Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Nasiczne , w gościnie u Mavo.

  1. #1
    Debiutant Roku 2016
    Na forum od
    12.2013
    Postów
    306

    Domyślnie Nasiczne , w gościnie u Mavo.

    Celowo użyłem słowa gościna bo gdybym napisał np. wizyta to byłoby to zbyt suche , zbyt lakoniczne i nie oddawałoby serdeczności z jaką przyjął mnie Mavo , wspomnę tylko że wszelakiego jadła i napitku nie brakowało toteż dysputa przeciągnęła się do późnych godzin nocnych co nie przeszkodziło nam zerwać się w sobotni ranek i po solidnym śniadaniu udać się z kolegą Bogdanem na spacer w nasiczanskie okolice a poniekąd przewentylować również ciało i dusze świeżym powietrzem. Pogoda była dla nas tego dnia też łaskawa gdyż po nieśpiesznym dotarciu na szczyt Kamienia na którym dumnie powiewała biało czerwona zatknięta chyba przez Recona chmurki trochę się rozstąpiły , wyjrzało słoneczko a i wiaterek nie był taki hulaszczy , przysiedliśmy na ławeczce i spoglądaliśmy na przepych bieszczadzkich połonin.Zajrzeliśmy jeszcze na cmentarzyk z Iwś na zboczu Kamienia a po zejściu do Nasicznego na Przełęcz Nasiczanską z której też kapitalne widoki. Prawie zapomniałem dodać że kosztowałem również gorzką z "wykopalisk" Recona i powiem że wbrew nazwie jej słodycz była upajająca , troszkę na dnie jeszcze zostało a gdyby brakło to w drugiej butelczynie jest jeszcze co nieco krystalicznie czystej jak wody potoku Kniażki wyborowej , no i to chyba już tyle także dzięki za ciepłe przyjęcie Mavo i Bogdanie. Zdrowia!
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  2. #2
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Nasiczne , w gościnie u Mavo.

    Dzięki slawek71 za opis, za dobre słowo, za zdjęcia, za poruszone wspomnienia! Twoje zdjęcie z flagą idzie w szeroki świat, gdzie ludzie ją wieszający będą je teraz oglądać.
    Fajnie, że spróbowałeś pięcioletniej Żołądkowej a to też taka "ukryta" dla mnie informacja, że ten mavo jednak znalazł gdzie ją skitrałem i rozwiązał zagadkę jaką mu dałem "u Antoniego za kominem iskiereczka mruga". Pierwszy jego trop poszedł w złym kierunku, ale zwalę to na karby starości. Jednak, gdy wyjechał to musiał chyba pomedytować i... skumał o jakiego Antoniego chodzi. Fajnie, że ta Gorzka uraczyła jeszcze większe grono bieszczadników. To jest właśnie Jasiek, za to też jest lubiany... przecież mógł wychlać ją do lustra, ale on nieeee, ale on nieeee, on jeszcze tą marnością pozostałą w butelce się z innymi podzielił. Mam nadzieję, że i opowiedział jak z Reconem i z Małym Jaśkiem ją zakopywał ponad 5 lat temu na D-K.
    Pozdrawiam Ciebie slawek71 i napisz więcej co tam robiliście, bo gdyby nie nagłe okoliczności to byłbym tam z Wami wtedy. Co się odwlecze to... :)
    Pozdrawiam :)
    -----------------
    benevole lector

    https://twitter.com/Zbyszek_Recon

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar mavo
    Na forum od
    11.2008
    Postów
    375

    Domyślnie Odp: Nasiczne , w gościnie u Mavo.

    Było miło.
    Wybór Sławka to dobry wybór. ☺Pozostałym Powsimordom pozostawiam wy bór czasu spotkania do ich ustaleń. Czekam na info.
    Alkochole odnalezione całkowicie przypadkowo.W pogoni za kunami.☺Dzięki Zbyszku.
    http://naskrajuparku.pl/ Nowa strona
    Косово увек Српски

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dom nasiczne !!
    Przez Klara Czechowicz w dziale Nocleg oferuję
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-06-2015, 13:09
  2. Gość.
    Przez yamat w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-09-2014, 21:24
  3. Komendancie Mavo ! melduję : twierdza zdobyta
    Przez don Enrico w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-11-2013, 16:39
  4. O Gołasie w PZPR
    Przez skyrafal w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post / autor: 05-02-2011, 00:20
  5. Proszę o pomoc! Jak się dostać do "Nasiczne"
    Przez avekamil w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-07-2006, 17:23

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •