Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Wołosate

  1. #1

    Domyślnie Wołosate

    Witam,

    czy w miejscowości Wołosate znajduje się jeszcze schronisko? Jesli nie, to czy polecacie tam jakiś w miarę tani nocleg.

    pozdrawiam

  2. #2
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Wołosate

    Witamy na FORUM !
    Ciekawe co by to było, gdyby tak zastosować do poszukiwania noclegu we Wołosatem jakiejś wyszukiwarki internetowej ?
    Mnie to zajęło 8,5 sek, ale cóż , mam zbyt wolny internet.

  3. #3

    Domyślnie Odp: Wołosate

    Witam :)

    oczywiście skorzystałem z wyszukiwarki internetowej, ale chyba właśnie po to między innymi istnieją fora dyskusyjne, żeby pytać o zdanie i opinie innych ludzi, nieprawdaż? :) Szukając noclegu przez wyszukiwarkę internetową często nie znajdę na ich temat opinii, zdarza się, że kwatery czy pensjonaty w małych miejscowościach nie miewają też stron internetowych, a informacje na portalach turystycznych bywają nieaktualne. Dlatego zdecydowałem się , licząc na ciepłe przyjęcie (a niekoniecznie ironiczny komentarz), zapytać o to na tym forum, którego użytkownikami, jak mi się przynajmniej wydawało, są miłośnicy Bieszczad i eksperci w sprawach spędzania w nich udanego czasu, gotowi służyć swoją ekspercką radą i miłą pomocą.

    Licząć na nie dalej, uściślę może moje zapytanie: chodzi mi o nocleg na jedną noc, gdyż planuję wędrówkę z plecakiem po szlakach.

    pozdrawiam serdecznie
    Ostatnio edytowane przez kurt_vonnegut ; 09-09-2015 o 12:30

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Wołosate

    Ironiczny komentarz (jeżeli tak go odebrałeś)...może niepotrzebnie wypowiadam się za DonE...to jest raczej zmęczenie pytaniami i prośbami o konkretne, gotowe rozwiązania, często nie poprzedzone odrobiną wysiłku ze strony pytającego. Klasyczna już sytuacja gdy pytanie dotyczy czasów przejścia, bez podania własnych możliwości, doświadczeń...ba...bez spojrzenia na mapę!! Sądzę, że inaczej wyglądałaby odpowiedź, gdybyś zapytał..."znalazłem taki nocleg, wygląda nieźle, gospodarz miły przez telefon, a jak jest w realu?"
    Chcesz wędrować z plecakiem...może ciekawiej byłoby iść na żywioł i szukać noclegu już na miejscu...bo skąd wiesz, że dasz radę i dojdziesz?
    A wracając do tematu, z tego co wiem to schronisko (mam na myśli "Pod Tarnicą") miało być nieczynne.

    Pozdrawiam

  5. #5
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Wołosate

    Ach ! Oczekujesz eksperckiej rady !
    to już jasne !
    czy polecacie tam jakiś w miarę tani nocleg.
    chodzi mi o nocleg na jedną noc
    Ofert noclegowych jest we Wołosatym mniej niż 5.
    Jak określić która jest w miarę tania na jedną noc ?
    - Może porównać ceny ?

  6. #6

    Domyślnie Odp: Wołosate

    #creamcheese, dzięki za informację w sprawie schroniska - na jednej ze stron widniało ono wśród ofert, ale informacja pochodziła bodajże z 2009 r, dlatego chciałem się upewnić. Fajnie iść na żywioł, ale zawsze warto zrobić wcześniej wywiad i mieć jakis przegląd niż być zmuszonym do pewnych wyborów - i tak nie miałem zamiaru niczego rezerwować. Pytając o to, czy coś polecacie, chciałem się dowiedzieć, czy macie jakieś sprawdzone miejsca. Już wcześniej znalazłem dwie wyglądające na ciekawe oferty: http://www.eholiday.pl/noclegi-po2536.html i http://www.wolosate.bieszczady.pl/ wiecie coś o tych miejsach?

    #don Enrico (nick rzeczywiście czasem dużo mówi), jako nowa osoba na tym forum nie poczułem się specjalnie miło przywitany. Dzięki za radę i informację - ta o 5 ofertach noclegowych jest bardzo przydatna, zawsze istnieje jakieś ryzyko, że nic się nie znajdzie, więc muszę w ogóle rozważyć, czy ewentualnie planować tam nocleg.

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar yamat
    Na forum od
    12.2011
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Wołosate

    Kurt...
    nauczka płynie z tego, ze dobrze trzeba dobierać słowa i pytania...;-)
    witaj na forum....
    spanie zawsze jakies znajdziesz....w najgorszym przypadku, wiatę, przystanek....

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Wołosate

    Cytat Zamieszczone przez yamat Zobacz posta
    spanie zawsze jakies znajdziesz....w najgorszym przypadku, wiatę, przystanek....
    ...a wiat w tym rejonie masz kilka...oczywistym jest, że nocleg w nich jest nielegalny, ale...żebyś miał poczucie bezpieczeństwa to: 1.przy drodze Wołosate - Przełęcz Bukowska; 2.na samej przełęczy; 3.na podejściu pod siodło pod Tarnicą od przełęczy Goprowców; 4.na szlaku Wołosate - Tarnica; 5.zejście z Szerokiego do UG...
    A z Wołosatego to masz asfaltem, lekkim truchtem godzinkę do UG gdzie już na pewno coś znajdziesz
    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie Odp: Wołosate

    No i właśnie między innymi, żeby otrzymać takie informacje, których by się zupełnie nie spodziewało, pisze się na forach :) Dzięki wielkie!

  10. #10

    Domyślnie Odp: Wołosate

    całe szczęscie wiata przydała się tylko do wypicia piwka :)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wołosate-Tarnica-Halicz-Rozsypaniec-Wołosate
    Przez Munir w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-05-2013, 13:03
  2. Wołosate
    Przez Krysia w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-01-2012, 11:34
  3. Wołosate>*>*>*>Smerek
    Przez mxmxmxmxmx w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 11-02-2009, 22:13
  4. Wołosate - namiot
    Przez Loodie w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-07-2008, 11:43
  5. Schronisko Wołosate
    Przez Anka w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-07-2001, 08:57

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •