Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Pierwszy raz w Bieszczady

  1. #1

    Domyślnie Pierwszy raz w Bieszczady

    Witajcie,
    chciałbym zapytać o najlepsze trasy dla początkujących. Chciałbym wybrać się z dziewczyną na dwa dni w okolicach końca czerwca/początek lipca. I tutaj pytanie, chodzi mi o trasę która będzie jak najbardziej malownicza i zróżnicowana, chciałbym aby biegła przez las, czas przejscia tam i z powrotem to tak 4/5h. I dodam że do początku trasy chciałbym dojechać autem i zostać na nocleg w jakimś domku, najlepiej dwuosobowym, gdzie będzie najlepiej?

  2. #2
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Pierwszy raz w Bieszczady

    Witaj. Każdy ma swoje miejsca i ciężko trafić w czyjś gust. Piszesz o trasach malowniczych. Tu nasuwają się połoniny, które oferują przepiękne widoki, ale są dosyć oblegane przez różnych turystów. Wprawdzie nie są to szlaki tak zapełnione jak w Tatrach, ale ostatnimi laty Bieszczady przechodzą pewną metamorfozę. Z miejsc widokowych poszedłbym na przykład na Bukowe Berdo, bo lubię to miejsce. Jasło, albo Caryńska to też wycieczka w czasie o którym piszesz, a o las się nie martw, bo gdzie praktycznie nie ruszysz będziesz musiał przejść przez las. Dobre położenie ma Muczne, Sękowiec, Roztoki, Strzebowiska i są to miejsca mniej zatłoczone od Ustrzyk, Cisnej, czy Wetliny... Jeśli miałbym doradzić to czerwiec w Bieszczadach jest ciut lepszym wyborem od lipca. Pozdrawiam i miłej wędrówki życzę. No i pochwal się po powrocie jak było...

  3. #3
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Pierwszy raz w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez przemolla Zobacz posta
    Witaj. Każdy ma swoje miejsca (...)
    Podziwiam Cię, że chcesz odpowiadać na takie posty.
    Kiedyś gdy nie było internetu i nie można było wysyłać postów, młodzież wysłała list adresując do Gustlika.
    Drogi Gustliku ! mamy rurę od piecyka , powiedz nam jak zrobić czołg ?

  4. #4
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Pierwszy raz w Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Podziwiam Cię, że chcesz odpowiadać na takie posty.
    Kiedyś gdy nie było internetu i nie można było wysyłać postów, młodzież wysłała list adresując do Gustlika.
    Drogi Gustliku ! mamy rurę od piecyka , powiedz nam jak zrobić czołg ?
    Ha,ha,ha... wcale nie pisałem do Gustlika, tylko brałem rurę od piecyka i budowałem ten czołg. Pewnie, że prawie wszystko jest napisane...no, ale po co zaraz zrażać.... a może potrzebne jest utwierdzenie w przekonaniu... Tak, KrysteQ77...dobrze robisz, nie bój nic i jedź spokojnie....Ludziska jakoś coraz mniej mają spontana i chcą mieć wszystko uporządkowane i zaplanowane, a przecież Bieszczady to nie Biegun Północny i zawsze jakoś tam będzie..... hej, hej przygodo...

  5. #5

    Domyślnie Odp: Pierwszy raz w Bieszczady

    Dobra, dzięki. A jest jakaś szansa żeby w ciągu tygodnia po przejsciu z Wetliny do Chatki Puchatka i stamtąd do Brzegów złapać jakiś transport z Brzegów z powrotem do Wetliny?

  6. #6

    Domyślnie Odp: Pierwszy raz w Bieszczady

    Ewentualnie z Przełęczy Wyżnej do Wetlina.

  7. #7
    Szkutawy
    Guest

    Domyślnie Odp: Pierwszy raz w Bieszczady

    Szansa jest . Według mnie, wybierasz jeden z gorszych wariantów, ale to tylko moje zdanie i nie idzie mi bynajmniej o transport z Wyżnej.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczady pierwszy raz
    Przez Igor82 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 16-08-2015, 03:05
  2. Pierwszy raz w Bieszczady
    Przez ktostam w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 23-09-2014, 18:59
  3. Bieszczady pierwszy raz
    Przez Tomekkks w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-08-2013, 00:44
  4. Pierwszy raz w bieszczady
    Przez tomek1 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-05-2013, 22:31
  5. Bieszczady po raz pierwszy...
    Przez gajowy marucha w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-05-2008, 12:50

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •