Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Jak zachęcić nowych forumowiczy do aktywności [wydzielony]

  1. #1

    Talking Jak zachęcić nowych forumowiczy do aktywności [wydzielony]

    Dziękuję za odpowiedź . Przy okazji pozdrawiam wszystkich forumowiczów . Nie biorę aktywnego udziału w dyskusjach , ale namiętnie śledzę wszystkie wpisy . Dzień bez odwiedzenia forum jest dla mnie dniem straconym . Piszcie więc , wrzucajcie fotki , spierajcie się - ku radości prawdziwych miłośników Bieszczad .

  2. #2
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Muczne!!!!!!

    Cytat Zamieszczone przez mamuśka Zobacz posta
    (...), ale namiętnie śledzę wszystkie wpisy . Dzień bez odwiedzenia forum jest dla mnie dniem straconym . Piszcie więc , wrzucajcie fotki , spierajcie się - ku radości prawdziwych miłośników Bieszczad .
    a nie pomyślałaś o tym , że proste komentowanie może być czynnikiem wspomagającym ?
    Mam nadzieję , że się mylę , ale jesteś jak milcząca publiczność na spektaklu
    .... a co odczuwają aktorzy ?

  3. #3

    Domyślnie Odp: Muczne!!!!!!

    I tak właśnie , może nieświadomie , zrażacie do aktywności na forum takie "szare myszki" jak ja . Wasza wiedza o Bieszczadach często mnie onieśmiela i trudno by mi było podjąć równorzędną dyskusje . Co do porównania "teatralnego" wg. mnie już sam fakt kupienia biletu jest dla aktora dowodem zaufania . A z własnego doświadczenia wiem , że milczenie publiczności czasami świadczy o słabym poziomie artystycznym . Mój stosunek do Bieszczad jest prostolinijny - uwielbiam je bezgranicznie i każdy , kto podziela ten zachwyt jest dla mnie bratem . Serdecznie pozdrawiam wszystkich aktywnych i "uśpionych" forumowiczów . Jest w nas moc.

  4. #4
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Muczne!!!!!!

    Cytat Zamieszczone przez mamuśka Zobacz posta
    I tak właśnie , może nieświadomie , zrażacie do aktywności na forum takie "szare myszki" jak ja . Wasza wiedza o Bieszczadach często mnie onieśmiela i trudno by mi było podjąć równorzędną dyskusje . Co do porównania "teatralnego" wg. mnie już sam fakt kupienia biletu jest dla aktora dowodem zaufania . A z własnego doświadczenia wiem , że milczenie publiczności czasami świadczy o słabym poziomie artystycznym . Mój stosunek do Bieszczad jest prostolinijny - uwielbiam je bezgranicznie i każdy , kto podziela ten zachwyt jest dla mnie bratem . Serdecznie pozdrawiam wszystkich aktywnych i "uśpionych" forumowiczów . Jest w nas moc.
    Drogą ostatnio jechałem 1.5 roku temu. Fakt naprawy drogi jest o tyle budujący, że ludzie mieszkający w Tarnawie, czy Mucznem będą mieli łatwiej. Natomiast turysta jeżeli chce się naprawdę gdzieś dostać, to powinien znieść wszelkie niedogodności i nie być traktowany w tym przedsięwzięciu jako główny czynnik przeważający w jedną, lub druga stronę.
    Muszę napisać, że zręcznie wybrnęłaś z pytania usprawiedliwiając fakt onieśmieleniem i kupnem biletu, ale "aktorów" wcale nie zachęciłaś, a wręcz odwrotnie

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Muczne!!!!!!

    Moim zdaniem mamuśka dobrze mówi. Starsi z forum powinni traktować początkujących bardziej taktownie, niezależnie od tematu.
    Wiadomo, że dla mniej aktywnych i początkujących należy się taryfa ulgowa.

    Prawdopodobnie sam muszę zastosować się do tych mądrych rad.

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Muczne!!!!!!

    Cytat Zamieszczone przez partyzant Zobacz posta
    Moim zdaniem mamuśka dobrze mówi. Starsi z forum powinni traktować początkujących bardziej ...[itd]...
    Dla kogoś kto nigdy nie był w Bieszczadach i ich nie zna...może być nie do pomyślenia, że droga jest dziurawa, że stacje benzynowe tylko dwie a bankomatów jeszcze mniej. Tak jak dla kogoś kto nie był na np. Ukrainie nie do pomyślenia jest brak dajmy na to podstawowych (dla nas) warunków sanitarnych, artykułów w sklepie...ba sklepu otwartego od świtu do nocy.
    Mniej sarkazmu więcej przychylności wobec Młodej Fali.
    Pozdrawiam

  7. #7
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Muczne!!!!!!

    Cytat Zamieszczone przez creamcheese Zobacz posta
    Tak jak dla kogoś kto nie był na np. Ukrainie nie do pomyślenia jest brak dajmy na to [...] sklepu otwartego od świtu do nocy.
    Akurat ze sklepami na Ukrainie jest znacznie lepiej niż może to z powyższego wyglądać Podobnie jak z traktowaniem "Młodej Fali" - sympatia i przychylność jest niewątpliwie niezbędna, ale "Młoda Fala" musi dać nam szansę aby zostać sympatycznie i przychylnie przyjęta. Musi się mianowicie czasem odezwać

  8. #8

    Domyślnie Odp: Jak zachęcić nowych forumowiczy do aktywności [wydzielony]

    A teraz drodzy forumowicze powinniśmy wspólnie usiąść ,gdzieś w bieszczadzkiej głuszy , przy szklaneczce jakiegoś dobrego trunku i przegadać całą noc o naszych ukochanych górach .

  9. #9
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Jak zachęcić nowych forumowiczy do aktywności [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez mamuśka Zobacz posta
    A teraz drodzy forumowicze powinniśmy wspólnie usiąść ,gdzieś w bieszczadzkiej głuszy , przy szklaneczce jakiegoś dobrego trunku i przegadać całą noc o naszych ukochanych górach .
    W roku jest wiele okazji, żeby to zrobić i wiele razy w roku tak robimy. W najliczniejszym gronie spotykamy się zawsze w trzeci weekend maja w Bieszczadach, a to spotkanie nazywa się KIMB i ma już wieloletnią tradycję.
    Poza tym spotykamy się też w innych miejscach w kraju i na świecie, nie koniecznie w górach.

  10. #10
    Poeta Roku 2011
    Awatar Piskal
    Na forum od
    10.2008
    Rodem z
    Toporzysko/Toruń
    Postów
    2,277

    Domyślnie Odp: Jak zachęcić nowych forumowiczy do aktywności [wydzielony]

    KIMB połączony jest z rozdaniem nagród Powsimordowych, i jak będziesz aktywna, to masz szansę w przyszłym roku dostać taką nagrodę dla debiutanta roku. Dla tylko czytających wątki forumowe nie przewidziano nagród. Dlatego zachęcam wszystkich do ujawnienia się.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Jak mogłabym umieścić swoje zdjęcie w profilu?
    Przez sasanka zwyczajna w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-11-2014, 22:37
  2. [wydzielony] Jak to jest z graniem w miejscach publicznych ?
    Przez partyzant w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 08:21
  3. Ło Matko Bosko, jak tu leje [wydzielony]
    Przez Zygmunt Skibicki w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-08-2012, 23:34
  4. Jak zachęcić do przyjazdu w Bieszczady?
    Przez enzoking w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 30-03-2009, 21:01

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •