Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jasełka.

  1. #1
    Debiutant Roku 2016
    Na forum od
    12.2013
    Postów
    306

    Domyślnie Jasełka.

    Taki właśnie tytuł przyszedł mi do głowy w kontekście mojej ostatniej a zarazem pierwszej noworocznej wycieczki bieszczadzkiej , dosłownie i w przenośni . Dosłownie bo celem były Jasła , to większe i to mniejsze a w przenośni bo to jeszcze okres świąteczno-noworoczny który kojarzy mi się między innymi z jasełkami i kolędowaniem. Wybrałem się na to bieszczadzkie kolędowanie w mroźny sobotni ranek , w miarę oddalania się od ciepłej rzeszowskiej metropolii temperatura spadała coraz bardziej by za Baligrodem zatrzymać się na - 21 stopniach co mnie nie martwiło bo to oznaczało że kocyk w postaci chmurek ustępuje bezchmurnemu i jak się okazało słonecznemu niebu. Ruszyłem spod karczmy w Przysłupie , najpierw przez łąkę a później pod górę przez piękny srebrzysty las wesoło sobie podśpiewując "Nowy rok bieży w jasełkach leży", na górze spotkałem nawet kilkoro kolędników ale dla nich głównym tematem nie było kolędowanie a miniony rok a zwłaszcza jego ostatni dzień , dla mnie to Bieszczady przedstawiły tego dnie najładniejsze jasełka jakimi były piękne bieszczadzkie widoki. Gdy zaspokoiłem oczy i ducha nieśpiesznie podreptałem na to trochę mniejsze a później na dół do stokówki na której ruch jak na Krupówkach , no i jeszcze coś gorącego w karczmie i do domku , takie to było moje pierwsze noworoczne kolędowanie po Bieszczadach.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Jasełka.

    no telo piknie, co cud
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  3. #3
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Jasełka.

    Z długim zbyt daleko mamy na takie wypady. ale dziękuję za zdjęcia.

    Pozdrawiam
    bertrand236

  4. #4
    Debiutant Roku 2016
    Na forum od
    12.2013
    Postów
    306

    Domyślnie Odp: Jasełka.

    Cytat Zamieszczone przez długi Zobacz posta
    no telo piknie, co cud
    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    Z długim zbyt daleko mamy na takie wypady. ale dziękuję za zdjęcia.

    Pozdrawiam
    Dzięki za ciepłe słowo . Również Pozdrawiam!

  5. #5

    Domyślnie Odp: Jasełka.

    Piękne fotografie :) Brakuje mi śniegu u mnie ;-)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Jasełka_2003
    Przez asiczka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-01-2003, 00:42

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •