Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47

Wątek: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2016
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    no właśnie poza parkiem a to ważne ponieważ mogę się zapuścić gdzie chce, poza tym kręci mnie las więc też chyba te "niższe" partie gór bardziej... choć nie wiem bo nie byłem więc to dla mnie teoria...

    - - - Updated - - -

    oglądając na szybko trasę o której mówił Długi na mapa turystyczna pl jest super tylko muszę się jeszcze jakoś tam dostać z Poznania więc prędzej bym wolał z zachodu ku wschodowi

    - - - Updated - - -

    najbardziej denerwuję mnie jeszcze to, że nigdzie nie idzie znaleźć informacji, które szlaki jak są ooblegane itp. chociaż mniej więcej. Dla laika nieznającego danych terenów to loteria. Mogę mieć jedynie swoje przypuszczenia... I nie mówie tu tylko o Bieszczadach rzecz jasna... W ogóle kurde, że też w lipcu jade....

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar Bywalec
    Na forum od
    09.2009
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Idziesz z Komańczy czerwonym i to jest tylko sugestia bo szlakowi zawsze towarzyszy droga alternatywna np zrywkowa leśna lub przez wieś.
    Rozkładasz papierową mapę Bieszczad i Ty decydujesz (mapa w smartphonie nie pozwala ogarnąć dużego obszaru)
    Powodzenia

  3. #13
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2016
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    W takim razie okolice Komańczy sa moja baza wypadową... dzięki za jakies info.. a macie jakieś rozeznanie co do bieszczad po ukraińskiej stronie ? Warto sie tam zapuszczać ? Musiałbym przejściem granicznym przechodzic..


    Przepraszam Administratora
    Ostatnio edytowane przez shaq87 ; 02-07-2016 o 22:03 Powód: regulamin

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2012
    Postów
    841

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Co?

  5. #15
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2016
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Napisz konkretny post... co co?

  6. #16
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez shaq87 Zobacz posta
    (...)
    najbardziej denerwuję mnie jeszcze to, że nigdzie nie idzie znaleźć informacji, które szlaki jak są ooblegane itp. chociaż mniej więcej. Dla laika nieznającego danych terenów to loteria. Mogę mieć jedynie swoje przypuszczenia... I nie mówie tu tylko o Bieszczadach rzecz jasna... W ogóle kurde, że też w lipcu jade....
    Nie denerwuj się !
    Nie przeklinaj i nie traktuj innych z góry mówiąc , że to hołota.
    Odpowiem Ci które szlaki będą najbardziej oblegane w lipcu br
    1. żółty z przełęczy Wyżnej do schroniska Na Wetińskiej
    2. z Wołosatego na Tarnicę
    3. GSB (czerwony) z Wołosatego na Rozsypaniec - Halicz - Szeroki - do Górnych
    4. GSB z Ustrzyk Górnych - Caryńska - Wetlińska - Smerek
    5. z przełęczy Wyżniańskiej na Rawki (ewent troszkę spokojniej na Kremenaros)
    6. chwilowo ... Muczne - Bukowe Berdo
    7. chwilowo ... Cisna - na Jasło
    Czyli krótko pisząc tam gdzie są połoniny tam jest sporo ludzi , pozostałe odcinki to te gdzie sporadycznie kogoś spotkasz i nie traktuj go jak wroga

  7. #17
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2016
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Mówiąc hołota miałem na myśli między innymi mnie... Czyli nie "tubylec" często postrzegany tak właśnie przez tubylca. Ja lubię ludzi i sam dam się lubić jednak jestem bezpośredni... mój błąd... a dla laika na prawdę ciężko o jakieś rzetelne informacje... A mnie zależy żeby poznać Bieszczady z "tej drugiej strony". Jadę tam dla odszukania spokoju, po ciężkim roku zawodowym i prywatnym. Choć ludzi lubię ostatnie na co mam ochotę to mijać się z dużą ich ilością. Zależy mi na lesie, ciszy i głuchy. Ile można po płaskiej puszczy Noteckiej chodzić... Dziękuję za kolejny krok ku oświeceniu i pozdrawiam

    - - - Updated - - -

    Swoją drogą po górach chodziłem, znam panujące tam zasady i ostatnie na co mam ochotę to być na szlaku dla kogoś nie miłym... ale dziękuje don Enrico

  8. #18
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2016
    Postów
    22

    Post Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    bieszczady-mp.jpg

    Mogłoby to mniej więcej tak wyglądać... Pola czerwone to oczywiście te, których przynajmniej na początku będę unikał. Będę startował najprawdopodobniej z Komańczy i polem zielonym gdzieś "przebrnę". Następnie ruszę w stronę szlaku granicznego. A dalej linie żółte to możliwe opcje, które wynikną w trakcie zresztą wiele może zmienić się na miejscu :) albo z mojej woli albo z błędów własnych :] dzięki za pomoc!

  9. #19
    Bieszczadnik Awatar wadera
    Na forum od
    03.2008
    Rodem z
    okolice Lublina duszą zawsze conajmniej 1000 m npm
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Chcąc zaznać w Bieszczadach prawdziwej samotności można się wybrać szlakiem z Ustrzyk Dolnych na Otryt,potem dalej doliną Sanu a potem gdzie serce podpowie.
    „Life is brutal and full off zasadzkas”.

  10. #20
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,127

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez shaq87 Zobacz posta
    (...) w dniach 8 lipca 2016 do nie wiem którego lipca, myśle że 4-5 dni. Planuje dużo przejść i spać oczywiście w namiocie. (...)..
    Jako że jestem ciekawski zacząłem stukać w klawiaturę i wyszło mi że w dniu 8 lipca o 18.41 wyjeżdża pociąg z Poznania z przesiadką w Katowicach ma być w Rzeszowie o 5.07
    To dobry czas bo o 6.30 rusza "pędziwiatr bieszczadzki" właśnie z Rzeszowa do Komańczy ( docelowo do Łupkowa gdzie jest o 10.46)
    Ja bym stąd startował w nieznane , ewentualnie z jakieś wcześniejszej stacyjki typu Szczawne omijając Komańczę.
    Dlaczego ? ....Bo odkąd zamknęli bar u Wandy nic mnie tam nie ciągnie.
    A traskę do jeziorek Dusztyńskich można sobie zrobić alternatywnie, a niekoniecznie po błotnistym głównym szlaku czerwonym.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wypad w Bieszczady
    Przez leati78 w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-08-2013, 16:21
  2. Lipcowy wypad w Bieszczady
    Przez maciek_11 w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2013, 16:47
  3. Pierwszy wypad w Bieszczady
    Przez marcych w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 19:30
  4. Wypad w Bieszczady :)
    Przez wujek_mp w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-07-2008, 19:10

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •