teraz nawet nie pamiętam kto poszedł wcześniej -ja czy Ty :) (...)
    Kurdybanek w obecności mojej skromnej postaci dogaszał ognisko o 3 nad ranem. Około pół godziny wcześniej Przemolla zawinął się w śpiwór i poszedł spać do samochodu. Twierdząc - "nie będę swoim chrapaniem przeszkadzał innym spać". A ciut przed nim, zmęczona organizacją KIMB-u poszłaś na zasłużony odpoczynek.

    Do Balnicy jak panisko przyjechałem pociągiem w piątek. Po godzinie, może dwóch Wojtek z Zielonki przywiózł Jimi. Następnie pojawiali się inni. I tak rozpoczął dzień i noc pierwsza. Następnie był dzień pełen wrażeń i noc z ogniskiem. I jeszcze jeden poranek ze śniadaniem przy ognisku. W miedzy czasie, wszyscy zaczęli się rozchodzić do swoich codzienności.
    Dziękuję: Wojtkowi za przyjęcie, Jimi za organizację, współtowarzyszom za przybycie i oderwanie się od rutyny.
    W Bieszczady przybyłem 14 maja, wróciłem do domu późnym wieczorem 22 maja.
    Pozdrawiam
    DUCHPRZESZŁOŚCI

  3. #123
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: XIV KIMB 2015 - rozkład jazdy i lista obecności

    Dzięki Duchu za wyjaśnienie i fajne podsumowanie. Nie wiedziałam, że Przemolla spał w aucie :) Niepotrzebnie, sądzę, że chrapanie w sali i tak pewnie było niezłe (choć nie slyszałam nic!) ale myślę, że każdy spał twardym snem i nie zwracał uwagi na szczegóły :) Na sali byli sami swoi -ja, don Enrico, Miejscowy (Sławek), ekipa Browara i ekipa Przemolli.

    No właśnie -dzięki dla Wojtka z Zielonki za zgarnięcie mnie po drodze w połowie drogi na Balnicę :) Fajnie, że zawitałeś do nas choć na chwilę!

    Duchu, pominąłeś w opisie ognisko pierwszego dnia :) Choć nie było śpiewów, to dyskusje były bardzo ciekawe. Ktoś na koniec, a może właśnie Ty, fajnie podsumował -że rozmowy te były fajną wigilią, dobrym wstępem do jutrzejszego kimbu. No i Wojtek -gospodarz Balnicy siedział cały czas z nami przy ogniu, jak i właściwie drugiego dnia także przez zdecydowaną większą część czasu -był klimat.

    Także jak panisko (tylko że odjechałam) z Balnicy pociągiem :) Tak jak pisałam -ekipa Przemolli, w postaci trzech facetów, żegnali nas wymachując każdy chusteczką -widok ten był na prawdę cudaczny! Był to mój pierwszy raz wąskotorówką Wszak kolejka jest nieodłącznym elementem tego miejsca!

    Pozdrowienia też dla dobrych duszków z Balnicy :) Kim są duszki z Balnicy? Gdy rano w niedzielę krzątałam się po kuchni, z góry odzywały się do mnie jakieś głosy. Nie prędko się pokazały ale towarzyszyły nam ciągle rozmową. Nazwałam je duszkami z Balnicy.
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 26-05-2015 o 18:18
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  4. #124
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2011
    Rodem z
    Piastowy
    Postów
    571

    Domyślnie Odp: XIV KIMB 2015 - rozkład jazdy i lista obecności

    ..a czy to właśnie te dobre duszki zostawiły nam za wycieraczką auta bukiet polnych kwiatów i nielwowskiego lwa? - pozostanie zapewne tajemną tajemnicą

  5. #125
    Bieszczadnik Awatar Kurdybanek
    Na forum od
    05.2015
    Rodem z
    Inowrocław
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: XIV KIMB 2015 - rozkład jazdy i lista obecności

    Cytat Zamieszczone przez DUCHPRZESZŁOŚCI Zobacz posta
    Kurdybanek w obecności mojej skromnej postaci dogaszał ognisko o 3 nad ranem. Około pół godziny wcześniej Przemolla zawinął się w śpiwór i poszedł spać do samochodu. Twierdząc - "nie będę swoim chrapaniem przeszkadzał innym spać". A ciut przed nim, zmęczona organizacją KIMB-u poszłaś na zasłużony odpoczynek (...)
    Prawie wszystko się zgadza, ale skromne tło to raczej ja stanowiłem. Ty jako, że masz Ducha w nazwie, właśnie jak ten dobry duch czuwałeś do końca aby ognisko wypaliło się po "bożemu". Nie wspomnę o fakcie, że w czasie ogniska serwowałeś pyszne kiełbaski za co ja i paru innych forumowiczów jest Ci wdzięcznych.
    Ostatnio edytowane przez Kurdybanek ; 27-05-2015 o 00:13

  6. #126
    Bieszczadnik
    Na forum od
    06.2014
    Rodem z
    Sosnowiec, Poland, Poland
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: XIV KIMB 2015 - rozkład jazdy i lista obecności

    Również i ja chciałem podziękować wszystkim uczestnikom KIMBu za miło spędzony czas :)DSC06423.jpg

  7. #127
    Bieszczadnik Awatar bieszczadzka_tęsknota
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: XIV KIMB 2015 - rozkład jazdy i lista obecności

    A ja przeprosić chciałam za brak obecności i uprzedzenia o tej niechlubnej nieobecności :(. Dużo zawirowań ostatnio, przepraszam.
    KIMB udany przepięknie, tym bardziej żałuję!
    magda :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. KIMB 2014- rozkład jazdy i lista obecności
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 102
    Ostatni post / autor: 27-05-2014, 09:34
  2. KIMB 2013- lista obecności i rozkład jazdy.
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 173
    Ostatni post / autor: 09-07-2013, 07:27
  3. X KIMB- lista obecności
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 24-05-2011, 00:21
  4. IX KIMB- rozkład jazdy
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post / autor: 16-05-2010, 21:35
  5. IX KIMB- lista obecności
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 13-05-2010, 22:19

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •