Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Bieszczadzka Legenda, więcej niż jedzenie. Ustrzyki Górne:)

  1. #1

    Domyślnie Bieszczadzka Legenda, więcej niż jedzenie. Ustrzyki Górne:)

    Kochani,
    chcieliśmy przedstawić się Was, tym, którzy nas znają bardziej lub mniej, i tym, którzy Nas poznają:)

    Oferujemy Wam, jako jedyni w Bieszczadach, a na pewno w Ustrzykach:)
    *wegańskie oraz bezglutenowe posiłki
    *shishe
    *hamaki
    *yerba mate, w tykwie z bombillą
    *naturalne napoje orzeźwiające Dobry Materiał
    *darmowe Wi-Fi

    Oferujemy nietypowe dania kuchni Bieszczadzkiej, regionalne, z przepisów własnych, zawsze świeże i naprawdę nieskazitelnej jakości, tj. : KNYSZA po bieszczadzku, Gulasz węgierski, Pstrąg po bieszczadzku, Kotlet Zakapiora, domowe pierogi i inne.
    Nasza oferta kulinarna tonie tylko dania bezmięsne,bowiem codziennie inna zupa dnia i danie dnia dla wegan:) Którymi sami jesteśmy:)
    Dania wegańskie są w rzeczy samej również daniami bezglutenowymi.
    Przygotowujemy dla Was np.:
    fuczki , burgery warzywne, dahle, falafle, czerwoną kapustę z rodzynkami na mleku kokosowym, czy pierogi wegańskie.
    Do naszych potraw przygotowujemy : dipy, sosy na bazie strączków, mleka kokosowego i tego, co daje Nasza bieszczadzka ziemia - pokrzywa, kwiaty czy czosnek niedźwiedzi.
    Na deser, dla smakoszy słodkości typowych: lody z bakaliami, dla chętnych nowych smaków i doznań surowe tarty witariańskie,owocowo-warzywne:)
    Wieczorami organizujemy się wspólnie i przygotowujemy palenisko, rozniecamy ogień i spędzamy razem najmilej czas.
    Przy ogniu gramy na gitarach, bębnach djembe, śpiewamy, wraz z Pawłem Czekalskim - Aldaronem.
    Palimy shishe, które przygotowujemy dla Was - do wyboru mamy wiele różnych smaków melas, bujamy się w hamakach w rytmach pozytywnej muzyki, popijamy yerba mate z tykwy przez bombillę, pijemy DOBRY MATERIAŁ prosto z Wrocławia, regionalne piwka z browaru Ursa Major.
    Oferujemy Wam niezapomniany czas i wspaniałe przeżycia.
    Zapraszamy do naszego kręgu przy palenisku w szopie, zapraszamy Was na chillout na hamakach, do zapalenia shishy w wyjątkowo pięknych okolicznościach przyrody.
    Dla najmłodszych: siedziska hamakowe, kolorowanki, kreda i przyjazna, rodzinna atmosfera.
    Dobra muzyka, strefa wolna od SDM etc.

    Koncerty i jam session z lokalnymi artystami takimi jak Paweł Czekalski, którego możecie spotkać przy naszym palenisku, często:)
    Kino pod chmurką, organizujemy często:)
    Odwiedzają Nas znajomi muzycy z całej Polski. W sezonie na pewno możecie trafić na jedyne takie atrakcje w Ustrzykach.
    Jesteśmy zupełnie "normalnymi", wyluzowanymi ludźmi tworzącymi przestrzeń, którą sami chcielibyśmy napotkać na swojej drodze, przy zejściu ze szlaku:)
    Czekamy na Was do późnej jesieni.
    Wpadajcie, ślijcie wieści o Nas dalej.
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 08-05-2015 o 18:04 Powód: nowi nie mogą dodawać linków

  2. #2
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Bieszczadzka Legenda, więcej niż jedzenie. Ustrzyki Górne:)

    Zapowiada się ciekawie a już zdecydowanie przekonał mnie argument - "strefa wolna od SDM etc." :D :D :D
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Bieszczadzka Legenda, więcej niż jedzenie. Ustrzyki Górne:)

    Jako pesymista muszę stwierdzić, że pewnikiem nadchodzi czas apokalipsy. To wszystko nie może być prawda, pewnie jest jakiś haczyk...trzeba to sprawdzić.

  4. #4
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Bieszczadzka Legenda, więcej niż jedzenie. Ustrzyki Górne:)

    Yerba mate piję od ładnych lat kilku więc sorry ale tykwy i bombilli używam swojej lub żadnej.Z wegańskiego jadła uwielbiam golonkę po bawarsku A i Bieszczady jakoś dobrze mi się z SDM komponują.Żyć też wiecznie nie zamierzam więc jedzenie bezglutenowe pozostawiam gwiazdom z pierwszych stron gazet i innych tabloidów.A co do wyrobów Ursa Major-urządziłem sobie będąc w Bieszczadach wieczór zapoznawczy z tym browarem i niezbyt przypadł mi do gustu.Wybaczcie proszę nazbyt może ostre słowa ale w moim wieku lepiej mówić wprost niż dusić w sobie bo to o wrzody lub zawał od tajonych emocji łatwo.
    Ach i fajka wodna jest w ofercie.Jakoś nijak się to ma do zdrowej żywności.No ale może propagujecie palenie nie tytoniu a pięciolistnych listków z których sznurek się produkuje aliści też wolę produkty z drożdży zbóż i wody.Mimo wszystko powodzenia życzę bo zawsze jest to dodatkowy impuls dla Bieszczadów
    Ostatnio edytowane przez diabel-1410 ; 10-05-2015 o 00:44

  5. #5
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Bieszczadzka Legenda, więcej niż jedzenie. Ustrzyki Górne:)

    ... po części się zgadzam...ale tylko z bombillą , golonką i tym życiem nie wiecznym....
    Ps. Diabeł, ale masz cyferki postowe 777.... prawie jak 666
    Ostatnio edytowane przez Szkutawy ; 10-05-2015 o 01:29 Powód: dopisek

  6. #6
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Bieszczadzka Legenda, więcej niż jedzenie. Ustrzyki Górne:)

    Pozwoliłem sobie zajrzeć na ich stronkę - wiele to tam z obiecywanych cudów nie ma -no ale to stronka internetowa tylko.Nie spodobało mi się jedno zdanie w opisie lokalu i już teraz mogę stwierdzić że ich nie odwiedzę.
    Przemolla już nie mam równo postowo ;-)

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar michalN
    Na forum od
    07.2008
    Rodem z
    kielce
    Postów
    217

    Domyślnie Odp: Bieszczadzka Legenda, więcej niż jedzenie. Ustrzyki Górne:)

    Jedzenie rzeczywiście jest super, ale ściszcie czasem "pozytywną muzykę", bo własnych myśli nie słychać a co dopiero uskuteczniać rozmowy przy piwie. Doświadczenia mam z ostatnich wakacji, więc jeśli teraz jest ciszej, to od raz odszczekuję.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zajce! jakby więcej...
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 01-08-2015, 10:27
  2. Poezja proza a może więcej?
    Przez mortifer w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-10-2011, 10:17
  3. Nic więcej.
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 21-09-2010, 10:18
  4. Do uczestników VIII KIMB. Atrakcja większa niż wyprawa na Pikuj !
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 02-04-2009, 07:20

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •