Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Wątek: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2016
    Postów
    22

    Domyślnie Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    witam. robię wypad samotny w bieszczady, w dniach 8 lipca 2016 do nie wiem którego lipca, myśle że 4-5 dni. Planuje dużo przejść i spać oczywiście w namiocie. Wypad robię solo, ale miło byłoby na miejscu zamienić z kimś kilka słów, wypić piwo, zjeść posiłek, pogadać albo spalić jakiegoś jointa. Jesteem w pełni przygotowany do wypadu. JEdyna niewiadoma to moja forma dlatego wolę sam wiecie tempo i te sprawy. Jade pociągiem z Poznania... Co do tras sam nie wiem chciałbym przejść wszystkie ale wiem to niemożliwe na pewno zależy mi na tych mniej "rozchodzonych", chcę do natury nie do hołoty. Może możecie coś polecić na miesiąc lipiec, szczerze nie mam pojęcia jak w tym miesiącu wygląda na szlakach...

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    Idź granicą z przełęczy Radoszyckiej w stronę UG...będziesz miał spokój i ciszę do Okrąglika

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2016
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    no, niezłą trasę mi dałeś. Spoko pomysł, muszę się tylko jakoś tam dostać. Ruszam pociągiem do Rzeszowa, stamtąd będę szukał czegoś na Sanok (widziałem że autobusy bardzo często jeżdżą, pewnie jakieś busy też) i stamtąd będę ruszał gdzieś na szlak. Nie ukrywam, że liczę na piękne widoki. Czy jestem w stanie raz dziennie trafić na sklep? Najbardziej o pitną chodzi, ew. jakaś szama. Czy jest jakaś możliwość sprawdzenia trudności szlaku?

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2016
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Obowiązek zgłaszania wyjazdu w Bieszczady

    Jeśli możecie polecić mi jakieś inne trasy na kilka dni będę bardzo wdzięczny...nie znam bieszczad póki co a nie chce zawalić pierwszego razu no właściwie raz byłem.... 15 lat temu..:/

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar wadera
    Na forum od
    03.2008
    Rodem z
    okolice Lublina duszą zawsze conajmniej 1000 m npm
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Mapa prawdę Ci powie............
    „Life is brutal and full off zasadzkas”.

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2012
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    A szlak poprowadzi Hej

  7. #7
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,343

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Weź mapę, znajdź Pszczeliny i dalej idziesz na zachód. Caryńskie, Nasiczne, Zatwarnica, Krywe, Tworylne, Szczycisko, Jaworzec, Łopienka, Jabłonki, Rabe, Komańcza. Od tego możesz zrobić kilka modyfikacji, Możesz też iść z Komańczy na wschód.
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2016
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    mam mapy, przewodniki... Pytam Was Panowie tylko dlatego, że Wy tereny znacie, wiedząc czego szukam jesteście w stanie więcej powiedzieć mi jednym zdaniem niż te wszystkie mapy.. Ale z tego co wyczytałem znacznie (dla mnie oczywiście) ciekawsze są tereny zachodnie Bieszczad. Góry niższe za to tereny mniej oblegane przechodzące w większości przez las.. To jest to czego szukam, jak najmniej cywilizacji, jak najwięcej lasów, zwierząt i roślin tym lepiej.. Oczywiście z tą zwierzyną to ostrożnie.. chętnie bym zszedł ze szlaku, popałętał się w lesie z kompasem, rozbił na noc namiot a nie przemierzał puste przestrzenie z pięknymi widokami i turystami w japonkach.... Połoniny piękna sprawa ale nie do końca tego szukam....

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Bywalec
    Na forum od
    09.2009
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    71

    Red face Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Zatem zrób jak radzi Długi. Warto.
    A czychające w krzakach groźne zwierzęta to mit dla odstraszenia naiwnych.
    Miłych wrażeń😊
    Ostatnio edytowane przez Bywalec ; 02-07-2016 o 19:04

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    a do tego "tereny zachodnie Bieszczad" są poza Parkiem Narodowym więc i chodzić możesz legalnie gdzie dusza zapragnie

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wypad w Bieszczady
    Przez leati78 w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-08-2013, 16:21
  2. Lipcowy wypad w Bieszczady
    Przez maciek_11 w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2013, 16:47
  3. Pierwszy wypad w Bieszczady
    Przez marcych w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 19:30
  4. Wypad w Bieszczady :)
    Przez wujek_mp w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-07-2008, 19:10

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •