Jako, że jestem nowym użytkownikiem forum pragnę wszystkich serdecznie przywitać. Witajcie! :D

Planujemy z dziewczyną wybrać się mniej więcej w połowie sierpnia po raz pierwszy na jakąś wyprawę w Bieszczady.
Oboje mamy prawie 17 lat (zapewniam, że jesteśmy dojrzałymi i odpowiedzialnymi ludźmi) i zdarzało nam się chodzić po górach, ale raczej nie na kilkudniowe wycieczki, jednakże kondycję i chęci mamy!
Kieruję pytania, proszę o porady od doświadczonych w temacie osób.
Zamierzamy wybrać się z plecakami, namioty i śpiwory ze sobą. Wstępny plan trasy to:

Dzień 1: Ustrzyki Górne -> Dwernik
Dzień 2: Dwernik -> Polana / albo Teleśnica Oszwarowa. (Muszę przyznać, ze nie mam pojęcia jak to wszystko wychodzi czasowo)
Dzień 3: Polana / albo Teleśnica - > Ustrzyki Górne.

Ewentualnie zawsze z Ustrzyk Górnych możemy uderzyć gdzieś dalej, jeśli będzie wola walki :P
Moje pytania:
1. Czy ta trasa nie jest za łatwa? :P Tego byśmy przecież nie chcieli.
2. Czy po drodze znajdzie się jakiś sklep albo miejsce, gdzie można uzupełnić zapasy prowiantu i wody?
3. Jak to wygląda ze spaniem pod namiotem? Bardzo jest problem jeśli po prostu rozłożymy się na jakiejś polanie opodal?

Ewentualnie jakby ktoś mógł podać ciekawe alternatywy tras 3-5-dniowych, najlepiej kończących się w miejscu, z którego można w jakiś sposób wrócić do Krakowa, byłoby wspaniale.
Proszę o rzetelne odpowiedzi na temat.
Pozdrawiam!