Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 114

Wątek: KIMB 2016- lista obecności

  1. #91
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: KIMB 2016- lista obecności

    KIMB się odbył. Nie wiem co prawda jak się zakończył bo po filmach musiałem wracać do domu (dziś u mnie dzień roboczy) ale powitanie, prezentacje, wręczenie nagród (wszyscy nagrodzeni byli obecni!) i zapowiedziany seans filmowy ("Wolna Sobota" i "Hasło" oraz film dokumentalny o parku konnym, w którym KIMB się odbywał) się odbyły. Miejsce jest bardzo ciekawe i klimatyczne, gospodarze mili, kawa doskonała, ciasta pyszne, filmy ciekawe - z tych KIMBów, które widziałem, to był chyba najciekawszy. Piskalowi należą się podziękowania za organizację, mam nadzieję, że rozpoczęte po filmach ognisko było co najmniej równie ciekawe jak część poprzedzająca.

    Nawet zdjęcie grupowe zrobiłem, ale stosunek do wieszania gąb na forum mam jaki mam więc go nie zamieszczę Jak się ogarnę to wyślę zdjęcie obecnym na KIMBie (nawet nie sprawdzałem jeszcze czy wyszło), a nieobecni... niech przyjadą za rok

  2. #92
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: KIMB 2016- lista obecności

    Mam takie nieśmiałe pytanie... śpiewy były?... gitara była?

  3. #93
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: KIMB 2016- lista obecności

    Jak się zaczynało ognisko ja musiałem się zwijać, dziś o 8oo meldowałem się w pracy. Jak się ognisko rozwinęło nie wiem, trzeba zaczekać aż wrócą następni.

  4. #94
    Forumowicz Roku 2015
    Debiutant Roku 2013
    Awatar Jimi
    Na forum od
    03.2010
    Rodem z
    Rzesza
    Postów
    1,439

    Domyślnie Odp: KIMB 2016- lista obecności

    Śpiewów ani gitary nie było co było jedynym minusem ale w sumie i tak było fajnie :) O sorki -zaśpiewana została tylko 1 piosenka i to przeze mnie solo -piosenka Wojtka Pysza :D :D :D To było już jakoś po godz 2 a może przed 3? Sytuacja z tym związana była przekomiczna :D Stwierdziliśmy z Piskalem że chcemy zaśpiewać piosenkę Wojtka, udało się nawet z głowy przypomnieć 1/3 tekstu ale chcieliśmy zaśpiewać całą. Więc wybraliśmy się do Wojtka. (Przepraszamy za pobudkę w środku nocy!!). Piskal zapukał w namiot i nieśmiało powiedział że prosimy o tekst jego piosenki. Po cichu spod namiotu, po ziemi wysunęła się wyczekiwana kartka :D :D Ognisko trwało do 3:30. Ja je rozpaliłam oraz zgasiłam -niczym westalka a może stalker bo nie pamiętam o co w końcu chodziło ;p

    Fajnie było spotkać się z wieloma osobami oraz poznać nowe osoby! Dzięki Wam za przybycie :)
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 22-05-2016 o 21:44
    "Wędrujemy zarośniętą dzikim zielskiem drogą..." W.P.

  5. #95
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: KIMB 2016- lista obecności

    To był mój pierwszy KIMB i jestem rad że udało mi się być na nim.
    Bardzo dziękuję wszystkim których tam spotkałem i poznałem.
    Jimi
    https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...IKG3J0Fsv6N6QQ I chyba wszystko jasne

  6. #96
    Bieszczadnik Awatar tomasz8278
    Na forum od
    05.2014
    Rodem z
    Połaniec
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: KIMB 2016- lista obecności

    Diabeł-1410 .Przeczytałem ,ten opis na wikipedi i troszkę się przeraziłem ,wszak to bardzo przemiła dziewczyna i jeszcze po górach spaceruje z plecakiem ,który waży chyba tyle co i ona.Obawiam się tej kary za zgaszenie ognia ,może uznajmy ,że skończyła szanowna Jimi po prostu 40 i poszła z roboty.

  7. #97
    Bieszczadnik Awatar Slav
    Na forum od
    10.2014
    Postów
    300

    Domyślnie Odp: KIMB 2016- lista obecności

    Ciesze się,że mogłem uczestniczyć w tym spotkaniu,poznać Was i jeść kiełbasę z jednego ognia. Nie udało mi się dołączyć do niedzielnej wycieczki,ale kiedyś się uda :).
    Zapomniałem przekazać przed KIMBem (lepiej późno niż wcale) - Pozdrowienia dla Kimbowiczów od Krzyśka z Galerii Barak.

    Cytat Zamieszczone przez diabel-1410 Zobacz posta
    To był mój pierwszy KIMB i jestem rad że udało mi się być na nim.
    Bardzo dziękuję wszystkim których tam spotkałem i poznałem.
    Diable,to było tak :

    -Bartoszko jestem.-Janek Pradera...Co by to było panie Bartoszko jakby dróg nie było? I tych żelaznych jak to mówią i tych wyjeżdżonych i tych wychodzonych?-Jakby dróg nie było? Eeeee... co żeś pan. Ja to ze wsi jestem. Jak tylko pamiętam drogi zawsze były. No bo jakby ludzie do ludzi jeździli? Na wesela, że ślubów, a do sklepu i do wójta, do kościoła, wozy z żytem z kartoflami, którędy? Jakby dróg nie było? Pan to chyba miastowy, że o takie rzeczy pyta? -Nie za bardzo. Więcej drogowy niż miastowy....I co to jest ta droga? La strada jak mówią.-Panie Janku. Co to jest droga to najlepiej dowiedzieć się nogami. A już obowiązkowo bosymi. Dobrze przy tym aby piach nie był ot taki sobie ale gorący albo zimny jak w listopadzie w przymrozek i żeby nogi młode były, stare kopyta mało czują. Dobrze, żeby na tej drodze jakaś kałuża była. Kamień. Korzeń. I skaleczyć palec albo piętę odbić oooo....żeby poznajomić się z drogą dobrze to trzeba hen w inne strony iść...iść ...iść. Pomylić się na rozstaju. Wejść w dzikie chaszcze.


    Ostatnio edytowane przez Slav ; 23-05-2016 o 21:39

  8. #98
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: KIMB 2016- lista obecności

    I ja bardzo dziękuję za spotkanie. :)) Kilka lat wcześniej byłam na jednym z KIMBów tak trochę "przejazdem" chyba tylko kilkanaście minut. Teraz udało się kilka godzin (rankiem trzeba było wracać niestety na północ), może kiedyś uda mi się jeszcze być do końca. Miejsce fantastyczne. Dobry wybór Piskalu! Pozdrawiam serdecznie wszystkich obecnych. I jeszcze raz dziękuję za "Powsimordę" i upominki!!!
    Rano udało mi się jeszcze zamienić przez balkon kilka słów z Jurko, zanotować że Sławek oddał czajnik i stwierdzić, że ten minięty na drodze rowerzysta to chyba był Wojtek Pysz (ale już za późno było na pożegnalne machanie bo Wojtek zniknął za zakrętem).
    Wielkie dzięki dla Organizatorów i Gospodarzy.

    I jeszcze tylko zapytam - czy bilety to jedyny koszt, czy były może jakieś dodatkowe koszty. Bo zapomniałam zapytać na miejscu.

  9. #99
    Bieszczadnik Awatar Marcus
    Na forum od
    11.2012
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    95

    Domyślnie Odp: KIMB 2016- lista obecności

    Piskalu - ujście Hulskiego potoku do Sanu, Młyn w Hulskiem, Ryli, Krywe to niezwykłe miejsca. Cieszę się, że niedzielna wyprawa doszła do skutku. Pozwoliłem sobie zamieścić te zdjęcia - w końcu wszyscy to KIMB-owicze.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  10. #100
    Debiutant Roku 2016
    Na forum od
    12.2013
    Postów
    306

    Domyślnie Odp: KIMB 2016- lista obecności

    Było bardzo miło . Pozdrowienia dla Wszystkich Kimbowiczów !

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. X KIMB- lista obecności
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 24-05-2011, 00:21
  2. KIMB - lista obecności (2002-2008)
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 11-11-2010, 00:06
  3. KIMB - lista obecności (2009-2010)
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-11-2010, 20:33
  4. IX KIMB- lista obecności
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 13-05-2010, 22:19
  5. Lista obecności na najbliższym VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 18-04-2009, 21:16

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •