Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 76

Wątek: Powsimordy 2016 - dyskurs

  1. #61
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Jest O.K. Tak uważam. Boję się, że Jaśnie Oświecony Ojciec Dyktator naprawdę zwariuje.

    Pozdrawiam
    bertrand236

  2. #62
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Dla mnie ok.

  3. #63
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Noo, apeluje żeby się Ojciec Marcowy dołożył i należycie opracował kategorie Debiutant roku jako najważniejszą i z najlepszymi rokowaniami. Z biegiem czasu Debiutanta Roku da się spokojnie przerobić na Forumowicza czy Kronikarza Roku (o Botaku nie wspomnę), a z Forumowicza Roku to już Debiutanta raczej nie zrobimy!
    Debiutant kojarzy się z młodością i świeżością a pozostałe kategorie to wiadomo...... same opatrzone mordy!
    ............................................... Pozdrawiam +Pastor ręką własną
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  4. #64
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
    Takie niby "marudzenie", a konsekwencje mogą być KOLOSALNE.
    Kiedyś po jednym KIMBie było trochę "marudzenia" i jak to się skończyło? Prezydent na uchodźstwie, rządy Jaśnie Oświeconego Ojca Dyktatora ( niech mu zdrowie pozwoli jak najdłużej nam panować), słowem - rewolucja.
    Teraz nie wiem, czy na najbliższym KIMBie będzie jakiś wygodny sosnowy fotelik dla seniorów?
    Nadal podtrzymuję, że konkurs wątków nie powinien być obarczony klauzulą bieszczadzkości. Nic forumowym zapachom nie zaszkodzi docenienie interesujących wypowiedzi, nawet o ...
    Ale ja nie zamierzam nigdzie uchodzić ani tym bardziej rewolty w tym kierunku wzniecać. Wątki pozabieszczadzkie czytam - niektóre z wielkim zainteresowaniem a relacje karpackie powodują u mnie bezdech z zachwytu. Pewnie odwiedzałabym forum nawet wtedy jeśli forumowiczem roku zostałby ktoś kto zalogowałby się wyłącznie po to, żeby napisać, ze ma te głupie Bieszczady w...głębokim poważaniu ale za to przebiłby wszystko fantastyczną relacją z wyprawy na Ural. Zawsze można czytać sobie archiwum. A jeśli kiedykolwiek mi się forum znudzi to po prostu przestanę je odwiedzać bez specjalnych obwieszczeń i darcia szat.
    A co do fotelika...tak naprawdę to o sosnę w Bieszczadach przecież trudno...
    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Zwariować z Wami można...
    Miał być Wariat Bieszczadzki 2015 to i w naturalny sposób się objawił! Ode mnie Marcowy otrzymuje paczkę Sucharów Bieszczadzkich (zwłaszcza za te Okruchy...).
    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    No to ewentualnie:
    - Forumowicz Roku - bieszczadzki
    - Kronikarz Roku - bieszczadzki
    - Debiutant Roku - bieszczadzki (ale warunkowy)

    - Botak Roku - ponadregionalny i niczym nieskrępowany

    - trzy wątki - karpackie.
    I jak?
    Dla mnie idealnie. Chociaż...może ktoś ma jeszcze jakiś inny pomysł na nazwę zwycięzcy kategorii "botakowej". (wiem, wiem, sama botaka lansowałam ale ciekawi mnie kolejna faza wariowania Marcowego )

  5. #65
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2010
    Postów
    674

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Rozumując że będzie to mój - nasz jedynie słuszny i prawidłowy wybór to może : Najmojszy Roku

  6. #66
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    I jak?
    A TAK. Z przypomnieniem, gdzie leżą Bieszczady: http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/9134

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    Ode mnie Marcowy otrzymuje paczkę Sucharów Bieszczadzkich (zwłaszcza za te Okruchy...).
    Dostarczyć wprost z taśmy produkcyjnej? Nie będą może wtedy takie suche;-)

  7. #67
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Dobra, dam się przekupić paczką sucharów. I będzie to objaw zdrowego rozsądku, a nie wariactwa

  8. #68
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,133

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Przeprowadziłem osobistą analizę matematyczno- socjologiczną i wyszło mi , że w zabawie powsimordowej w ostatnich latach bierze udział podobna ilość osób (30-40)
    Z czego to wynika ?
    Społeczeństwo forumowe można podzielić na trzy frakcje
    - nałogowców
    - wpadaczy
    - jednorazowców
    Udział w zabawie biorą ci z pierwszej i częściowo z drugiej - ale ci nie zawsze są zorientowaniu w kandydatach , bo po prostu wpadają od czasu do czasu.
    Aby ułatwić udział tej grupie proponuję , aby I turę wyborów potraktować jak zgłaszanie kandydatur
    Oznaczałoby to, że każdy mógłby zgłosić dowolną ilość kandydatur w każdej kategorii
    Każdy kandydat (każda relacja ) która uzyskałaby minimum 4 głosy (czyli 10% zwykle głosujących) jest w grupie nominowanych.
    Właściwy wybór POWSIMORD odbywałby się wówczas z osób (relacji) nominowanych.
    Niby to jest drobna różnica , ale według mnie istotna.
    W przeszłości zdarzały mi się pytanie od "wpadaczy" z pytaniem na kogo ja będę głosował.
    Myślę że system ten (podobny do oskarowego) byłby ułatwieniem i zachęceniem do większego udziału w zabawie.

  9. #69
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2010
    Postów
    674

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Dyskutujemy tu o forumowiczach mogących zdobyć nominację i laur zwycięzcy danej kategorii . I dobrze ale - ale co z " potrójnie niebieskimi " ? Osiągnęli wszystko ? Nikt ich już nie nagrodzi ? Kilku jeszcze pisze - leją wodę na koło młyńskie forum . Niestety wielu odeszło gdzieś gdzie nie nie trafi zwykły serfer po internetowych bezdrożach . Doceńmy - zmotywujmy - nagrodźmy , pod rozwagę daję .

  10. #70
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Dobra, dam się przekupić paczką sucharów. I będzie to objaw zdrowego rozsądku, a nie wariactwa
    Ale to nie jest łapówka tylko "dar wdzięczności" za całokształt i te OKRUCHY...
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    Dostarczyć wprost z taśmy produkcyjnej? Nie będą może wtedy takie suche;-)
    O! To doskonały pomysł Wojtku! (tylko muszę rozwiązać jakoś kwestię logistyczną pomiędzy taśmą produkcyjną a Marcowym)
    I zgadzam się z tym:
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    A TAK. Z przypomnieniem, gdzie leżą Bieszczady: http://forum.bieszczady.info.pl/showthread.php/9134
    i z tym:
    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Oznaczałoby to, że każdy mógłby zgłosić dowolną ilość kandydatur w każdej kategorii
    Każdy kandydat (każda relacja ) która uzyskałaby minimum 4 głosy (czyli 10% zwykle głosujących) jest w grupie nominowanych.
    Właściwy wybór POWSIMORD odbywałby się wówczas z osób (relacji) nominowanych.
    I z tym też:
    Cytat Zamieszczone przez Lisk Zobacz posta
    ale - ale co z " potrójnie niebieskimi " ? Osiągnęli wszystko ? Nikt ich już nie nagrodzi ? Kilku jeszcze pisze - leją wodę na koło młyńskie forum . Niestety wielu odeszło gdzieś gdzie nie nie trafi zwykły serfer po internetowych bezdrożach . Doceńmy - zmotywujmy - nagrodźmy , pod rozwagę daję .
    Powinniśmy móc głosować na wszystkich - łącznie z Superpowsimordami i Marcowym.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Powsimordy 2013 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 216
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 12:35
  2. Powsimordy 2011
    Przez Krysia w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-01-2010, 12:27

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •