Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Szlak Wołosate-Tarnica

  1. #1

    Domyślnie Szlak Wołosate-Tarnica

    Witam wszystkich za kilka dni wybieram się w Bieszczady pierwszy raz z żona i moja 5 miesięczną córeczką i chciałbym przejść z Wołosate do Tarnicy tylko nie wiem czy nie jest to trasa za trudna,córeczkę chcę nieść w nosidełku.Znacie może jakieś inne ,lepsze trasy dla rodziny z małym dzieckiem ,bedę wdzięczny za wszelkie porady i informacje.Pozdrawiam!!

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Szlak Wołosate-Tarnica

    Trasa nie jest trudna, z nosidełkami będziesz szedł jak z plecakiem, tylko ostrożniej. W Bieszczadach wszystkie trasy są dla rodzin z małymi dziećmi, wszystko zależy od tego ile rodzic ma siły.

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2015
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: Szlak Wołosate-Tarnica

    No, teraz po schodach jak paniska jakieś pójdziecie, tylko kurna to już nie to.Ale pięknie jest dalej ,tylko nie patrzeć pod nogi trza.

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Kurdybanek
    Na forum od
    05.2015
    Rodem z
    Inowrocław
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: Szlak Wołosate-Tarnica

    Cytat Zamieszczone przez rapens Zobacz posta
    Witam wszystkich za kilka dni wybieram się w Bieszczady pierwszy raz z żona i moja 5 miesięczną córeczką i chciałbym przejść z Wołosate do Tarnicy tylko nie wiem czy nie jest to trasa za trudna,córeczkę chcę nieść w nosidełku.Znacie może jakieś inne ,lepsze trasy dla rodziny z małym dzieckiem ,bedę wdzięczny za wszelkie porady i informacje.Pozdrawiam!!
    W przypadku wyprawy z tak małym dzieckiem, godna polecenia jest też trasa na Dwernik Kamień. Rozciąga się z tej góry przepiękny widok na Połoninę Wetlińską od północy. Podejście od Nasicznego zajmuje godzinę. W Nasicznem na parkingu można zostawić samochód i zaraz od parkingu jest czerwono znakowana ścieżka przyrodniczo-dydaktyczna właśnie na tą górę.

  5. #5

    Domyślnie Odp: Szlak Wołosate-Tarnica

    Zupełnie szczerze - nie raz widziałem rodziców/tatów z nosidełkami i maluchami dyndającymi dziarsko idących na np. Tarnicę czy Połoniny. Musze przyznać, że jako również tata dwóch maluchów nie rozumiem sensu takiej wycieczki - ale przede wszystkim zastanawia mnie realne bepzieczenstwo dziecka. Zwłaszcza gdy zmieni się pogoda o co nietrudno przecież, coś popada i te piekne bieszczadzkie ścieżki zmieniają się w przemiłe gliniaste pułapki ;( Sam kilka lat temu zaliczyłem "miły" poślizg i przekoziołkowanie na zejściu z Wetlińskiej. Sam nie wierzyłem że tak radosnie lecę w dół po błotku Plecakiem gruchnąłem solidnie o glebę a ja na nim. Cud, że aparat foto przeżył cały. Nawet nie chcę myśleć co by było gdybym tam miał malucha na plecach. Brr. Pomijam kwestie sensu dla samego dziecka - bo to nie wiek na rozumienie/podziwianie gór przecież. Dlatego ja osobiście w góry z dzieciakami nie jeżdże - czekam aż będą miały wiek i siły pozwalające na to aby szły same. Ot tak, tylko napisałem kilka swoich przemyśleń - ale trzymam kciuki!

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2015
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: Szlak Wołosate-Tarnica

    Adam, masz troszkę racji, ale przyznaję że podoba mi się jak dzieciaki tak wędrują.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wołosate-Tarnica-Halicz-Rozsypaniec-Wołosate
    Przez Munir w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-05-2013, 13:03
  2. Wołosate
    Przez Krysia w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-01-2012, 11:34
  3. Czerwony szlak- Komańcza- Wołosate
    Przez dynka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-08-2008, 19:09
  4. Dokąd z Wołosate?
    Przez Mr_Lawrence w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-04-2008, 21:47
  5. Droga Wołosate - UG
    Przez MF w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 05-08-2005, 17:15

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •