Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Wątek: Nowy dział z ograniczonym dostępem

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    Szanowny użytkowniku Partyzancie oraz użytkowniku Przemolla.
    Dział z ograniczonym dostępem utworzono specjalnie dla takich jak Wy, abyście sami mogli tam sobie dyskutować na tematy polityczne, bo tak lubicie, a inni użytkownicy (np. ja) nie musieli tego czytać, bo sobie nie życzą.
    I zupełnie nie rozumiem dlaczego, skoro macie już "swoje" forum zaśmiecacie nadal swoimi tematami forum ogólne.

    Uprzejmie proszę kogoś z Modów, o przeniesienie tych dwóch ostatnich wypowiedzi do zamkniętego forum.
    Nie chodzi mi o treść, a o zasady. Skoro jakoś się tutaj umówiliśmy to czemu znajduje się kilka osób, które tego nie przestrzegają ?

  2. #22
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,122

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    Chyba Basiu będziesz musiała poczekać aż Modowie powrócą z łikendowych wyjazdów.

  3. #23
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    [QUOTE=partyzant;162178]Próbuję od paru dni zrozumieć o co chodzi z tym wątkiem i nadal wiem niewiele.

    Myślałem, że to jest właśnie wydzielony wątek, w którym można swobodnie się wypowiadać, do którego mają dostęp nieliczni, Przemola mnie w tym utwierdził. Jeżeli jest inaczej, to przepraszam szanowną koleżankę.
    Bardzo poproszę Basię o wskazanie tego co w moim poście zalicza do polityki i dlaczego mój wpis tak ją rozzłościł?

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    [QUOTE=partyzant;162190]
    Cytat Zamieszczone przez partyzant Zobacz posta
    Próbuję od paru dni zrozumieć o co chodzi z tym wątkiem i nadal wiem niewiele.

    Myślałem, że to jest właśnie wydzielony wątek, w którym można swobodnie się wypowiadać, do którego mają dostęp nieliczni, Przemola mnie w tym utwierdził. Jeżeli jest inaczej, to przepraszam szanowną koleżankę.
    Bardzo poproszę Basię o wskazanie tego co w moim poście zalicza do polityki i dlaczego mój wpis tak ją rozzłościł?
    To nie ten wątek, ale specjalne osobne, wydzielone forum, do którego trzeba się zapisać. A opis jak się zapisać jest na początku tego wątku (pierwszy post).
    Złości mnie nie tyle tematyka, ile to że właśnie specjalnie na takie dyskusje zostało utworzone osobne forum, a Wy ją nadal prowadzicie tu w tym miejscu a nie tam gdzie powinna się znaleźć.

  5. #25
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    Czy to co napisał Partyzant i Przemolla to polityka? Jak dla mnie to wyrażenie opinii o historii a pisanie o historii jest wskazane (przez moda). W tej sytuacji nie rozumiem już co można pisać na publicznym forum a co nie. Proponuję napisać o tym wprost zamiast się czaić -zakaz pisania o historii polsko ukraińskiej.
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    Czy to co napisał Partyzant i Przemolla to polityka? Jak dla mnie to wyrażenie opinii o historii a pisanie o historii jest wskazane (przez moda). W tej sytuacji nie rozumiem już co można pisać na publicznym forum a co nie. Proponuję napisać o tym wprost zamiast się czaić -zakaz pisania o historii polsko ukraińskiej.

    Nie zakaz, a prośba o pisanie o tym w odpowiednim wydzielonym miejscu, które specjalnie po to powstało.
    Już nie mówiąc o tym, że miejscem na pisanie o historii nie powinien być dział "techniczny".

    Jeszcze uzupełniam:
    Partyzant napisał wyżej "umieszczam to w wątku dla pieniaczy" - więc jak z tego wynika miał na celu umieszczenie tego co napisał w "specjalnym" wątku.
    tylko, że to nie jest TEN wątek, a tu jest tylko TECHNICZNE objaśnienie jak się do tego wątku dostać (pierwszy post).

    A co do meritum - to się zgadzam z tym co napisał Przemolla, moje doświadczenia są trochę podobne (no i ja byłam kilka razy na Krymie i wiem co tam ludzie w luźnych rozmowach gadali)
    Ostatnio edytowane przez Basia Z. ; 16-08-2015 o 10:17

  7. #27
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    Już wiem, że popełniłem błąd. Po zapoznani się z nowymi zasadami, nie mam ochoty dyskutować w takiej formule. Lepiej nie dyskutować wcale, nie obrażając się na nikogo i zostać przy widoczkach -ach, -ach. Zwyczajnie dość mam nękania ze strony poprawiaczy historii, którzy ubierają to w górnolotne słowa -regulamin, lub dolnolotne- o zaśmiecaniu wątku.

    Jimi to wspaniała forumowiczka, która w pełni zasługuje na wszystkie nagrody i tytuły. Wiem jakie ma poglądy na historię i wcale mi to nie przeszkadza, też lubię Ukraińców i Ukrainę. Dziewczyna powinna zostać jeżeli nie ministrem sportu i turystyki, to przynajmniej turystyki.

    Na każdym tego typu forum jest tzw V kolumna i nie tylko tu, można się przyzwyczaić. Jeżeli jednak formacja ta z czasem zdominuje jakość dyskusji, to żegnaj wolności, tolerancjo, przyjaciółko prawdy. Pozdrawiam.

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    Cytat Zamieszczone przez partyzant Zobacz posta
    Już wiem, że popełniłem błąd. Po zapoznani się z nowymi zasadami, nie mam ochoty dyskutować w takiej formule. Lepiej nie dyskutować wcale, nie obrażając się na nikogo i zostać przy widoczkach -ach, -ach. Zwyczajnie dość mam nękania ze strony poprawiaczy historii, którzy ubierają to w górnolotne słowa -regulamin, lub dolnolotne- o zaśmiecaniu wątku.
    Uważasz że jestem "poprawiaczem historii" ?
    A gdzie ja napisałam o swoich poglądach na historię ?
    Ja tylko zwracam uwagę na to, aby na forum panował pewien porządek i jeżeli chcesz dyskutować o historii - to w odpowiednim do tego wątku, a nie w dziale "techniczne".,

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar Marcus
    Na forum od
    11.2012
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    95

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    Myślę, że to forum powstało dla luźnej, sympatycznej rozmowy. Być może dla niektórych turystyka to całe życie i traktują to śmiertelnie poważnie. Ale nie dla wszystkich. Dlatego proponuję - więcej tolerancji i życzliwości dla innych.

  10. #30
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    "zakaz pisania o historii polsko ukraińskiej."

    "Nie zakaz, a prośba o pisanie o tym w odpowiednim wydzielonym miejscu, które specjalnie po to powstało."

    -No z tego co ja zrozumiałam i co sam mod napisał -nowo powstały dział dotyczy polityki a nie historii polsko ukraińskiej. Ja polityki w postach Przemolla i Partyzanta nie widzę. W tej sytuacji będę upierała się za tym by napisać na forum wprost jasne zasady -zakaz pisania o historii Ukrainy bo przecież o to im wszystkim chodzi tylko boją się powiedzieć na głos. I wrócimy do motylków i bieszczadzkich aniołów *_* A za sąsiednią granicą wojna. A ja tym samym zaczynam snuć plany coby wyjechać z Tomkiem do Kijowa niebawem.
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-04-2013, 09:12
  2. Zalew Soliński - dostępne z wody miejsca biwakowe
    Przez gelorad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-04-2011, 19:46
  3. Dostęp do szał-boksu - w pewnym stopniu sonda
    Przez dziabka1 w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27-02-2010, 21:49
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-04-2006, 02:49

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •