Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Jak zachęcić nowych forumowiczy do aktywności [wydzielony]

  1. #21
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Jak zachęcić nowych forumowiczy do aktywności [wydzielony]

    No to nabroiłem :). Jednym cięciem zniechęciłem nowych użytkowników, a szkoda, bo o świeżą, wartościową krew trudno.

    Cytat Zamieszczone przez Piskal Zobacz posta
    Fakt. Nie w każdym przypadku, ale nie raz taki pozornie nie na temat post może, usunięty z kontekstu całej rozmowy, może temu kontekstowi zaszkodzić.
    Ale sorry, to zdaje się nie na temat.
    Masz rację Piskalu, ale w tym przypadku tak usuwałem, żeby zostać przy temacie, bez zmiany kontekstu.

    Wracając do tematu, to myślę, że nowi mało piszą bo po pierwsze na Forum jest prawie osiem tysięcy wątków i prawie wszystko już zostało napisane, a po drugie wynalazek jakim jest Forum wypierany jest prze portale społecznościowe, gdzie tworzą się grupy zainteresowań.

    Poza tym, czy wiecie, że większość (obstawiam, że więcej niż 90%) nowo zarejestrowanych użytkowników Forum to programy, ludzie lub firmy, które zakładają konto tylko po to, żeby umieścić tu spam, po nic innego.

  2. #22

    Domyślnie Odp: Co ciekawego o Bieszczadach na Twitterze i Facebooku

    Najciekawiej jest w Bieszczadach jesienią, jeśli nie trafi się na 2 tygodnie nieprzerwanego deszczu (choć i to ma swój urok :) ) Nie umiem wyrażać słowami moich uczuć do tych gór, z którymi pierwszy raz zetknęłam się mając 11 lat. Wtedy dowiedziałam się jak smakują naleśniki giganty w Chatce Górzystów (wtedy tam były!). No nic, mogę jeszcze polecić artykuł w temacie, ładnie napisany :)
    tu był link
    Ostatnio edytowane przez bartolomeo ; 15-01-2016 o 16:07

  3. #23
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Jak zachęcić nowych forumowiczy do aktywności [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez Hero Zobacz posta
    większość (obstawiam, że więcej niż 90%) nowo zarejestrowanych użytkowników Forum to programy, ludzie lub firmy, które zakładają konto tylko po to, żeby umieścić tu spam, po nic innego.
    Dobry przykład powyżej (przeniesiony z innego wątku). Standardowe podejście to napisanie czegoś "miłego" a potem walnięcie linkiem. Do sklepu, strony komercyjnej, albo choć nowego portalu, który ma w planach podbić świat (tak było w tym przypadku).

    Nowych forumowiczów przyjmujemy z otwartymi ramionami (poważnie, nie ma w tym cienia przesady). Ale jak łamią regulamin, nie daj Boże w pierwszym czy drugim poście, to nie ma zmiłowania.

  4. #24
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Jak zachęcić nowych forumowiczy do aktywności [wydzielony]

    Z tymi portalami społecznościowymi to nie tak. Tam wszystko jest pomieszane, aby coś znaleźć trzeba się nagimnastykować. To takie rozsiewacze wiadomości i plotek. Forum to forum. Jest wyszukiwarka i wszystko w miarę poukładane. Są moderatorzy dzięki którym człowiek się za bardzo nie zagalopuje w tym wirtualnym świecie, a jak nie oni to któryś forumowicz na ziemię sprowadzi Fejsbuka raz używam i wrzucę jakieś zdjęcie, albo jakąś durnotę, a czasami się pośmieję też z durnot. Ostatnio zaglądam, ale przez półtora roku nie patrzyłem tam i też było dobrze. Jakoś to do mnie, nie tak całkiem przemawia. Może na forum zostało dużo napisane, ale lubię sobie poczytać jak ktoś odbiera i przeżywa wycieczkę np. na Tarnicę. Tym bardziej, że nie byłem na niej jakieś dwadzieścia parę lat i raczej już nie będę.

    ps. ha,ha,ha ...gościu nawet nie wie na jakim forum jest... przyrypał z Izerami
    Ostatnio edytowane przez Szkutawy ; 15-01-2016 o 16:38 Powód: przeczytałem post wyżej

  5. #25
    Bieszczadnik
    Na forum od
    06.2014
    Rodem z
    Sosnowiec, Poland, Poland
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Jak zachęcić nowych forumowiczy do aktywności [wydzielony]

    "ale lubię sobie poczytać jak ktoś odbiera i przeżywa wycieczkę np. na Tarnicę"
    No właśnie ja to bym chętnie opisał taką wycieczkę
    ale zaraz musisz dodać
    "
    Tym bardziej, że nie byłem na niej jakieś dwadzieścia parę lat i raczej już nie będę."
    Chyba następnym razem zostawię Cię w lesie (znaczy w pracy)

    ps: kilka razy już się na Tarnicę wybierałem ale zawsze dochodziłem do baru Letniego w Ustrzykach Górnych i tam dopadała mnie dziwna niemoc.
    Ostatnio edytowane przez ridol ; 20-01-2016 o 03:05 Powód: postscriptum

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Jak mogłabym umieścić swoje zdjęcie w profilu?
    Przez sasanka zwyczajna w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-11-2014, 22:37
  2. [wydzielony] Jak to jest z graniem w miejscach publicznych ?
    Przez partyzant w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 08:21
  3. Ło Matko Bosko, jak tu leje [wydzielony]
    Przez Zygmunt Skibicki w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-08-2012, 23:34
  4. Jak zachęcić do przyjazdu w Bieszczady?
    Przez enzoking w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 30-03-2009, 21:01

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •