Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 76

Wątek: Powsimordy 2016 - dyskurs

  1. #1
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Powsimordy 2016 - dyskurs

    Drodzy i Szanowni,
    Już wkrótce po raz ósmy wybierzemy wybitne jednostki forumowe i uhonorujemy je statuetkami Powsimordy. I - jak co roku - wraca pytanie: kogo i jak nagrodzić? Czekam na Wasze supozycje i propozycje.

    Przypomnę, że w tym roku wybieraliśmy w trzech kategoriach (we wszystkich był wymóg bieszczadzkości):
    - Forumowicz Roku - jednostka bieszczadzko wybitna,
    - Kronikarz Roku - osoba dokumentująca Bieszczad dowolną techniką - poezją, prozą, fotografią, rzeźbą itp.,
    - Debiutant Roku - bo bieszczadzka młoda krew lepiej dotlenia.

    Podczas tegorocznego KIMB-u odnotowałem propozycję, by odejść od tradycyjnych zasad czy kategorii i wybierać:
    - Forumowicza Roku i
    - Wiceforumowicza Roku.

    W skrócie: w I turze głosujemy na 3-4 osoby, do finału wchodzi 5-6 kandydatów z największą liczbą głosów, w II turze oddajemy głosy na 2 osoby. Nick najczęściej się powtarzający zdobywa puchar, ten drugi dostaje pucharek.

    No to co robimy? Bo coś trzeba robić, no nie?

  2. #2
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2015 - dyskurs

    Zdecydowanie jestem za kategoriami i poszerzyłabym ich zakres. W dodatku kategoria Forumowicz roku wydaje mi się najbardziej nudna bo właściwie co ona wyraża? Osobę, która najwięcej gada. A kronikarz, literat, fotografik -to brzmi dumnie!
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  3. #3
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2015 - dyskurs

    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    Zdecydowanie jestem za kategoriami i poszerzyłabym ich zakres. W dodatku kategoria Forumowicz roku wydaje mi się najbardziej nudna bo właściwie co ona wyraża? Osobę, która najwięcej gada. A kronikarz, literat, fotografik -to brzmi dumnie!
    ... popieram...i już mam nawet swoje typy w stosunku do tych bardziej szczegółowych kategorii...

  4. #4
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2015 - dyskurs

    Ponieważ temperaturę dyskusji trudno określić nawet jako letnią , zmian w ordynacji nie będzie. Głosowanie rusza jak zwykle 1 stycznia, szczegóły w pierwszym poście wątku wyborczego.

  5. #5
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2015 - dyskurs

    He. Umknął mi ten wątek i nawet zastanawiałem się , czemu w tym roku go nie zakładasz. Sic fata tulere.

  6. #6
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    W ramach oszczędzania pikseli reanimuję stary wątek li tylko modyfikując tytuł.

    W jakich kategoriach wybierzemy Powsimordy 2016?

    A może nie tylko w kategoriach? Przypomnę, że swego czasu pojawił się pomysł, żeby nagradzać także autora wątku roku, ale nie tytułem Powsimordy tylko jakimś innym. Poza tym roku temu wybieraliśmy w trzech kategoriach, we wszystkich był wymóg bieszczadzkości:
    - Forumowicz Roku - jednostka wybitna pod wieloma względami,
    - Kronikarz Roku - osoba dokumentująca Bieszczad w poezji, prozie, fotografii, rzeźbie i innych,
    - Debiutant Roku - bieszczadzka młoda krew.

    I co Wy na to? Zmieniamy coś?

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2010
    Postów
    674

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Warto by stworzyć kategorię np " Wszędołaz Roku " gdzie nagrodzono by relację z peregrynacji nie bieszczadzkich .

  8. #8
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Dlaczego mamy nagradzać nie bieszczadzkość na forum bieszczadzkim?
    Co do tej świeżej krwi, to jestem za, tylko... coś mało tej świeżej jest na forum.Ktoś aktywny doszedł w tym roku, bo nie kojarzę? Niedługo dojdzie do tego, że z debiutantów zostaną nam osoby, typu: gdzie najlepiej wybrać się w lipcu, jakie trasy polecacie i jak dojechać. Tacy użytkownicy widmo.
    Niezmiennie jestem przeciw zlikwidowaniu kategorii satyryk roku. W takiej kategorii też można się wykazać nie tylko satyrycznym komentarzem, ale wierszem, fotografią, całokształtem działalności forumowej.

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar krzychuprorok
    Na forum od
    10.2007
    Rodem z
    Rzeszów/Rymanów
    Postów
    884

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    No widzisz, debiutantów już nie ma, bieszczadzkości coraz mniej, także pomysł "wszędołaz" nie jest zły. Dzięki relacjom z poza Bieszczadów jeszcze coś się dzieje na forum.

  10. #10
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Jestem przeciwny Wszędołazowi. Jest to forum bieszczadzkie i to powinno wszystko wyjaśniać. Na forum jest wątek Pyrlandia, to może "Pyreczka Roku"? Nie przesadzajmy. Oczywiście, że Bieszczady to Tarnica i to też Pikuj... i wiele innych szczytów i dolin

    Pozdrawiam
    bertrand236

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Powsimordy 2013 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 216
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 13:35
  2. Powsimordy 2011
    Przez Krysia w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-01-2010, 13:27

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •