Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 44

Wątek: Nowy dział z ograniczonym dostępem

  1. #31
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    -No z tego co ja zrozumiałam i co sam mod napisał -nowo powstały dział dotyczy polityki a nie historii polsko ukraińskiej. Ja polityki w postach Przemolla i Partyzanta nie widzę. W tej sytuacji będę upierała się za tym by napisać na forum wprost jasne zasady -zakaz pisania o historii Ukrainy bo przecież o to im wszystkim chodzi tylko boją się powiedzieć na głos. I wrócimy do motylków i bieszczadzkich aniołów *_* A za sąsiednią granicą wojna. A ja tym samym zaczynam snuć plany coby wyjechać z Tomkiem do Kijowa niebawem.
    Jimi - ale przecież nie w wątku "technicznym".
    Mod również wskazał, gdzie jest miejsce na pisanie o historii.

    http://forum.bieszczady.info.pl/show...l=1#post161956

  2. #32
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    Aha, czyli po prostu chodziło o to, że napisali w wątku technicznym zamiast tym "Historia Bieszczadów.." -ok w porządku to przepraszam. Myślałam, że nie podobało się że w ogóle wspomnieli o historii polsko ukraińskiej oraz że powinni robić to w wątku zamkniętym poświęconym polityce (dlaczego?). Ale jak nie to ok :)
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  3. #33
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    hej, hej , hej... ludziska ... Mod przyjedzie to przeniesie, albo da karę.... wyluzujcie.... wiecie co to luzak?.... to taki koń prowadzony również na wodzy... tylko jeźdźca nie ma na grzbiecie .... nie znaczy to, że nie posiada bagażu..... luz... z bagażem , czy bez...... no i normalnie w świecie uśmiechnijcie się...Partyzant... głowa do góry, nic nie zawiniłeś, tylko nie w tym dziale napisałeś....

  4. #34
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    Cytat Zamieszczone przez Jimi Zobacz posta
    Aha, czyli po prostu chodziło o to, że napisali w wątku technicznym zamiast tym "Historia Bieszczadów.." -ok w porządku to przepraszam. Myślałam, że nie podobało się że w ogóle wspomnieli o historii polsko ukraińskiej oraz że powinni robić to w wątku zamkniętym poświęconym polityce (dlaczego?). Ale jak nie to ok :)
    No właśnie.

    Przepraszam.
    Trochę się wkurzyłam, że ludzie nie czytają tego co jest wyraźnie napisane.
    Ale już mi przeszło.

  5. #35
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    Raz jeszcze spróbuję.

    1. Na forum wolno dyskutować o historii. Bandera, UPA, rzeź wołyńska nie były i nie są tematami zakazanym, były wielokrotnie na forum poruszane. Jeżeli dyskusja historyczna dotyczy Bieszczadów to odpowiednim do tego miejscem jest dział Dyskusje o Bieszczadach, jeżeli nie to dział Oftopik. To, że Recon1 bawi się w podziemie i gada o robaczkach to wyłącznie jego decyzja. Mógłby pisać wprost, ale woli tak - jego sprawa.
    2. Nikt w dyskusje historyczne nie ingeruje. Nie ma ani V kolumny, ani szóstej ani siódmej. Trzeciej i czwartej też nie.
    3. Nie ma nowego wątku "dla pieniaczy". Ten, w którym teraz piszę to wątek techniczny z informacją, że dyskusje polityczne można prowadzić w nowym dziale Polityka. Jeżeli klikniecie w ten link i zobaczycie komunikat o braku uprawnień to możecie samodzielnie włączyć sobie dostęp do tego działu tutaj. To kosztuje dokładnie trzy kliknięcia.

    Można dyskutować o wszystkim, jedyne ograniczenie jest związane z prowadzeniem dyskusji na dany temat w odpowiednim dziale.

    Jeżeli nadal jest coś niejasne to pytajcie. Nie nakręcajcie się wzajemnie, nie wytykajcie nam proszę tchórzostwa (dzięki Jimi) i nie porównujcie do V kolumny.

    A sprzątać mi się tego wątku najnormalniej nie chce.

  6. #36
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    Pozwoliłem sobie przeczytać cały wątek od początku.Następnie przyznałem sobie dostęp do wątku polityka i byłem mocno zdziwiony kiedy zobaczyłem tam tylko kilka postów.Dyskusja na forum ogólnym na tematy polityczne jest dla mnie osobiście bez sensu skoro jest wątek utworzony specjalnie dla zainteresowanych.Oczywiście jest to moje zdanie i mogę się mylić.
    Uważam że moderatorzy bardzo się postarali i zapewnili wystarczająco dużo przestrzeni do ww.dyskusji więc może wystarczy już sporów.Rozumiem że ktoś chce dyskutować na tematy polityczne jednak proszę też o rozważenie jednej kwestii.Forum jest skonstruowane tak że najpopularniejsze tematy są wyświetlane na liście z prawej strony.Odłączenie tego wątku od głównego forum pozwala na utrzymanie poziomu dyskusji tego forum na poziomie jaki wszyscy chyba lubimy.Nikt z nas nie jest w stanie poznać charakteru usera po jednym lub dwóch postach.Wydaje mi się że nikt nie chce tu drugiego forum onetu.

  7. #37
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    Cytat Zamieszczone przez diabel-1410 Zobacz posta
    Wydaje mi się że nikt nie chce tu drugiego forum onetu.
    Całkowicie się z Tobą zgadzam, jak również i wypowiedzią Recon(a)1

    Fakty to też polityka, ale by sobie wyrobić pogląd trzeba zajrzeć i tu i tu. Trzeba jednak uważać by nie stać się nagle zmanipulowanym.
    Ostatnio edytowane przez zbyszek1509 ; 23-08-2015 o 02:20

  8. #38
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    Cytat Zamieszczone przez Michał Zobacz posta
    Witaj Recon1 A co to zmieni? Forum działa dalej. A tak po prawdzie sam możesz sprawdzić whois. Pozdrowienia
    Może nie zmieni a może zmieni...
    Ponawiam więc do adminów powyższe pytanie, bo moja świadomość na dzień dzisiejszy jest taka, że właścicielem Forum był Darek, który przy regulaminie widnieje na czerwono jako "admin".
    Jest jakiś problem ze strony moderatorów z udzieleniem odpowiedzi na pytanie forumowicza? Jest jakaś tajemnica?
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  9. #39
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    Ponawiam więc do adminów powyższe pytanie, bo moja świadomość na dzień dzisiejszy jest taka, że właścicielem Forum był Darek, który przy regulaminie widnieje na czerwono jako "admin".
    Jest jakiś problem ze strony moderatorów z udzieleniem odpowiedzi na pytanie forumowicza? Jest jakaś tajemnica?
    Oczywiście, wiadomość jest utajniona przez wiadome siły w wiadomym celu...

    Pomyśl... Serwis ktoś sprzedał, a ktoś kupił, więc to raczej któraś ze stron transakcji powinna o tym poinformować ogół, jeśli miałaby chęć. Może nie ma? Mnie nikt nie informował o tym w oficjalnym piśmie, ani nie upoważniał do przekazywania tej wiadomości. O zmianie dowiedziałem się przypadkiem, więc tym bardziej nie czuję ciśnienia, by to głosić urbi et orbi.

  10. #40
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Nowy dział z ograniczonym dostępem

    W dobie netu poszedłem za radą Michała i wszystko "whois". Do pełnego obrazu brakuje mi wyjaśnienia... "Darek, który przy regulaminie widnieje na czerwono jako "admin".... jest adminem nadal czy nie?
    Oczywiście jeśli ta informacja jest "utajniona przez wiadome siły w wiadomym celu" to całkowicie zrozumiem i nie trzeba odpowiadać.
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-04-2013, 09:12
  2. Zalew Soliński - dostępne z wody miejsca biwakowe
    Przez gelorad w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 26-04-2011, 19:46
  3. Dostęp do szał-boksu - w pewnym stopniu sonda
    Przez dziabka1 w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27-02-2010, 21:49
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-04-2006, 02:49

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •