Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Liszna - Dybasiówka

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Maks
    Na forum od
    12.2009
    Rodem z
    okolice Warszawy
    Postów
    36

    Domyślnie Liszna - Dybasiówka

    Myślałem, żeby w przyszłym roku w wakacje wybrać się z dwójka małych dzieci do Lisznej do Dybasiówki. Mam do Was prośbę o opinię. Może ktoś cos słyszał, albo nawet był tam osobiście. W internecie znalazłem tylko skrajne opinie, albo rewelacja albo odradzają tam pobyt. A co Wy sądzicie?

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    06.2014
    Rodem z
    Sosnowiec, Poland, Poland
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Liszna - Dybasiówka

    Miallem okazję tam przenocowac dwie noce i wiekszych zastrzeżeń nie mialem,pokój mieliśmy na pietrze z łazienką i tv o przecietnym standardzie czyli bez zaskoczenia ani na plus ani na minus,raz też skorzystaliśmy z obiadokolacji calkiem smacznej.
    Powiem tak:we mnie ten pensjonat nie wzbudzil zadnych emocji ale ja preferuje domki wiec może stąd moja opinia.

  3. #3
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Liszna - Dybasiówka

    .... jak palisz, to kawał drogi przez meandry korytarzy na świeże powietrze, ale z tego co słyszałem to wszelkie nałogi są fuj...agroturystyka, jak agroturystyka... to co wyżej. Lepszy punkt wypadowy jest z Cichej Doliny w Roztokach, ale o "schronisku" za dużo Ci nie napiszę, bo spałem tam trzy lata temu i to pod namiotem jedną noc. Rejon jednak godny polecenia.

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Maks
    Na forum od
    12.2009
    Rodem z
    okolice Warszawy
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Liszna - Dybasiówka

    Dzięki chłopaki,

    okolice znam, bo już tam byłem nie raz i nie dwa. Punkt wypadowy z Roztok może jest lepszy, ale Liszna tez nie będzie zła.
    Jakiś tam specjalnych wygód nie oczekuję, ważne żeby było czysto w pokoju i łazience. A przy tym, jak piszecie, jedzenie całkiem smaczne, to tylko na plus. No i nic nie piszecie o szambie, wiec może sobie już z nim gospodarze poradzili.

  5. #5
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Liszna - Dybasiówka

    .... szambo rok temu było git, ale klamki w łazience nie było.... jakieś drobne mankamenty muszą być... są wszędzie... w końcu nie dla lokalu tam się jedzie...

    ps. o klamkę w oknie idzie...może jakieś wandale okropne wyrwali... może jest już naprawiona....
    Ostatnio edytowane przez Szkutawy ; 30-12-2015 o 20:24

  6. #6

    Domyślnie Odp: Liszna - Dybasiówka

    To miejsce ma swój urok i specyfikę. Cudowna dolina, na wyciągnięcie ręki (a raczej nogi, bez konieczności wsiadania w samochód) masz Leśny Zwierzyniec i Bieszczadzką Ciuchcię.
    Bardzo mili właściciele, prawdziwa agroturystyka (gospodarstwo, zwierzęta, itp), nie taka udawana jak w większości miejsc w Bieszczadach.
    Pokoje... stare, urządzane pewnie kilkanaście lat temu - to widać i czuć :) Przydałby się generalny remont. Mi to nie przeszkadzało ale nie jestem wybredny a wręcz lubię taki, powiedziałbym "specyficzny klimat PRLu".
    Cena powinna być lekko niższa niż np. w Cisnej co ma znaczenie przy kilku osobach i dłuższym pobycie.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pod Jawornikiem i Dybasiówka
    Przez makciook w dziale Noclegu szukam
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-03-2010, 10:20
  2. Banderoza - Liszna - Szukam kontaktu
    Przez Bartosz w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 26-09-2006, 19:14

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •