Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Po krzakach na Ostrą

  1. #21
    Kronikarz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2015
    Awatar coshoo
    Na forum od
    09.2004
    Postów
    690

    Domyślnie Odp: Po krzakach na Ostrą

    Fajna ta ostra Hora. Biedni turyści na Tarnicy.

  2. #22
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Po krzakach na Ostrą

    Niestety jeszcze podczas podejścia na główny wierzchołek Ostrej Hory zrobiło się zimno, zerwał się wiatr a niebo zasnuły chmury. Ale do samego wieczora nie padało! Z drugiego, o metr niższego wierzchołka, ten wyższy już nie prezentował się tak słonecznie jak chwilę wcześniej.



    Godzina była jeszcze niezbyt późna, ale wymęczeni forsownymi odpoczynkami postanowiliśmy rozbić obóz na bocznym języku połoniny schodzącym w kierunku polany Prełuka.



    Zasłonięci od wiatru przygotowaliśmy nasz ulubiony domek i zagotowaliśmy różne takie na kolację.

    Deszcz dotarł do nas późną nocą, był na szczęście krótki i rano nie było po nim śladu.

  3. #23
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Po krzakach na Ostrą

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Godzina była jeszcze niezbyt późna, ale wymęczeni forsownymi odpoczynkami postanowiliśmy rozbić obóz na bocznym języku połoniny schodzącym w kierunku polany Prełuka. Zasłonięci od wiatru przygotowaliśmy nasz ulubiony domek i zagotowaliśmy różne takie na kolację.
    Na zdjęciu - tak wyglądało to rozbijanie. Ja nie gotuję żadnych takich różnych, tylko herbatę, więc miałem dodatkowy wolny czas, który wykorzystałem na powtórny spacer na grań. Na tę przełączkę pod Ostrą Horą, którą widać powyżej czubka namiotu. Oczywiście bez plecaka i innych zbędnych przedmiotów. Dzięki temu wyjściu, miałem przyjemność spotkać w górach turystów, których dwoje pojawiło się na ścieżce grzbietowej. Obejrzawszy mnie od stóp do głów zdziwieni spytali: "pan tutaj na spacerze?". Chcąc tak po prostu coś zagadać. Odpowiedziałem chyba coś równie głupiego, ale po chwili przeszliśmy do konkretów. Wyjaśniłem, że ta zielona plamka na dole to mój namiot a ta czerwona kropka to mój plecak Po chwili doszła druga dwójka, potem zostałem przesłuchany na okoliczność występowania wody w pobliżu oraz dobrych miejsc do spania.



    Gdy zszedłem z powrotem do obozu, pozostali uczestnicy zjedli już swoje różne takie. Zimno było, ogniska nie miał kto zapalić, trzeba było kłaść się spać.

  4. #24
    Forumowicz Roku 2018
    Kronikarz Roku 2018
    Forumowicz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2014
    Ekspert Roku 2013
    Korespondent Roku 2008
    Awatar sir Bazyl
    Na forum od
    09.2005
    Rodem z
    Resmiasto
    Postów
    3,102

    Domyślnie Odp: Po krzakach na Ostrą

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Mamy już pełny skład ekipy: Maciejka, Wojtek Pysz i bartolomeo. Miało być nas więcej, ale deszczowa prognoza niektórych mocno wystraszyła
    Chodzą słuchy, że te osoby czekały na jeszcze gorszą prognozę żeby załapać się na jakąś zadymkę śnieżną a nie tylko spacerować sobie z chmurkami w tle i delikatnym zefirkiem muskającym wędrowców . Doczekały się i pojechały pieć dni później.
    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    Pojechaliśmy na Ukrainę aby sobie swobodnie pobazylować, no to bazylowaliśmy!
    Terefere, kukuruku! :
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    ... Zimno było, ogniska nie miał kto zapalić, trzeba było kłaść się spać.
    Dwa wieczory z dostępem do drewna i ani jednego ogniska?! - toż to żadne bazylowanie tylko ewidentne bartoLENIE
    Fajowa wyrypa!
    "Rozum mówi nie raz: nie idź, a coś ciągnie nieprzeparcie i tylko słaby nie ulega; każdy z nas ma chwile lekkomyślności, którym zawdzięcza najpiękniejsze przeżycia." W. Krygowski

  5. #25
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Po krzakach na Ostrą

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    A było co oglądać! (...) Kapitalne miejsce.


    Po kliknięciu większa wersja.
    A na niebie Gandalf Szary i Gandalf Biały szykują się do starcia
    Piękne zdjęcie!
    I piękna wyprawa. :)))

  6. #26
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Po krzakach na Ostrą

    Cytat Zamieszczone przez sir Bazyl Zobacz posta
    ewidentne bartoLENIE
    Co prawda to prawda, odpoczynków nam nie brakowało

    Cytat Zamieszczone przez asia999 Zobacz posta
    A na niebie Gandalf Szary i Gandalf Biały szykują się do starcia
    No to żem narobił, poróżniłem Gandalfa z Gandalfem! A mówił kiedyś KomisaRZ, żeby panoram nie kleić bo nic dobrego z tego nie wyniknie. Nie słuchałem, to teraz mam

  7. #27

    Domyślnie Odp: Po krzakach na Ostrą

    Chodzą słuchy, żeś Bazylu zamówił i zadymkę śnieżną i przelotny opad deszczu i upalny dzień. Czasami siła wyższa, zmienia termin wyjazdu, bardzo chciałam z wami podróżować. Bartku, szczególnie na uwadze miałam te odpoczynki. U nas był jeden, w drodze powrotnej, na przejściu granicznym (5 godzin), nie będę pisać co mnie po takim odpoczynku bolało. Pozostanę przy swojej teorii, gdy was brak, Bazyl wyżywa się na mnie i drze ile wlezie.
    A panoramy kleić, kleić, piękne ci one. A może trafiliście na Wielkanocne świętowanie we wsi?

  8. #28
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Po krzakach na Ostrą

    Cytat Zamieszczone przez bieszczadzka kuna Zobacz posta
    Bartku, szczególnie na uwadze miałam te odpoczynki.
    Na tej wyprawie były wyjątkowo wyczerpujące

    A może trafiliście na Wielkanocne świętowanie we wsi?
    Oj, trafiliśmy Na razie jednak śpimy na skraju połoniny Ostrej Hory, jak się zerwiemy i oporządzimy do będzie ciąg dalszy.

  9. #29
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Po krzakach na Ostrą

    No więc w końcu wstaliśmy.



    I - nie ma się czego wstydzić - leniwie ruszyliśmy w dół. Kogo byśmy nie spotkali akurat odpoczywał. I jaszczurka,...



    i traszka,...



    nawet koń odpoczywał.



    Wielkanocny Poniedziałek zobowiązuje!

  10. #30
    Botak Roku 2016 Awatar asia999
    Na forum od
    11.2008
    Rodem z
    jakieś 73 cm od Tarnicy ... w skali 1:1.000.000
    Postów
    1,683

    Domyślnie Odp: Po krzakach na Ostrą

    Cytat Zamieszczone przez bartolomeo Zobacz posta
    No to żem narobił, poróżniłem Gandalfa z Gandalfem! A mówił kiedyś KomisaRZ, żeby panoram nie kleić bo nic dobrego z tego nie wyniknie. Nie słuchałem, to teraz mam
    Ale oni nie osobno a jeden za drugim...w jednym froncie ...burzowym! przecież zawsze na niebie z szarego w końcu robi się białe
    tak więc spokojnie klej dalej :))

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dwa dni w krzakach:-)
    Przez diabel-1410 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-07-2012, 19:03

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •