Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Bieszczady Wschodnie - weryfikacja trasy

  1. #11
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Bieszczady Wschodnie - weryfikacja trasy

    We wrześniu zeszłego roku trwał remont generalny budynku dworca kolejowego w Siankach. Jakiś remont więc jest pewny, a reszta (czy pociągi jeżdżą czy nie oraz dokąd i kiedy) to tak jak napisał wyżej don Enrico: być może choć ewentualnie niekoniecznie.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Czterech panów B.

  2. #12

    Domyślnie Odp: Bieszczady Wschodnie - weryfikacja trasy

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    według mnie to ta z Użoka , ale trzeba mieć świadomość że jest sporo pod górkę. Polecam nocleg przy źródłach Użu

    Czemu wątpisz w to co napisał forumowicz z dużym stażem ?
    Jak napisał to znaczy tak jest (albo było) , bo jeśli nie znasz co to jest "informacja po ukraińsku" to możesz się rozmydlić.
    Wyjaśnię: to że w danym dniu pociąg nie dojeżdża do Sianek, nie oznacza że jutro dojedzie . Nikt Ci pewnej informacji nie udzieli i nie licz że na tą okoliczność zmienią w necie rozkład jazdy.
    Pytaj jakby co.
    p.s. nie liczyłbym że w Samborze znajdziesz poszukiwane mapy.
    p.s. na granicy ichnich województw (ołasti) jest stały posterunek przygraniczny, straż leśna nic nie ma do rzeczy,( czy w ogóle taka jest ?)
    Przepraszam bardzo, a co ma staż na forum do tego czy informacja je sprawdzona lub nie? Sprawdzić dwa razy nie zaszkodzi, a być może ktoś będzie miał świeże informacje. Jest to normalne i do tego służy forum. Do wymiany informacji. Więc nie rozumiem twojego tonu wypowiedzi. Odpowiadając w ten sposób innym użytkownikom na pewno nie zachęcisz ich do odkrywania Bieszczad Wschodnich.

    Czy istnieje ukraińska straż leśna? Nie wiem, dlatego pytam. Zawsze lepiej wiedzieć kogo się spodziewać, a kogo nie. Czy gdybyś pojechał do Gabonu i spotkał tam kogoś w mundurze i pagonach od razu byś wiedział kim on jest i jaką funkcję pełni?

    Co do aktualizacji rozkładu jazdy, to każdy kto jeździ trochę na Ukrainę wie, że nie należy wymagać za wiele w pewnych aspektach. Nie przesadzajmy jednak w drugą stronę i nie róbmy z Ukrainy aż takich dzikich pól, a z Ukraińców aż takie ofermy. Bałagan na kolei to bywa często większy u nas niż na UA.

    Dziękuję za odpowiedzi.

    - - - Updated - - -

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    We wrześniu zeszłego roku trwał remont generalny budynku dworca kolejowego w Siankach. Jakiś remont więc jest pewny, a reszta (czy pociągi jeżdżą czy nie oraz dokąd i kiedy) to tak jak napisał wyżej don Enrico: być może choć ewentualnie niekoniecznie.
    Czy możesz mi wyjaśnić analogię, którą dostrzegasz pomiędzy remontem zeszłorocznym, a remontami w tym roku tego dworca? Bo napisałeś, że remont jest pewny, jeżeli był w zeszłym roku. Przyjmuję więc, że dysponujesz planem realizacji prac. Czy może to nowa ukraińska tradycja takie coroczne remonty?

    Czy możesz mi powiedzieć, co nowego wnosi do dyskusji to zdanie: być może choć ewentualnie niekoniecznie.?

  3. #13
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Bieszczady Wschodnie - weryfikacja trasy

    Czy możesz mi wyjaśnić
    Nie, nie mogę. W takim napastliwym tonie rozmawiać nie zamierzam. Jak to się kiedyś pisało: "dla mnie EoT"
    Czterech panów B.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. 4-14.08. bieszczady wschodnie- zdjecia
    Przez buba w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-04-2015, 11:55
  2. Weryfikacja trasy
    Przez szopen w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-09-2011, 12:42
  3. Bieszczady wschodnie
    Przez marou35 w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-09-2007, 19:40
  4. Bieszczady wschodnie
    Przez buba w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-09-2006, 21:00
  5. Bieszczady wschodnie
    Przez noemi w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-07-2005, 21:59

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •