Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: mielonka

  1. #11

    Domyślnie Re: mielonka


    Hans
    ale ja tu dopiero mieszkam od kilku lat, w Warszawie i nie zamierzam tu zostac na zawsze!!!! Umarlabym.
    Powinnam dac sie spotkac, zebys uwierzyl, ze osoby ktore mieszkaja w Warszawie to nie tylko takie, ktore sie wywyzszaja. Ale nie lubie konfrontacji z czyimis pogladami wiec moze kto inny obroni warszawiaków. Kazdy ma swój pogladzik na zycie, no nie? :)
    A moze masz racje - moze w Bieszczady jezdza same "zadzierajnosy".

    A co znaczy "odnawianie"?
    Obejrze worek na mapie - to sam dół - tak?

    A "pokazywanie"- to czego? kciuka?
    Wtedy było juz pusto, ciemnawo i świeto narodowe - i nikt nie chcial sie zatrzymac moze dlatego...


    To co robisz zlot mielonkowiczów? a ci z Warszawy tez moga- to bysmy zwołali pare ludkuuf..
    Kasandrra

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    96

    Domyślnie Re: mielonka

    Ja naprawdę nie oceniam ludzi pod kątem miejsca zamieszkania, np jak mogę coś mówić o Tobie skoro nie mam zielonego pojęcia jaka jesteś. To chyba normalne (przynjamniej dla mnie) że trzeba troszkę ludzia poznać żeby wysunąć jakąś opinię! - ale ci zasłużyli sobie na to (i tylko oni! - jak na razie). A że docinam warszawiakom - to taki lokalny patriotyzm (A tak na marginesie, to jakbym znalazł jakąś bardzo dobrze płatną pracę w stolicy to wyjeżdżam tam choćby dziś)

    "odnawianie" - od słowa "odnowic", którego sama użyłaś, więc to Ty powinnaś wyjaśnić co to znaczy

    "Worek"- tak, "to sam dół" - od Mucznego i Tarnawy po przełęcz Użocką.

    a miałeś szturmówkę? - może dlatego nikt się nie zatrzymał, myśleli że "ty innostraniec"

    "zlot mielonkowiczów" - oczywiście! - WIELKI PIKNIK "MIOLONKA-20001", chcesz być honorowym gościem?

  3. #13

    Domyślnie Re: mielonka

    Do Hansa
    Ja pochodze z Bieszczad i to mozna powiedziec tych " prawdziwych " tzn . okolice Ustrzyk Gornych i tez jestem lokalna patriotka , znam pare rodowitych warszawiakow i z niektorymi jestem bardzo zaprzyjazniona , przyjezdzaja do mnie co roku w Bieszczady i bardza sobie te pobyty chwala. Mam nadzieje ze Ty takze kiedys takich poznasz , czego zycze serdecznie , pozdrawiam Krajanka.

  4. #14
    kasandrra
    Guest

    Domyślnie Re: mielonka



    SYLWIA
    I LOVE YOU
    1:1

  5. #15
    kasandrra
    Guest

    Domyślnie Re: mielonka


    HANS,
    pewnie ze chce- bedzie w Hotelu Górskim zlot, a dzieciom ktore sie narodzą na zlocie mama i tata dadzą na imie "mieloneczka".
    Wezmiemy fszytskich z formu bieszczadzkiego, pod warunkiem ze lubią rzeszowską.
    pa

  6. #16
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    96

    Domyślnie Re: mielonka

    Nazwała byś dziecko "miloneczka"??? - aż tak bardzo nie lubisz dzieci?!!
    Dobrze że nie podałaś który to hotel (gdzie się mieści - bo by się znowu obrazili!) A wogóle to czemu tam - wybudujemy przed PIKNIKIEM nowy hotel "MIELONKA"(w kształcie mielonki oczywiście) - będziesz matką chrzestną... ))

    Sylwia - zajrzyj na post "badania"

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •