Strona 7 z 13 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 127

Wątek: XIV KIMB 2015 - rozkład jazdy i lista obecności

  1. #61
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,661

    Domyślnie Odp: XIV KIMB 2015 - rozkład jazdy i lista obecności

    Oczywiście, że jest możliwe, możesz zaczynać w każdej chwili.

  2. #62
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: XIV KIMB 2015 - rozkład jazdy i lista obecności

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Oczywiście, że jest możliwe, możesz zaczynać w każdej chwili.
    Niestety nie wybieram się w tym roku na KIMB, a aby pomóc to trzeba wpłacać pieniądze na ta fundację!
    Więc proszę kopiujcie, wklejajcie, gdzie się da i komu się da, w ciągu 1 dnia od emisji w TVP zebrano ok 550 ooo zł, więc kwestia wielkiej mobilizacji społeczeństwa !
    Tylko tyle narazie mogę zrobić, ale liczę że każdy z nas dorzuci swoje 3 grosze :) Pozdrawiam !!!
    mAAtylda

  3. #63
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: XIV KIMB 2015 - rozkład jazdy i lista obecności

    Kilka słów organizacyjnych na temat tegorocznego KIMBu :)


    Byłam tydzień temu w Balnicy by dograć szczegóły.

    Przypomnę, dojazd autem do Balnicy jest możliwy wyłącznie od strony Maniowa.

    Najważniejsza sprawa -zmieniła się kwestia parkingowa. Osoby nocujące w Balnicy, które przyjadą swoim samochodem proszone są by zaparkowali auto pod domem w Balnicy. Wynika to z faktu, że dotychczasowy parking z którego od zawsze korzystano w Balnicy -jest już niedostępny -ponieważ leśni teraz czasem wlepiają mandaty, gdy auta zostają tam przez noc. Mają układ z Wojtkiem -jeżeli auta jadą na nocleg w Balnicy to mogą wjechać na drogę z Maniowa ale auta zostawiają pod domem u Wojtka. Tolerowani są także chwilowi interesariusze schroniska w Balnicy, którzy mogą zostawić auto na parkingu -jeżeli nie będzie ono bardzo długo stało. Czyli jeżeli ktoś chce wpaść na herbatkę do schroniska w Balnicy np. na dwie godziny to jest umowa że może zostawić auto na dotychczasowym parkingu. Jeżeli to auto będzie stało dużo dłużej wówczas może być mandat. Jak to wszystko ma się do KIMBu? Ciężko tu nam ocenić, przewidzieć ponieważ są to nowe ustalenia. Na pewno nocujący wjeżdżają pod dom. Wojtek uważa że jeśli ktoś przyjedzie późnym po południem (16-17) i zostanie na parę godzin to nie powinno być problemu -ale ręki nie da sobie uciąć, dlatego dmuchamy na zimne a każdy postąpi jak uważa. Czyli pozostali (nienocujący) uczestnicy KIMBu którzy planują być kilka godzin -proponujemy by jechali normalnie do parkingu i postępowali według instrukcji, jaką zastaną na miejscu. Z przyczyn oczywistych nie umieszczam tej instrukcji na forum. Jeżeli jest taka możliwość, proponujemy by uczestnicy dobierali się w pary by zminimalizować ilość aut w Balnicy, by nie było problemu z ich rozmieszczeniem. Nie blokujemy ścieżki prowadzącej do schroniska, by w każdej chwili był na niej swobodny przejazd dla innych uczestników (zwłaszcza nocujących w Balnicy).

    Poniżej wysyłam mapkę. Dawny parking (dziś "chwilowy parking") oznaczony jest strzałką. Jest to duże, charakterystyczne wycięte miejsce w lesie mogące swobodnie pomieścić z 20 (lub więcej) aut. Stąd do schroniska jest piechotą 10 minut. Proponujemy by stąd do schroniska iść po torach kolejki, unikniemy w ten sposób błota (jeżeli takowe będzie) i mamy gwarancję że na 100% nie pobłądzimy ;-) Schronisko jest tam, gdzie jest na mapie zaznaczony przystanek kolejki wąskotorowej.

    KIMB 2015.jpg

    Jest jeszcze na weekend wolny pokój 2 osobowy. Dlatego jeśli ktoś nie chce martwić się o miejsce dla auta, polecamy go zarezerwować u mnie. Ja zwolniłam już całą rezerwację pokoi, ponieważ nie ma oszałamiającego zainteresowania, więc teraz na ten wolny pokój gospodarz może wziąć sobie ludzi z zewnątrz. Więc kto pierwszy ten lepszy, nie jest on już dla nas "trzymany". Jeżeli jednak ktoś zdecydowałby się, to prosimy by dalej rezerwować u mnie a nie bezpośrednio u Wojtka. Najlepiej telefonicznie: 694-913-923. Osoby które rezerwowały pokoje -bez nowych zmian :) Przypominam, że łóżka w pokojach wyposażone są w pościel i poduszki więc nie ma potrzeby brać śpiworów. Są też wciąż wolne miejsca do spania na materacu w wspólnej sali. Tu trzeba mieć swój śpiwór.

    Ustalona została też opłata wejściówka ;-)

    * osoby nocujące w pokojach: 27 zł /os /dobę
    * osoby nocujące na materacu: 20 zł /os /dobę
    * namiot: 8 zł /os /dobę
    * osoby nienocujące w Balnicy: 17 zł /os

    Na miejscu będzie można nabyć piwka polskie lub słowackie ;P Można przywieźć też swoje trunki.

    Do zobaczenia! W razie pytań, tel do mnie: 694 913 923. W Balnicy zasięg telefoniczny jest ograniczony!
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 19-04-2015 o 16:29
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  4. #64
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: XIV KIMB 2015 - rozkład jazdy i lista obecności

    Po rozmowie tel z jakże miłą koordynatorką tegorocznego KIMB-u mam pewność że jeszcze nie za późno by dopełnić formalności związanych z przyjazdem na tą sympatyczną impreze. Będę w piątek , nocleg na Balnicy.........a reszta jak zdrowie pozwoli! Dziękuje Jimi za pomoc , do zobaczenia.
    Pozdrawiam wszystkich. + Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  5. #65
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: XIV KIMB 2015 - rozkład jazdy i lista obecności

    Świetnie Pastorku!
    U mnie już na pewno- Piskal bez Piskalowej i Piskalątka. Pisklowa ma nową pracę i nie dostanie tak szybko urlopu. Ale za to będę ze znajomym.

  6. #66
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: XIV KIMB 2015 - rozkład jazdy i lista obecności

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Świetnie Pastorku!
    U mnie już na pewno- Piskal bez Piskalowej i Piskalątka. Pisklowa ma nową pracę i nie dostanie tak szybko urlopu. Ale za to będę ze znajomym.
    ...
    Spoko , ja jestem tolerancyjny!
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  7. #67
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: XIV KIMB 2015 - rozkład jazdy i lista obecności

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    ...
    Spoko , ja jestem tolerancyjny!
    Z dwoma na pewno, a pewnie i z trzema chłopami w jednym pokoju. Chyba że trafi się jakaś białogłowa, bo jedno wolne miejsce w pokoju jeszcze mam.
    Do zobaczenia.

  8. #68
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: XIV KIMB 2015 - rozkład jazdy i lista obecności

    Jakby ktoś jeszcze był zainteresowany noclegiem (i niekoniecznie ma komplet na cały pokój) to może śmiało się zgłaszać bo są na weekend dostępne jeszcze różne opcje (w tym wolny pokój 1 osobowy).
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  9. #69
    Bieszczadnik Awatar Wojtek z Zielonki
    Na forum od
    11.2012
    Rodem z
    Zielonka
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: XIV KIMB 2015 - rozkład jazdy i lista obecności

    Aniu, czy mogłabyś podać ( króciutki ) rozkład jazdy KIMBu ? Będę cztery dni w Bieszczadach, a chciałbym dzieciakom tyle.... pokazać.

  10. #70
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: XIV KIMB 2015 - rozkład jazdy i lista obecności

    KIMB odbędzie się o godz. 19 w sobotę w Balnicy. Nie ma większego planu, najpierw grupowe zdjęcie, wręczenie nagród Powsimord no i w końcu wspólne ognisko z śpiewami. Grajek jak co roku ten sam -wspaniały Manio (więcej info: Kapela z przypadku).

    Grupka osób będzie w Balnicy już w piątek.
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. KIMB 2014- rozkład jazdy i lista obecności
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 102
    Ostatni post / autor: 27-05-2014, 09:34
  2. KIMB 2013- lista obecności i rozkład jazdy.
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 173
    Ostatni post / autor: 09-07-2013, 07:27
  3. X KIMB- lista obecności
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 24-05-2011, 00:21
  4. IX KIMB- rozkład jazdy
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post / autor: 16-05-2010, 21:35
  5. IX KIMB- lista obecności
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 13-05-2010, 22:19

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •