Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Kilka porad w sprawie tras dla świeżaka

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar michalN
    Na forum od
    07.2008
    Rodem z
    kielce
    Postów
    217

    Domyślnie Odp: Kilka porad w sprawie tras dla świeżaka

    Ja na Bukowe też bym proponował z Mucznego a nie z Widełek. Krótszy marsz przez las. Do Mucznego powinno wam się udać stopem. Raczej się naród zatrzymuje. Jak nie do samego Mucznego to może chociaż na wysokość zagrody żubrów ktoś Was podrzuci.

  2. #12

    Domyślnie Odp: Kilka porad w sprawie tras dla świeżaka

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Nie doczytałem, w jakim miesiącu się wybieracie, ale jeśli w sezonie, z UG do Widełek szybko i sprawnie dojedziecie stopem, podobnie jak na większości innych tras, więc faktycznie lepiej zostawić samochód na kwaterze. Na Wielkiej Pętli w sezonie jest duży ruch samochodów i kierowcy chętnie zabierają autostopowiczów. Jeśli chodzicie we dwie osoby i nie macie dużego bagażu, ja bym się specjalnie nie przejmował transportem w tym rejonie
    Wybieramy się w przyszłym tygodniu. Zatrzymujemy się w Wetlinie więc chyba bezpieczniej będzie dostać się do UG swoim samochodem rano niż czekać na podwózkę, a stamtąd do Widełek łatwiej już będzie.


    Cytat Zamieszczone przez michalN Zobacz posta
    Ja na Bukowe też bym proponował z Mucznego a nie z Widełek. Krótszy marsz przez las. Do Mucznego powinno wam się udać stopem. Raczej się naród zatrzymuje. Jak nie do samego Mucznego to może chociaż na wysokość zagrody żubrów ktoś Was podrzuci.
    Jeśli faktycznie uda się tam dostać to wezmę to pod uwagę. Szkoda, że nie kursują na tych drogach takie busiki relacji Wetlina - Muczne, a później UG - Wetlina.

    Tylko z zagrody do wejścia na szlak mapa pokazuje 3km, także nie wiem czy to nie będzie to samo idąc przez las.
    Ostatnio edytowane przez marson ; 20-08-2015 o 12:25

  3. #13
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2015
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: Kilka porad w sprawie tras dla świeżaka

    Busa trza zamówić to przyjedzie,troszkę drogo, ale biorąc pod uwagę stan drogi do Mucznego to grosze.

  4. #14
    Debiutant Roku 2015 Awatar tolek banan
    Na forum od
    07.2012
    Rodem z
    POZNAŃ
    Postów
    383

    Domyślnie Odp: Kilka porad w sprawie tras dla świeżaka

    Cytat Zamieszczone przez Yosarian Zobacz posta
    Busa trza zamówić to przyjedzie,troszkę drogo, ale biorąc pod uwagę stan drogi do Mucznego to grosze.
    Za busa do Mucznego w zeszłym roku brali 150 zł / jak zorganizowałem grupę 10 osób Lucek nas zawiózł i wyszło po 15zł ( z Wetliny to nie drogo , i o 8 .15 byliśmy na miejscu , zaliczyliśmy Bukowe , Halicz , Rozsypanie , Wołosate ...
    "pielgrzymem jestem i ochotnym po górach wędrownikiem."

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    02.2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Kilka porad w sprawie tras dla świeżaka

    W tym roku podobnie , ze Smereka do Mucznego płacilismy 150 zl. , choć kierowca mowił ze byly juz kursy i za 200 , ale mysle ze w takim przypadku ukrecą sobie sami interes , bo to kwota wysoka.

  6. #16

    Na forum od
    09.2012
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Kilka porad w sprawie tras dla świeżaka

    Z Widełek trzeba faktycznie wcześnie rano zacząć trasę na Bukowe.
    Wybrałem się na Bukowe w październiku ubiegłego roku, jakoś w środku tygodnia. W Ustrzykach byłem około 7:30, uciekł mi autobus rejsowy i zacząłem powolny marsz w kierunku Widełek, licząc, że ktoś się zatrzyma i mnie podrzuci. Niestety trochę się przeliczyłem - przez 1,5 h marszu minęło mnie kilka samochodów (miejscowi, leśnicy, SG) i nikt nawet nie przyhamował. Może teraz jeszcze jest trochę turystów i będzie łatwiej o STOPA, ale poza sezonem warto o tym pamiętać.

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Kilka porad w sprawie tras dla świeżaka

    Nigdy, czy to lato czy to zima, nie miałem problemów ze stopem... szczególnie na tych głównych trasach Komańcza-UG i UG-UD...

  8. #18

    Na forum od
    09.2012
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Kilka porad w sprawie tras dla świeżaka

    Cytat Zamieszczone przez creamcheese Zobacz posta
    Nigdy, czy to lato czy to zima, nie miałem problemów ze stopem... szczególnie na tych głównych trasach Komańcza-UG i UG-UD...
    No to widocznie miałeś szczęście, albo ja pecha...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. w Bieszczady we wrzesniu - propozycja tras
    Przez pablo 19705 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 04-10-2015, 19:01
  2. Dla zaostrzenia apetytu fotografii kilka
    Przez komisaRz von Ryba w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 20-01-2014, 00:42
  3. Pierwszy raz w Bieszczadach - weryfikacja tras
    Przez Płotka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 19-08-2011, 20:28
  4. Zakwaterowanie jak najbliżej Soliny i tras wypadowych:)
    Przez chudy17 w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-02-2008, 07:41
  5. Schematy tras turystycznych?
    Przez uni w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-07-2005, 11:16

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •