Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Wino Bieszczady

  1. #1

    Domyślnie Wino Bieszczady

    Cześć,

    Mam dość dziwną prośbę
    Potrzebuję wino Bieszczady na 4.06 - znajomi mają akurat ślub i zamiast kwiatów poprosili o butelkę dobrego wina.
    Poratuje mnie ktoś i wyśle mi taką do Warszawy, ew. może ktoś będzie jeszcze z przedłużonej majówki wracał i mnie poratuje?

    Marcin

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Slav
    Na forum od
    10.2014
    Postów
    300

    Domyślnie Odp: Wino Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez marmajgabin Zobacz posta
    Cześć,

    Mam dość dziwną prośbę
    Potrzebuję wino Bieszczady na 4.06 - znajomi mają akurat ślub i zamiast kwiatów poprosili o butelkę dobrego wina.
    Poratuje mnie ktoś i wyśle mi taką do Warszawy, ew. może ktoś będzie jeszcze z przedłużonej majówki wracał i mnie poratuje?

    Marcin
    Gdy by się nie udało z "Bieszczadem" to możesz sięgnąć po "Mamrota", z Warszawy to rzut beretem

  3. #3

    Domyślnie Odp: Wino Bieszczady

    Generalnie to nie brakuje takich trunków w naszym kraju
    Mi chodziło o ten jeden konkretny, ale już do mnie jedzie przesyłka z Polany!:)
    Temat już nieaktualny

  4. #4

    Domyślnie Odp: Wino Bieszczady

    Witam!
    Również poszukuję wino Bieszczady ( znane jako kulawy miś) czy ktoś z forumowiczów mógłby pomóc mi w jego zdobyciu , wysłaniu paczki. Warunki transakcji do dogadania

  5. #5

    Domyślnie Odp: Wino Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez bartas616 Zobacz posta
    Witam!
    Również poszukuję wino Bieszczady ( znane jako kulawy miś) czy ktoś z forumowiczów mógłby pomóc mi w jego zdobyciu , wysłaniu paczki. Warunki transakcji do dogadania
    Dwa lata temu kupowałem na prezent ślubny bez problemu w moim okolicznym sklepie (poza Bieszczadami). Ale uwaga - wtedy (2015) wino produkował POLDRINK a nie PEKTOWIN. Szukaj w swojej okolicy.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Wino Bieszczady

    Można bez problemu zakupić. W zeszłym roku widziałam to wino w delikatesach centrum w Lutowiskach. Miałam je nawet w ręku.
    Mam wrażenie, że po latach, po tylu zmianach producentów, no i ogólnego klimatu, to wino bezpowrotnie utraciło miano "kultowego bieszczadzkiego trunku". Teraz po prostu ktoś próbuje zrobić kasę na "świeżych bieszczadnikach", którzy coś tam o tym winie słyszeli, coś poczytali i w swojej naiwności pożądają tego produktu myśląc, że jego zdobycie, zakosztowanie wywoła w nich jakieś super odjazdy w "prawdziwe Bieszczady". Ale nie łudźcie się - czy tak trudno skopiować dawną etykietkę, wydrukować i nakleić na flaszkę zawierającą nie wiadomo co? Otacza nas niestety fala podróbek.

  7. #7

    Domyślnie Odp: Wino Bieszczady

    Również w Cisnej jest w stałej ofercie.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Studnie, wino i skalne klasztory- czyli majówka w Mołdawii
    Przez buba w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 14-06-2012, 13:12
  2. Bieszczady nie gęsi - własne wino miały
    Przez Stachu w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-11-2002, 09:22

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •