Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 76

Wątek: Powsimordy 2016 - dyskurs

  1. #31
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Jestem za! Za Bazylem znaczy, przeciw wariatom

    No popatrz, to nagrodzeni mają obowiązek na KIMB jeździć? Albo się usprawiedliwiać? Bądźmy poważni w tym szaleństwie
    Nie mają, tylko po co w takim razie w ogóle organizować Posimordy, poświęcać się, fundować nagrody? Wystarczy zagłosować, a potem tylko wirtualnie dodać przy nicku to niebieskie.

  2. #32
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Jakoś do tej pory się dało bez pisania usprawiedliwień. I głosować i fundować.

  3. #33
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Asia999 napisała
    A ja tak sobie pomyślałam, że może warto - przy okazji wyborów Powsimord, jako "imprezę towarzyszącą" pokusić się o wybór postów/wątków minionego roku. A raczej nie wybór tylko wskazanie - w osobnym wątku. Każdy forumowicz mógłby wskazać jeden post/wątek z 2014 roku, który uznałby za taki, który na takiej liście powinien się znaleźć. Mogłoby to być też - oprócz przypomnienia dla stał(r)ych forumowiczów również dobrą wizytówką - takim forumowym portfolio - dla nowych forumowiczów. Pomysł oddaję w Czcigodne Ręce Marcowe. :)))
    Zgadzam się , ale nie do końca. W w pierwszej turze każdy mógłby wskazać dowolną ilość wątków związanych z bieszczadnością.
    Ale nie chciałbym się trzymać naukowej teorii Bieszczadów dlatego popieram Piskala który napisał
    Albo ktoś, kto uparł się przechodzić San wpław i zamoczył sobie jedyne posiadane pudełko z tabaką Ale dosyć o m=nie.
    Dobre, ale moim zdanie z wymogiem bieszczadzkości. Tak jakoś z Bieszczadami to forum mi się kojarzy.
    ....
    Takie spostrzeżenie mi przyszło na myśl , że im bardziej cywilizują się właściwe Bieszczady , tym mocniej szukamy ich poza geograficznymi granicami.
    A co to są geograficzne granice ?
    Czy będziem toczyć odwieczny spór o Kranaflów Łaz ...jest on w Bieszczadach czy Beskidzie Niskim.
    Bądźmy otwarci na szerokie Bieszczady, a ja osobiście oddam głos na relację z Sudetów która skojarzy mi się z Bieszczadami.

  4. #34
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Takie spostrzeżenie mi przyszło na myśl , że im bardziej cywilizują się właściwe Bieszczady , tym mocniej szukamy ich poza geograficznymi granicami.
    A co to są geograficzne granice ?
    Czy będziem toczyć odwieczny spór o Kranaflów Łaz ...jest on w Bieszczadach czy Beskidzie Niskim.
    Ja popieram mocno przemyślenia Henia! Ładnie mi się zrymowało - prawda
    Moim zdaniem, możemy nadal szukać takich Bieszczadów, o których (prawdopodobnie) mamy wspólne z Heniem zdanie, także w geograficznych granicach Bieszczadów. Wszystkie podręczniki i klasyfikacje podają, że rozciągają się one od przeł. Łupkowskiej do Wyszkowskiej. Czyli mamy sporo do przełażenia, pomijając spór o to, czyj jest Łaz.

  5. #35
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    W sprawie wicePowsi, który dostaje nagrodę, bo Powsi nie dojechał, korzystam z prawa veta

    A ponieważ już przestałem ogarniać, kto jest za, kto przeciw, a jeśli już jest, to za czym albo przeciw czemu, to poproszę na końcu każdego "postu w sprawie" o konkretny głos w sprawie głosu, np.

    - Forumowicz Roku - bieszczadzki,
    - Kronikarz Roku - bieszczadzki,
    - Wariat Roku - niebieszczadzki,
    - trzy wątki/posty/zdjęcia - karpackie.


    A potem się zliczy i będzie, jak miało być
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 16-11-2015 o 21:03

  6. #36
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    forumowicz roku- bieszczadzki ... ok
    kronikarz roku- bieszczadzki ... ok
    wariat roku- bieszczadzki.....ok , a jeśli niebieszczadzki to nie
    trzy wątki/posty/zdjęcia- bieszczadzkie... ok, a jeśli niebieszczadzkie to nie ( mimo to, że Bieszczady są w Karpatach)

  7. #37
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    wariat mnie nie zachwyca, pozostałe OK
    wątki - bez ograniczeń. Czytam te bieszczadzkie i te całkiem off, cenię wszystkie ciekawe, bez względu na mniejszą lub większą bieszczadzkość.
    Taki wątek o zagubionych kapliczkach, albo cerkwiach, oba bardzo interesujące, oba błąkają się po szeeerokiej okolicy.
    Karnaflów Łaz, Jasieniowa są w Bieszczadach. Cokolwiek by to nie znaczyło dla granic wyznaczonych przez wyznaczających
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  8. #38
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    forumowicz roku- bieszczadzki ... ok
    kronikarz roku- bieszczadzki ... ok
    wariat roku- bieszczadzki.....ok , a jeśli niebieszczadzki to nie
    trzy wątki/posty/zdjęcia- bieszczadzkie... ok, a jeśli niebieszczadzkie to nie ( mimo to, że Bieszczady są w Karpatach)

    Pozdrawiam
    bertrand236

  9. #39
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Tak, tak, nie, nie

  10. #40
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    To ja też coś powiem...
    tak dla:
    Forumowicz Roku - jednostka bieszczadzko wybitna,
    - Kronikarz Roku - osoba dokumentująca Bieszczad dowolną techniką - poezją, prozą, fotografią, rzeźbą itp.,
    - Debiutant Roku - bo bieszczadzka młoda krew lepiej dotlenia.
    i dodać jeszcze:
    "Nagroda trzykropka" - to taka nagroda na wzór Nagrody Pulitizera - honorująca pamięć po trzykropku, bezwzględnym wzorcem do naśladowania na Forum, może właśnie łączyć to o czym pisze asia999, gdzie można nagradzać za jeden post, za zdjęcie, za całokształt itp., za cykl, za coś odkrywczego itp. Nominacje do tej nagrody mogą zgłaszać wszyscy, ale już samo głosowanie i wybór dokonywałby się przez publiczne głosowanie (lub na jakimś zamkniętym wątku) tylko i wyłącznie przez "Akademię niebieskich" - do uzgodnienia.
    I jeszcze jedna uwaga... w/w nagrody (wszystkie) w przypadku braku nominacji lub kandydatów niech zostają, co najwyżej otrzymają przypis "nagroda w tym roku nie została przyznana".

    Wariat roku... o nie, nie... styknie, mi nawet satyryk roku się nie podobał a dopiero wariat!
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Powsimordy 2013 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 216
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 12:35
  2. Powsimordy 2011
    Przez Krysia w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-01-2010, 12:27

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •