Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Wątek: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez don Enrico Zobacz posta
    Dlaczego ? ....Bo odkąd zamknęli bar u Wandy nic mnie tam nie ciągnie.
    Zawszeć pozostaje dolny placyk koło sklepu...

  2. #22
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2016
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    A bodajże okolo 22 bo juz patrzyłem wcześniej jest bezposredni do rzeszowa i jest chyba 8.40 w Rzeszowie. Ten bym wolał bo sie wyspie ze spokojem ale nie zdaze na tego Pędziwiatra cokolwiek to jest :)

  3. #23
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2015
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    sedza tam ludze vonka i piju piwo...co tam jedzim okolo :)
    jak by chcel isc presz radoszyce (na koncu pri droge ma cudowne zrodelko) i dalej na granicu PL-SK i po szlaku granicznym...mam fotky jak by chcel zobaczic co tam..
    http://pokec.azet.sk/sanok1/fotoalbumy/strana/2
    zacina RN500 10TU26 STR108/30 VFSP510 i wdol na stary lupkow szwejkowo jak by bylo cosz treba.. TC257
    i dalej od tunela na wschod po granici...
    http://pokec.azet.sk/gladyszow/fotoalbumy/strana/2
    2PN70520 tu juz wdol do palota..ale jest blizko tunela woda..po granici albumy:WN91010 WK53309 QN70538 7PN38202 ..jak chces zobac..pozdrawiam..mam i balnicu..i dalej..fotky.

  4. #24
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2016
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    widziałem widziałem :) nie pozostaje mi nic innego jak wyruszyć :) mniej więcej wiem czego się spodziewać ! dzięki, wszystkim dziękuję za odpowiedzi i może do zobaczenia, oby pogoda dopisała..

  5. #25

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Witam.
    Jako nowy w tym gronie chciałbym się przywitać,i jednocześnie podpiąć pod ten temat(jeżeli oczywiście autor nie ma nic na przeciw
    Planuję wyjazd w Bieszczady pod koniec lipca,jako "bagaż " zabieram 12 letniego syna i 19 letniego pasierba,liczę na wskazówki ,sugestje gdzie pojechać(skąd zacząć)nie ukrywam iż piechurem nie jestem najlepszym a dodatkowo starszy jest po rekonstrukcji wiązadeł krzyżowych wiec nie chciał bym go zajechać.
    Oczekiwania są takie zaczynamy od najwiekszej partyzantki spanie w namiocie woda ze strumyczka micha z kociołka .Jak już ktoryś z nas wymieknie to może ze dwa dni nocleg w jakimś schronisku, co by łóżko było i woda w kranie .Przemieszczanie sie na wieksze odległosci autem.
    Czytajac wypowiedzi w tym poscie jeden z kolegów sugerował biwaki po słowackiej stronie(możliwość rozpalenia ogniska)
    doradzcie coś,poproszę,Jestem całkiem zielony jeżeli chodzi o zwiedzanie bieszczad,i nie ukrywam iż nie chciał bym zaliczyć wtopy -co by "załoga" nie marudziła .
    Darz Bór
    p.s jednocześnie informuje że jak termin sie wyklaruje to chetnie kogoś mogę zabrać ruszam z okolic wawki

  6. #26
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2016
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez mauser66 Zobacz posta
    Witam.
    Jako nowy w tym gronie chciałbym się przywitać,i jednocześnie podpiąć pod ten temat(jeżeli oczywiście autor nie ma nic na przeciw
    Planuję wyjazd w Bieszczady pod koniec lipca,jako "bagaż " zabieram 12 letniego syna i 19 letniego pasierba,liczę na wskazówki ,sugestje gdzie pojechać(skąd zacząć)nie ukrywam iż piechurem nie jestem najlepszym a dodatkowo starszy jest po rekonstrukcji wiązadeł krzyżowych wiec nie chciał bym go zajechać.
    Oczekiwania są takie zaczynamy od najwiekszej partyzantki spanie w namiocie woda ze strumyczka micha z kociołka .Jak już ktoryś z nas wymieknie to może ze dwa dni nocleg w jakimś schronisku, co by łóżko było i woda w kranie .Przemieszczanie sie na wieksze odległosci autem.
    Czytajac wypowiedzi w tym poscie jeden z kolegów sugerował biwaki po słowackiej stronie(możliwość rozpalenia ogniska)
    doradzcie coś,poproszę,Jestem całkiem zielony jeżeli chodzi o zwiedzanie bieszczad,i nie ukrywam iż nie chciał bym zaliczyć wtopy -co by "załoga" nie marudziła .
    Darz Bór
    p.s jednocześnie informuje że jak termin sie wyklaruje to chetnie kogoś mogę zabrać ruszam z okolic wawki


    Jeśli mogę Ci coś doradzić to jeśli zamierasz wyjść poza terytorium polski wykup ubezpieczenie... O przykre sytuacje łatwo szczególnie z dziećmi. Powodzenia! Ja ruszam jutro:)a bieszczadnicy jak pogoda się klaruje u Was?


    A i jeszcze jedno! Mam dylemat co do dojazdu, czy zaznajomieni mogą powiedzieć jak wygląda dojazd z Rzeszowa w Bieszczady, najlepiej KOmańcza

  7. #27
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2016
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez shaq87 Zobacz posta
    Jeśli mogę Ci coś doradzić to jeśli zamierasz wyjść poza terytorium polski wykup ubezpieczenie... O przykre sytuacje łatwo szczególnie z dziećmi. Powodzenia! Ja ruszam jutro:)a bieszczadnicy jak pogoda się klaruje u Was?


    A i jeszcze jedno! Mam dylemat co do dojazdu, czy zaznajomieni mogą powiedzieć jak wygląda dojazd z Rzeszowa w Bieszczady, najlepiej KOmańcza

    A no i wody ze strumyczka to raczej odradzam. Ważna zasada: Traktuj każdą wodę tak jakby była skażona.

  8. #28
    Kronikarz Roku 2017
    Kronikarz Roku 2015
    Awatar coshoo
    Na forum od
    09.2004
    Postów
    690

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez shaq87 Zobacz posta
    A no i wody ze strumyczka to raczej odradzam. Ważna zasada: Traktuj każdą wodę tak jakby była skażona.
    Ciekawe. Tyle gór już zaliczyłem i dopiero teraz zostałem uświadomiony żeby nie pić wody ze strumieni. Mój żołądek pewnie już nie istnieje.
    Ostatnio edytowane przez coshoo ; 09-07-2016 o 09:04

  9. #29
    Forumowicz Roku 2016
    Kronikarz Roku 2016
    Forumowicz Roku 2014
    Forumowicz Roku 2013
    Ekspert Roku 2012
    Awatar Wojtek Pysz
    Na forum od
    02.2008
    Rodem z
    Jarosław
    Postów
    2,441

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez shaq87 Zobacz posta
    A no i wody ze strumyczka to raczej odradzam. Ważna zasada: Traktuj każdą wodę tak jakby była skażona.
    Cytat Zamieszczone przez coshoo Zobacz posta
    Ciekawe. Tyle gór już zaliczyłem i dopiero teraz zostałem uświadomiony żeby nie pić wody ze strumieni. Mój żołądek pewnie już nie istnieje.
    Człowiek się całe życie uczy. Ja też nie wiedziałem, że istnieje taka zasada
    A tak bardziej poważnie; w Karpatach strumień można uznać za czysty, jeśli wcześniej nie przepływa przez wieś, teren intensywnego wypasu lub obszar zrywki drewna.

  10. #30
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2016
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Pysz Zobacz posta
    Człowiek się całe życie uczy. Ja też nie wiedziałem, że istnieje taka zasada
    A tak bardziej poważnie; w Karpatach strumień można uznać za czysty, jeśli wcześniej nie przepływa przez wieś, teren intensywnego wypasu lub obszar zrywki drewna.
    Wow toś nam wyjaśnił.. dochodzę do strumyka i skąd wiem że gdzieś tam wyżej nie jest ta woda do czegoś używana ? Nie mam takiej pewności.. traktuj jak skażona nie znaczy nie tykaj jej.. przefultruj, zagotuj, są tabletki, filtry itp nawet ręcznik się przyda. Więc nie traktuj mnie jak trepa wysokogórskiego tylko myśl bo się kiedyś przejedziesz... chyba że mówimy tylko o Bieszczadach bo ty te tereny znasz ale ja nie więc przyjmuje zasady ogólne stosowane wszędzie

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wypad w Bieszczady
    Przez leati78 w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-08-2013, 16:21
  2. Lipcowy wypad w Bieszczady
    Przez maciek_11 w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2013, 16:47
  3. Pierwszy wypad w Bieszczady
    Przez marcych w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 19:30
  4. Wypad w Bieszczady :)
    Przez wujek_mp w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-07-2008, 19:10

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •