Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 76

Wątek: Powsimordy 2016 - dyskurs

  1. #21
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2010
    Postów
    674

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Inni! Proszę dać głos![/QUOTE]


    No właśnie , jeżeli wszędołaz nie przejdzie to jak najbardziej warto promować ciekawe wątki .

  2. #22
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Przypomniałam sobie, że już coś w tym temacie pisałam więc jako "głos w dyskusji" zacytuję samą siebie :

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    A ja tak sobie pomyślałam, że może warto - przy okazji wyborów Powsimord, jako "imprezę towarzyszącą" pokusić się o wybór postów/wątków minionego roku. A raczej nie wybór tylko wskazanie - w osobnym wątku. Każdy forumowicz mógłby wskazać jeden post/wątek z 2014 roku, który uznałby za taki, który na takiej liście powinien się znaleźć. Mogłoby to być też - oprócz przypomnienia dla stał(r)ych forumowiczów również dobrą wizytówką - takim forumowym portfolio - dla nowych forumowiczów. Pomysł oddaję w Czcigodne Ręce Marcowe. :)))
    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Masz na myśli bardziej posty ? - czyli jednorazowe błyskotliwe odpowiedzi którymi onegdaj obdarzał nas Pastor ?
    czy raczej watki - czyli tematy ciągnące się przez dłuższy czas na forum i wzbudzające zainteresowanie?
    Ja byłbym za tym drugim.
    Mam na myśli jedno i/lub drugie - do wyboru. Jeśli ktoś chciałby wyróżnić np jakieś zdjęcie to wskazałby konkretny post a jeśli całą dyskusję czy np relację to wskazałby wątek. Albo jedno i drugie. Pewnie jakoś trzeba byłoby dopracować reguły - takie, żeby wątek nie zamienił się w zalew linków albo dodatkową dyskusję.
    (...)
    Ale nie chodzi mi o wchodzenie w paradę Powsimordom. Powsimordy są super! i nie potrzebują żadnej rewolucji. Dlatego napisałam o "imprezie towarzyszącej" :) - takiej nawet bez specjalnych nagród. Po prostu wątek będący sam w sobie wyróżnieniem - przede wszystkim dla treści (szeroko rozumianej) a przez to w oczywisty sposób również dla autora tej konkretnej treści. :))
    A odnośnie bieszczadzkości, karpackości, górskości szeroko rozumianej...to ja byłabym dodatkowo za przyznaniem nagrody "Suchar Bieszczadzki" za najlepszą relację/zdjęcie/wiersz/inne formy wyrazu pokazujące piękne strony najbardziej popularnych "miejscówek" w Bieszczadach. Jako zachęta dla nowicjuszy (którzy zwykle od tych miejsc zaczynają) oraz jako wyzwanie dla starych wyjadaczy (żeby znaleźli znowu w sobie ten pierwszy dreszcz bieszczadzki) :))

  3. #23
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    A odnośnie bieszczadzkości, karpackości, górskości szeroko rozumianej...to ja byłabym dodatkowo za przyznaniem nagrody "Suchar Bieszczadzki" za najlepszą relację/zdjęcie/wiersz/inne formy wyrazu pokazujące piękne strony najbardziej popularnych "miejscówek" w Bieszczadach. Jako zachęta dla nowicjuszy (którzy zwykle od tych miejsc zaczynają) oraz jako wyzwanie dla starych wyjadaczy (żeby znaleźli znowu w sobie ten pierwszy dreszcz bieszczadzki) :))
    Mnie to idzie się podobać. Tylko czy suchar? Może bieszczadzka oczywistość roku.

  4. #24
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Idea piękna, ale mglista jak Osława w listopadzie Mam wrażenie, że Suchar częściowo powiela inne kategorie, a ja bym optował raczej za rozszerzaniem obszaru nagradzania, jeśli już coś zmieniamy.

    A tak mi przyszło do głowy, żeby trochę odreagować... Może Wariat Roku? Oczywiście w pozytywnym sensie, albo ktoś notorycznie zakręcony, albo szaleniec jednorazowy. Czyli kandydować może nawet świeżak, który wyruszył w ekstremalną podróż bez GPS-a z Soliny do Polańczyka Kategoria bez wymogu bieszczadzkości, w ogóle bez żadnych wymogów - jak wariactwo, to bezgraniczne Ale kandydaturę trzeba w kilku słowach umotywować.

    Zostają Kronikarz i Forumowicz, głosujemy też na trzy wątki, jak proponuje Wojtek. Co Wy na to?

  5. #25
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Idea piękna, ale mglista jak Osława w listopadzie Mam wrażenie, że Suchar częściowo powiela inne kategorie, a ja bym optował raczej za rozszerzaniem obszaru nagradzania, jeśli już coś zmieniamy.

    A tak mi przyszło do głowy, żeby trochę odreagować... Może Wariat Roku? Oczywiście w pozytywnym sensie, albo ktoś notorycznie zakręcony, albo szaleniec jednorazowy. Czyli kandydować może nawet świeżak, który wyruszył w ekstremalną podróż bez GPS-a z Soliny do Polańczyka Kategoria bez wymogu bieszczadzkości, w ogóle bez żadnych wymogów - jak wariactwo, to bezgraniczne Ale kandydaturę trzeba w kilku słowach umotywować.

    Zostają Kronikarz i Forumowicz, głosujemy też na trzy wątki, jak proponuje Wojtek. Co Wy na to?
    Wariat Roku mi się podoba ... nasunęła mi się nawet pewna myśl, co do kandydatury, na którą bym głosował. Jeśli idzie o wątek, to myślę, że propozycja Asi jest lepsza ze względu na szersze spektrum w którym i wątek mógłby się znaleźć i post, wiersz, czy fotografia. Co kto sobie zażyczy i uważa za godne nagrodzenia.

  6. #26
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Może Wariat Roku? Oczywiście w pozytywnym sensie, albo ktoś notorycznie zakręcony, albo szaleniec jednorazowy. Czyli kandydować może nawet świeżak, który wyruszył w ekstremalną podróż bez GPS-a z Soliny do Polańczyka Kategoria bez wymogu bieszczadzkości, w ogóle bez żadnych wymogów - jak wariactwo, to bezgraniczne Ale kandydaturę trzeba w kilku słowach umotywować.
    Albo ktoś, kto uparł się przechodzić San wpław i zamoczył sobie jedyne posiadane pudełko z tabaką Ale dosyć o mnie.
    Dobre, ale moim zdanie z wymogiem bieszczadzkości. Tak jakoś z Bieszczadami to forum mi się kojarzy.

  7. #27
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Ja też uważam, że od wariata lepsza jest propozycja z wątkiem. Bo kto mógłby zostać tym wariatem? Jak wynika każdy, kogo się wybierze, bez względu na to czy zamieści jakiś opis swojego wariactwa czy nie a może tylko pojawi się na forum tylko raz lub razy kilka i np. umieści tylko link do zdjęć ze spływu dajmy na to Nilem na desce klozetowej, czy też do swojego bloga o technikach trzepania dywanów itp. Czyli nie musi być bieszczadzki, nie musi się udzielać na niwie, byle był uznany za wariata - jestem przeciw
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  8. #28
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    I jeszcze jest inny problem do rozwiązania. Problem rażącej absencji nagrodzonych osób na KIMBie. Może by tak ogłaszać zwycięzcę i vice- zwycięzcę w danej kategorii. W końcu vice zajmuje zaszczytne drugie miejsce, a zwycięzca zaledwie przedostatnie. Można przy nieusprawiedliwionej nieobecności zwycięzcy, nagrody wręczyć vice, a w przypadku jego nieobecności złożyć do puli na przyszły rok w danej kategorii. Z wyjątkiem oczywiście tych łatwo się tłukących.

  9. #29
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    (...) Z wyjątkiem oczywiście tych łatwo się tłukących.
    I dyplomu chyba też :)
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  10. #30
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Powsimordy 2016 - dyskurs

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    jestem przeciw
    Jestem za! Za Bazylem znaczy, przeciw wariatom

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Problem rażącej absencji nagrodzonych osób na KIMBie.
    No popatrz, to nagrodzeni mają obowiązek na KIMB jeździć? Albo się usprawiedliwiać? Bądźmy poważni w tym szaleństwie

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Powsimordy 2013 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 216
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 13:35
  2. Powsimordy 2011
    Przez Krysia w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 15-01-2010, 13:27

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •