Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Szukam kompana

  1. #1

    Na forum od
    08.2012
    Rodem z
    Braniewo
    Postów
    3

    Domyślnie Szukam kompana

    Cześć, nie wiem czy w odpowiednim miejscu zamieszczam mój post, ale lepszego nie znalazłam. Założyłam ten wątek z taką nietypową sprawą. Otóż w tym roku w dniach 16-21.08. będę w Bieszczadach na rajdzie konnym. Ale planuję przyjechać już około 13-14, by połazić trochę po terenie, wejść na Tarnicę itp., bo nigdy wcześniej nie zwiedzałam Bieszczad piechotą I tu pojawia się moje pytanie. Czy znajdzie się może jakaś chętna osoba na wspólne wędrówki w tych dniach? Nie mam jeszcze żadnego konkretnego planu działania. Nie wiem gdzie się zatrzymać na nocleg (w ogóle to znajdę jeszcze jakieś wolne noclegi na ten termin?) i jakie trasy obrać. Jadę sama z Poznania, a na pewno weselej byłoby z kimś spędzić te kilka dni. Jestem otwarta na wszelkie propozycje i z góry dziękuję za rady, jak zaplanować sobie ten czas.
    Coś o mnie. Renata, 25 lat, z wykształcenia zootechnik. Rok po studiach. Aktualnie mieszkam i pracuję w Poznaniu. Jeżdżę konno od kilkunastu lat i to moja największa pasja. Poza tym bardzo lubię wszelkiego rodzaju sporty i aktywność na świeżym powietrzu. Trochę ze mnie gaduła, ale potrafię też słuchać innych. Jestem otwarta na nowe znajomości i przygody.
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar yamat
    Na forum od
    12.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Szukam kompana

    no, ze też jeszcze kolejka nie stoi...

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Slav
    Na forum od
    10.2014
    Postów
    300

    Domyślnie Odp: Szukam kompana

    Zaoferował bym nasze towarzystwo, bo ten termin też jest urlopowy ale prawdopodobnie będziemy w innej części Beskidów.

  4. #4

    Na forum od
    08.2012
    Rodem z
    Braniewo
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Szukam kompana

    Yhym, rozumiem. Dzięki za odpowiedź. Może znajdzie się jeszcze ktoś chętny, bo jeszcze trochę czasu jest. Propozycja aktualna jakby co
    Samotne wędrowanie też nie będzie złe, a nóż widelec na trasie znajdzie się ktoś do pogadania :)

  5. #5
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Szukam kompana

    W rejonie Tarnicy na pewno spotkasz kogoś na szlaku, bądź dobrej myśli
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  6. #6

    Domyślnie Odp: Szukam kompana

    Hej Renata,

    Ja jestem chętna na wspólną wędrówkę w tych dniach, napisz do mnie na maila: anepekala@gmail.com to dogadamy szczegóły. Chodziłam sporo po Bieszczadach więc chętnie ogarnę sprawy tras itp, a akurat w tym czasie planowałam wędrówkę, a wykruszyli mi się towarzysze. Czekam na info. Pozdrawiam

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. SZUKAM NOCLEGU od 26.04 do 1.05
    Przez elkaksz w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-04-2007, 08:31
  2. Szukam...
    Przez Dott w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-09-2006, 12:26
  3. Szukam zdjęć
    Przez Radku w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-02-2006, 19:07
  4. Szukam rowerzystów
    Przez skorek w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-04-2003, 18:09
  5. GORGANY - szukam kompana(-ki)
    Przez Wojtek w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-08-2002, 20:55

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •