Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Pytania praktyczne

  1. #31
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Pytania praktyczne

    ... możesz spokojnie wziąć dwa litry wody na głowę, a ja bym zabrał 1 litr... i nie koniecznie trzeba się wspinać do źródeł, aby uzupełnić jej zapas.... w Krywem mieszkają państwo Majsterkowie którzy wody raczej nie odmówią... jak będziecie szli przez Krywe to zauważycie to miejsce, więc instrukcja, że pomiędzy ruinami cerkwi, a Sanem jest zbyteczna...

  2. #32
    Kronikarz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2015
    Awatar coshoo
    Na forum od
    09.2004
    Postów
    690

    Domyślnie Odp: Pytania praktyczne

    A może zamiast pretensji trochę inwencji własnej? Otwórz mapę i będziesz widział ile większych potoków masz po drodze.
    Ostatnio edytowane przez coshoo ; 12-08-2015 o 19:27

  3. #33
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Pytania praktyczne

    Odnoszę wrażenie , że mamy od niedawna na forum nauczyciela, który nauczy nas tu wielu mądrości.
    Będzie pouczał jak ma wyglądać forum, co ma być podwieszone a co utopione, jak należy udzielać odpowiedzi, z jaką dokładnością wskazać źródła wody i aktualny przepływ w litrach na minutę w każdym z nich.
    ....ale się będzie działo ....

  4. #34

    Domyślnie Odp: Pytania praktyczne

    Ups
    A to przepraszam za kłopot i za nieodpowiednie pytania , więcej ... przepraszam ,że w ogóle o cokolwiek pytałem .
    W swojej naiwności pomyślałem ,że trafiłem na forum o Bieszczadach gdzie spotyka się doświadczenie z nabierającymi doświadczenia.

    " a sprwdź se , zobacz se sam jak strumyki płyną, mądrala się znalazł , chciał wszystko na talerzu świrus jeden i jeszcze inne wątki zaśmieca pytaniami o pole namiotowe w Chmielu zamiast se podzwonić po gospodarstwach , inicjatywy trochę buraku "

    Sprowadziliście mnie na ziemie, dziękuję

  5. #35
    Kronikarz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2015
    Awatar coshoo
    Na forum od
    09.2004
    Postów
    690

    Domyślnie Odp: Pytania praktyczne

    W takim razie zmień forum. Dostałeś już odpowiedź że na tej trasie o wodę nie ma się co martwić bo idziesz doliną i jest dużo potoków/strumieni. Jak byś spojrzał na mapę sam byś na to wpadł.

  6. #36
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Pytania praktyczne

    A ja to koledze e...m podpowiem, ze też miałem niezbyt fartowny start na forum i jakoś się nadal trzymam. Jak zagościsz na dłużej to zrozumiesz, że ludzie tu są OK i że więcej zależy od ciebie. Nie tylko w górach człowiek powinien być surowy dla siebie i zastanowić się dwa razy zanim coś postanowi. Porady jak to porady, zależą w dużej mierze od wagi problemu.
    A tak poufale, to zastanawiam się stary byku kim jesteś.

  7. #37

    Domyślnie Odp: Pytania praktyczne

    Cytat Zamieszczone przez partyzant Zobacz posta
    A tak poufale, to zastanawiam się stary byku kim jesteś.
    O i jaki miły Pan , można ? można , Dzięki
    Nie wiem czy zauważyłeś, ale tutaj jest wątek merytoryczny , a nie towarzyski, ale jak wydaje ci się ,że mnie znasz to pewnie tak jest :)
    Pozdrawiam

  8. #38
    Bieszczadnik Awatar Kurdybanek
    Na forum od
    05.2015
    Rodem z
    Inowrocław
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: Pytania praktyczne

    Za wiele Ci nie pomogę bo poznałem zaledwie tydzień temu odcinek od Terki do końca Studennego.
    Przy takich upałach jakie prognozują, to 1,5 l wody w plastikowej butelce wydaje się niezbędnym min.
    Gdybyś już na starcie miał niedobory, to zaraz przy asfaltowej drodze w Terce którą rozpoczyna się ta trasa jest sklep.
    Dalej do końca Studennego z uzupełnieniem zapasów wody może być słabo. Owszem idąc wzdłuż drogi przy której znajdowała się główna część wsi płynie strumyk ale jest on słabo dostępny - ścianki jaru od strony drogi są strome, śliskie i błotniste. Sama droga na tym odcinku to po prostu rozjeżdżone błoto po kostki także lepiej obuć długie buty.

  9. #39
    Bieszczadnik Awatar skylux
    Na forum od
    06.2008
    Rodem z
    Leżajsk
    Postów
    122

    Domyślnie Odp: Pytania praktyczne

    Skoro temat wody mamy wyczerpany, to zapytam co się buduje na końcu wsi Łuh po lewej stronie przy zbiorniku? Parking czy może skład drewna? Jak na skład drewna to za elegancko i na bogato robią.
    "W tak pięknych okolicznościach przyrody... i niepowtarzalnej... " J.H.

  10. #40

    Domyślnie Odp: Pytania praktyczne

    Tak dla przyszłych pokoleń - gdyby ktoś był zainteresowany.

    Podróż Piotrków Trybunalski - Ostrowiec Świętokrzyski - Wetlina zajęła mi około 7,5h - z tego 5,5h to ten drugi odcinek. Fakt, że jechałem w środku dnia (10 wyjazd), wynik uważam, za całkiem niezły. Ruch był faktycznie spory, jechałem raczej spokojnie.
    Powrót za to udało mi się zrobić w godzin niecałe 6 jadąc już przez Kielce, z Wetliny wyjechawszy po 5 rano, w tym postój na stacji ponad 20 minut, a nawet znalazłem chwilę by za 200 złotych kupić los na loterii, sprawdzić wynik i pokwitować odbiór nagrody - 6 punktów karnych.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pytania debiutanta...
    Przez Szkutawy w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 13-02-2016, 13:07
  2. Prośba o praktyczne informacje na temat Szlaku Granicznego.
    Przez wielkiebary w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-08-2012, 22:11
  3. Arszyca, woda i sprawy praktyczne
    Przez dziabka1 w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-01-2012, 11:14
  4. Bieszczadników porady praktyczne
    Przez neoslav w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-04-2003, 18:39
  5. Pytania o Wetline.
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-07-2002, 13:08

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •