Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 76

Wątek: Powsimordy 2016 - dyskurs

  1. #51
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Zapach - ważna rzecz Nie wiem, czy do końca zrozumiałem sens Asinej przypowieści, ale - trzymając się konwencji - chyba nie powinniśmy dopuścić do sytuacji, w której sklep pod szyldem MEBLE SOSNOWE będzie odwiedzać coraz mniej klientów, bo wtedy interes zwyczajnie upadnie. Zatem i zapach zniknie

    Nie przeczę, że majstrując co rok przy kategoriach mam (i nie tylko ja) trochę zabawy, ale robimy to nie dlatego, żeby dążyć do jakiejś urojonej doskonałości, ale głównie po to, żeby dopasować nagrody do forumowych realiów, które zmienne są. Mieliśmy parę kategorii, w których "król mógł być tylko jeden", albo - au contraire - okazywało się, że w ogóle nie ma żadnych kandydatów. Sztywne trzymanie się kanonu kategorii spowodowałoby, że "biznes by upadł i zapach zniknął".

    A generalnie się cieszę, że wątek żyje, dziękuję za wszystkie uwagi

  2. #52
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Zapach - ważna rzecz Nie wiem, czy do końca zrozumiałem sens Asinej przypowieści, ale - trzymając się konwencji - chyba nie powinniśmy dopuścić do sytuacji, w której sklep pod szyldem MEBLE SOSNOWE będzie odwiedzać coraz mniej klientów, bo wtedy interes zwyczajnie upadnie. Zatem i zapach zniknie
    Również chyba nie powinniśmy dopuścić do sytuacji, że przytulny, oryginalny i jedyny w swoim rodzaju sklepik MEBLE SOSNOWE stanie się jeszcze jednym po prostu SKLEPEM MEBLOWYM jakich na rynku wiele.

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Nie przeczę, że majstrując co rok przy kategoriach mam (i nie tylko ja) trochę zabawy, ale robimy to nie dlatego, żeby dążyć do jakiejś urojonej doskonałości, ale głównie po to, żeby dopasować nagrody do forumowych realiów, które zmienne są. Mieliśmy parę kategorii, w których "król mógł być tylko jeden", albo - au contraire - okazywało się, że w ogóle nie ma żadnych kandydatów. Sztywne trzymanie się kanonu kategorii spowodowałoby, że "biznes by upadł i zapach zniknął". A generalnie się cieszę, że wątek żyje, dziękuję za wszystkie uwagi
    Ale czasami założenie z góry, że w jakiejś kategorii nie ma kandydata może być jednak trochę na wyrost a równocześnie np za dwa lata powoływanie znowu tej samej kategorii bo ktoś się pojawił trochę eliminuje efekt niespodzianki bo wtedy od razu wiadomo, że jest to "pod kogoś". Dlatego jeśli już coś zmieniać to ja bym zmieniła tą trzecią kategorię na stałą kategorię otwartą, w której mógłby wygrać i debiutant i wszędołaz jeśli tylko znaleźliby się głosujący.
    Marcowy - mam nadzieję, że Ty nie sądzisz, że ja toczę tu boje o "urojoną doskonałość" Ja tylko tak sobie marudzę niezobowiazująco...

  3. #53
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,347

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    Ja tylko tak sobie marudzę niezobowiazująco...
    Takie niby "marudzenie", a konsekwencje mogą być KOLOSALNE.
    Kiedyś po jednym KIMBie było trochę "marudzenia" i jak to się skończyło? Prezydent na uchodźstwie, rządy Jaśnie Oświeconego Ojca Dyktatora ( niech mu zdrowie pozwoli jak najdłużej nam panować), słowem - rewolucja.
    Teraz nie wiem, czy na najbliższym KIMBie będzie jakiś wygodny sosnowy fotelik dla seniorów?
    Nadal podtrzymuję, że konkurs wątków nie powinien być obarczony klauzulą bieszczadzkości. Nic forumowym zapachom nie zaszkodzi docenienie interesujących wypowiedzi, nawet o ...
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  4. #54
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    Marcowy - mam nadzieję, że Ty nie sądzisz, że ja toczę tu boje o "urojoną doskonałość" Ja tylko tak sobie marudzę niezobowiazująco...
    Ależ skąd, Asiu... Marudzisz niezobowiązująco z niezwykłym wdziękiem

    No to może tak:

    - Forumowicz Roku - karpacki
    - Kronikarz Roku - karpacki
    - Botak Roku - kandydatura dowolna i spontaniczna, kandydat po prostu brat-łata (albo siostra-cera), także debiutant
    - trzy wątki - karpackie

    ?

  5. #55
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    - Forumowicz Roku - karpacki
    - Kronikarz Roku - karpacki
    - Botak Roku - kandydatura dowolna i spontaniczna, kandydat po prostu brat-łata (albo siostra-cera), także debiutant
    - trzy wątki - karpackie
    Żeby nie przeciągać - głosuję "za". Z jedną poprawką - zostawiłbym jednak etatowego Debiutanta. Z nadzieją, że ich nigdy nie braknie. A jeśli w którymś roku nie będzie kandydatów, w takim roku godność ta nie zostanie przyznana.

  6. #56
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    - Forumowicz Roku - karpacki
    - Kronikarz Roku - karpacki
    - Debiutant Roku - karpacki, minimum 50 proc. głosów ze wskazaniem kandydata w I turze, inaczej nagroda nie będzie przyznana
    - Botak Roku - kandydatura dowolna i spontaniczna, brat-łata

    - trzy wątki - karpackie

    By to mohlo být?

  7. #57
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    minimum 50 proc. głosów ze wskazaniem kandydata w I turze
    Tego nie zrozumiałem, ale pewnie będzie oficjalna instrukcja.

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    By to mohlo být?
    Tak, tak, tak. Tylko w ramach brata dopuszczalna będzie ta siostra-cerata, czy tam sałata;-)

  8. #58
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    - Forumowicz Roku - karpacki
    - Kronikarz Roku - karpacki
    - Debiutant Roku - karpacki, minimum 50 proc. głosów ze wskazaniem kandydata w I turze, inaczej nagroda nie będzie przyznana
    - Botak Roku - kandydatura dowolna i spontaniczna, brat-łata

    - trzy wątki - karpackie

    By to mohlo být?
    Dlaczego, kiedy i jak nastąpiła zmiana "bieszczadzkości" na "karpackość" ? Tym sposobem, jak pisała wcześniej Asia, doczekamy się niedługo, że w naszym sklepie sosnowym nie uświadczysz nic sosnowego, będzie może ładnie i pięknie lecz sosnopodobnie. Czy to jest bieczczadzkie forum dyskusyjne czy karpackie forum dyskusyjne? Ja rozumiem, żeby ustanowić jedną kategorię karpacką (np. wątki) - ale wszystkie?
    Ostatnio edytowane przez sir Bazyl ; 19-11-2015 o 19:56
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  9. #59
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,278

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Zgadzam się z Bazylem.
    Ew. niech Botak będzie karpacki. Dlaczego? Bo tak. Ale forumowicz? Kronikarz? Dla mnie nie. Bo nie.

  10. #60
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Zwariować z Wami można...

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    niech Botak będzie karpacki.
    Nie. Bo nie Botak nie może znać granic ni kordonów.

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz
    pewnie będzie oficjalna instrukcja.
    To miłe, że mimo wszystko we mnie wierzycie

    Debiutant Roku - II turę organizujemy i nagrodę przyznajemy tylko wtedy, jeśli ponad 50 proc. wyborców z I tury wskaże jakiegokolwiek kandydata spełniającego warunki, czyli debiutującego na forum w roku 2015. Data rejestracji nie ma znaczenia, chodzi o początek aktywności.

    No to ewentualnie:
    - Forumowicz Roku - bieszczadzki
    - Kronikarz Roku - bieszczadzki
    - Debiutant Roku - bieszczadzki (ale warunkowy)

    - Botak Roku - ponadregionalny i niczym nieskrępowany

    - trzy wątki - karpackie.

    I jak?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Powsimordy 2013 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 216
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 12:35
  2. Powsimordy 2011
    Przez Krysia w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-01-2010, 12:27

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •