Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Za miesiąc wyjeżdżam w Bieszczady

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Za miesiąc wyjeżdżam w Bieszczady

    Jeśli nic mi nie pokrzyżuje planów (odpukać !!!), to dokładnie za miesiąc o tej porze powinienem być już w drodze do Sękowca.

    Aby uniknąć przykrych, niedawno opisanych przez niektórych z Was, kontaktów ze stonką, wybieram się w Bieszczady we wrześniu, w tym roku nawet trochę później, niż zazwyczaj.
    Pobyt tam zaplanowałem od 20 września do 10 października. Zatem na dyżurze w Dwerniku pojawię się w sobotę 27.09. i 4.10. br. Do "Piekiełka" zajrzę pomiędzy godz. 14-tą a 16-tą, a o której stamtąd wyjdę - to się dopiero okaże.

    Powyższą informację podaję na wypadek, gdyby ktoś też w tym okresie odwiedził Bieszczady i zechciał pofatygować się na dyżur do Dwernika. Pogadalibyśmy sobie wtedy również niewirtualnie. Oczywiście przy piwie i pierożkach.

    ***

    Ej, Adminie, Adminie ! Coś kiepsko egzekwujesz od forumowiczów obowiązek dyżurowania w Dwerniku i w ogóle składania relacji z pobytu w Biesach ! Lato prawie się kończy, a tu na te tematy na forum raczej cicho - nie licząc pięknego sprawozdania pięknej Szaszki, ale to doprawdy wyjątek (poza paroma biadoleniami). Ja w ubiegłym roku potrafiłem być pod tym względem bardziej "upierdliwy", odważyłem się nawet wszcząć "postępowanie wyjaśniające" wobec Agajotka za Jej nieobecność na dyżurze podczas pobytu w Bieszczadach.

    Pozdrawiam

    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Re: Za miesiąc wyjeżdżam w Bieszczady

    Witaj Stały Bywalcze!

    Odpieprzyłem dyżur (chociaż jestem spoza TWA) i nic. Piwo do dupy a pierogów niet. Takie ściemy to chyba dla nieświadomych pierwszorazo przybywających w Bieszczady.
    Poza tym rejon doliny Sanu lepiej omijać. Syf kiła i mogiła. Ale może do Twojego przyjazdu wszystko sie poprawi.

    Oby - bo po cholerę Ci nieprzyjemne wspomnienia.

    Wszystkiego dobrego


  3. #3
    Bieszczadnik Awatar hanka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    54

    Domyślnie Re: Za miesiąc wyjeżdżam w Bieszczady

    ależ Michał pisałam już ze z tymi pierogami ta tak tylko przejsciowo...
    pani Monika powiedziała ze to wszystko przez remont kuchni ..
    pozostaje tylko miec nadzieje ze do konca wrzesnia sie skonczy .

    pozdrav
    b.


  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Szaszka
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    znad morza
    Postów
    463

    Domyślnie Re: Za miesiąc wyjeżdżam w Bieszczady

    Witam!
    Jak dobrze pójdzie, to ja przyjade 25 wrzesnia wieczorkiem w Bieszczady... Ale przedtem - tyko ciii..! nikomu nie mowcie, bo jeszcze "Zdrada!" zakrzykną - zobacze Alpy!
    A jakie mamy plany na Bieszczady w tym roku...! Chcemy wychylic nos za wschodnia granice i zdobyc Pikuj! No pożyjemy - zobaczymy... Myślę, drogi SB, ze na pewno sie spotkamy! W końcu kobiety łase są na komplementy...
    Aaaaa - Michal - dziwne co piszesz o tym piwie, może Ci skrzaty naszczały? Zwykle robią to do mleka, ale moze zrobiły wyjątek?

    я пиду в далекие горы на широкие полонины

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Re: Za miesiąc wyjeżdżam w Bieszczady

    Melduję iż 27 września ( oczywiście jak się wszystko dobrze ułoży ) także stawiam się w Dwerniku a więc SB napewno nie będzie sam ( Szaszka chyba także przybędzie - choć nic o tym nie wspomina ) , choć być może że bez pierogów
    będzie się trzeba obejść .
    Co do relacji- to z mojej strony napewno się pojawi , narazie musi dojrzeć ,
    nabrać dystansu i zdecydowanie wtedy ją napiszę .
    Narazie dla SB to powiem tyle że najpiękniejszym miejscem na ziemi jest jednak Studenne , jak wygram w lotto buduję tam dom . Miejsce już wybrałam gorzej z wygraną .
    Tworylne, Krywe też piękne , ale to już nie to i ludzi zbyt dużo i cywilizacja to praktycznie, choć odgłosów z obwodnicy z pewnością tam nie słychać .

    Pozdrawiam


  6. #6
    Bieszczadnik Awatar T.B.
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    wiadomo - z Pyrlandii !
    Postów
    501

    Domyślnie Re: Za miesiąc wyjeżdżam w Bieszczady

    "Aby uniknąć przykrych, niedawno opisanych przez niektórych z Was, kontaktów ze stonką, ... "

    OK! Pomiędzy 20 września, a 10 pażdziernika nie przyjadę w Bieszczady. :]

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Re: Za miesiąc wyjeżdżam w Bieszczady

    Ależ stonka nie jest wcale taka straszna , można ją wyminą np. chodząc na szlaki tylko ciemną nocą , lub jadąc w Bieszczady np. w grudniu wtedy jest z pewnością w stanie hipernacji .
    A z tym pażdziernikiem lepiej także uważać ,nigdy nie wiadomo czy jakieś jej pozostałości się gdzieś nie szwędają , a jak tak , to co wówczas, może uciekać ?


  8. #8
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Re: Za miesiąc wyjeżdżam w Bieszczady

    SB to sie napewno spotkamy ja planuje od 11 wrzesnia do 6 pazdziernika :)

    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Re: Za miesiąc wyjeżdżam w Bieszczady

    >A z tym pażdziernikiem lepiej także uważać ,nigdy nie wiadomo czy jakieś jej >pozostałości się gdzieś nie szwędają , a jak tak , to co wówczas, może uciekać ?

    A po czym ją poznać? Bo ja łaże juz tyle po B. i jeszcze nie widzialem, oprócz tej w paski... Będe wiedzial przed czym uciekać :)

    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  10. #10
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Re: Za miesiąc wyjeżdżam w Bieszczady

    T.B.:
    "OK! Pomiędzy 20 września, a 10 pażdziernika nie przyjadę w Bieszczady."

    T.B., nie rób nam takiej przykrości. Czytałeś powyżej, ile osób spośród nas w tym czasie wybiera się w Bieszczady ?
    Fakt - jesteś uznanym mecenasem stonki. Zatem w ramach pluralizmu i dla Ciebie znajdzie się (honorowe) miejsce przy stole w "Piekiełku", gdzie masz prawo wygłosić mowę obrończą w obronie stonki.
    Pozdrawiam

    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Miesięcznik "Bieszczady"
    Przez zabcia w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 200
    Ostatni post / autor: 27-11-2011, 16:03
  2. W Bieszczady z 9 miesięcznym synkiem
    Przez rafaello12 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-07-2008, 21:53
  3. Wyjeżdżam w Biesy
    Przez bertrand236 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-12-2004, 17:47
  4. Zdjęcie miesiąca - KONKURS :)
    Przez admin w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 28-05-2002, 23:34

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •