Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Dojazd z Lublina do Soliny

  1. #1

    Domyślnie Dojazd z Lublina do Soliny

    Witam serdecznie :)
    Czy ktoś wie jak dojechać pociągiem nad Solinę? Wiem że bezpośrednio nie dojeżdża tam pociąg. Do jakiej miejscowości dojechać aby dostać się nad Solinę? Czy busy z takich miejscowości nad Solinę są często?
    I kolejne pytanie czy nad Soliną są jakieś szlaki górskie gdzie można pośmigać po nich i podziwiać piękne krajobrazy ? :)

    Dodam że interesuje mnie tylko pociąg i trasa może nawet odbyć się w nocy :)

  2. #2
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: Dojazd z Lublina do Soliny

    Cytat Zamieszczone przez LEGINISTA Zobacz posta
    Dodam że interesuje mnie tylko pociąg
    No to jedź do Zagórza. Z Lublina jedyne 15 godzin i zgodnie z życzeniem w nocy. A potem jeszcze autobus i następna godzina. Na tak krótkim w sumie dystansie to będzie najdłuższa podróż w historii nowoczesnej Europy

  3. #3
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Dojazd z Lublina do Soliny

    Witaj na Forum.
    Z kilkoma przesiadkami dojedziesz z Lublina do Sanoka lub Zagórza, ale zastanów się czy warto, bo to ponad 14 godzin wg rozkładu PKP. Stamtąd jeszcze do Soliny Autobusem.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Dojazd z Lublina do Soliny

    O to chodzi :)
    A czy te przesiadki są dość problematyczne ? Ile mamy czasu na wyjście z jednego pociągu i wejście do drugiego ? łatwo się zgubić i jaki jest stan tych pociągów?

  5. #5
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Dojazd z Lublina do Soliny

    Nie jechałem nigdy z Lublina ale znając stan PKP to dziękuję bardzo.Wyszukaj może jednak jakiś autobus lub bus - nie wiem czy z Lublina masz coś do Rzeszowa bezpośredniego ale pewnie tak.Generalnie ja sobie wyliczyłem że jadąc w Bieszczady od siebie -troszkę ponad 600 - to juz przy dwóch osobach taniej jest jechać samochodem

  6. #6
    Kronikarz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2015
    Awatar coshoo
    Na forum od
    09.2004
    Postów
    690

    Domyślnie Odp: Dojazd z Lublina do Soliny

    Z Lublina jeżdżą busy do Sanoka i Leska. Dalej to już bezproblemowo. Pociągiem z Lublina to pomysł dla masochistów.

  7. #7
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Dojazd z Lublina do Soliny

    Cytat Zamieszczone przez LEGINISTA Zobacz posta
    O to chodzi :)
    A czy te przesiadki są dość problematyczne ? Ile mamy czasu na wyjście z jednego pociągu i wejście do drugiego ? łatwo się zgubić i jaki jest stan tych pociągów?
    Wpisz sobie trasę, która Cię interesuje w rozkładzie jazdy PKP i tam szukaj odpowiedzi na swoje pytania. My się w takie jazdy nie bawimy, bo bardziej interesuje nas by w Bieszczadach być, niż w nie jechać.

    W pobliżu Soliny jest kilka szlaków, którymi można się poruszać poza drogami, ale zdecydowanie polecam Bieszczady Wysokie.

  8. #8

    Domyślnie Odp: Dojazd z Lublina do Soliny

    Jeśli nie zależy Ci na czasie, chcesz koniecznie jechać pociągiem i masz ochotę wydać kasę, to możesz pojechać wieczornym pociągiem z Lublina (ok.20) do Warszawy i tam przesiadasz się na pociąg jadący bezpośrednio do Zagórza. Na miejscu jesteś po 11. przed południem, a ok. 12:15 masz autobus do Soliny (na miejscu po 13.). Zgubić się jest raczej ciężko. Stan pociągów określiłbym jako przeciętny. Aczkolwiek jeśli ja musiałbym pokonać tą trasę koniecznie pociągiem to zrobiłbym to w ten sposób. (Czas łącznie ok. 17 godzin)

    Sposób drugi. Przed 6. rano masz pociąg bezpośrednio z Lublina do Rzeszowa, tam jesteś po 9. Idziesz na dworzec lokalny w Rzeszowie (ok. 10 minut piechotą) i tam masz autobus do Sanoka, w Sanoku masz na dworcu 20 minut na przesiadkę na kolejny do Soliny, gdzie jesteś ok. 13:30. (Czas łącznie ok. 7,5 godziny)

    Wybierz co najlepsze i pamiętaj żeby sprawdzić dokładnie godziny odjazdu pociągów! :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dojazd Bielsko-Biała - okolice Soliny
    Przez kogut w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 07-10-2009, 13:28
  2. Dojazd wiadomo gdzie z Lublina : )
    Przez Korneliusz w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-09-2009, 21:14
  3. Zaproszenie na kurs przewodnicki i pokazy slajdow do Lublina
    Przez antustka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 11-10-2006, 11:02
  4. dojazd do Soliny
    Przez traktorzysta w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-04-2003, 17:36
  5. Noclegi w ok.Soliny
    Przez Michał w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-12-2001, 15:34

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •