Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Z Zatwarnicy do Nasicznego [wątek wydzielony]

  1. #1
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Z Zatwarnicy do Nasicznego [wątek wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez mavo Zobacz posta
    W dzisiejszym czasie liczą się tylko ekstremalne wyczyny. Kto będzie pamiętał o majowym spacerku.Liczą się tylko zimowe przejścia. Myślę że styczeń to dobry czas.Baza jest.W piątek aklimatyzacja,wsobote atak szczytowy.
    Przypominam że były już podjęte nieudane próby zdobycia Kniaziek.
    Czas na następną. ☺
    Prowokujesz Waćpan, nie wiem czy świadomie czy też na zapas.
    Ku przestrodze przypomnę , że ten Kamienny Dwernik nie zawsze miło wita gości
    .

    .
    Czytając relację o hołubcach czynionych przez Recona na zboczach tej górki przypomniało mi się własne kręcenie.
    To tak na zachętę do ponownego zbadania tematu.
    Był to dzionek listopadowy jesienno-zimowy, rankiem wyruszyłem z Zatwarnicy w górę potoku Hylaty. Zaliczone pamiątkowe zdjęcia wodospadu i podążam dalej z zamiarem dojścia do Nasicznego.
    Jeden boczny potok dopływa z lewej , potem drugi ,... gdzieś tam ok czwartego zauważyłem czołga
    .
    hm07_8189.jpg
    .
    Wyszło mi że tą dróżką, obok niego najprędzej dostanę się co celu czyli do Nasicznego. Jako , że obyty byłem z cywilizacją posiadałem mapę, której na wszelki wypadek nie wyciągałem aby się nie zamoczyła.
    Kompas też miałem , ale w domu, do innych urządzeń giepepsowskich jeszcze nie dorosłem.
    Z rozważań wyszło mi , że jak wyjdę na grzbiet i zejdę w dół to będę u celu. Ruszyłem leśną drogą pod górę. Droga OK , ale w pewnym momencie wzięła i znikła pod śniegiem
    .
    hm07_8192.jpg
    .
    Nie przejmując się zniknięciem drogi dalej dążyłem do grzbietu. Gdy go osiągnąłem poczułem się spełniony. Teraz tylko w dół po prostej lini. Wkrótce przyczepiła mi się leśna dróżka i tak spadaliśmy sobie w dół zadowoleni. Ja już sobie robiłem plany na wieczór na fajną imprezkę.
    Dróżka złączyła się z większą drogą i wkrótce zobaczyłem .... mojego czołga
    Dzionek już się kończył ( bo w listopadzie jest krótki) , po ciemku doczłapałem do schroniska w Suchych Rzekach (nie istnieje już)
    p.s. ciekawe czy mój czołg jeszcze tam stoi wskazując drogę "końską" do Nasicznego ?

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar zbyszek1509
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Gostynin
    Postów
    810

    Domyślnie Odp: Słów kilka(dziesiąt) o niedawnym wypadzie w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    ...Jeden boczny potok dopływa z lewej , potem drugi ,... gdzieś tam ok czwartego zauważyłem czołga
    .
    hm07_8189.jpg
    Tak na moje oko to bardziej pasuje na lawetę po armacie. A tak na marginesie zapytam, czy do Suchych Rzek przebijałeś się przez Jaworniki ?.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Energia wiatrowa [wątek wydzielony]
    Przez PiotrB w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 10-05-2010, 17:06
  2. Metoda na kaca [wątek wydzielony]
    Przez Krysia w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 08-04-2010, 16:01
  3. Wątek na temat Lucyny [wydzielony]
    Przez Marcin w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 124
    Ostatni post / autor: 06-12-2009, 04:23
  4. Noclegi - reklama a rzeczywistość [wątek wydzielony]
    Przez iza w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-11-2008, 15:56
  5. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-01-2008, 22:12

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •