Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

  1. #41
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2015
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez shaq87 Zobacz posta
    a w ogole to w Bieszczadach z tego co widziałem rządzi Cisiowianka i bardzo mi smakowała :)
    Mi najbardziej smakował Leżajsk. Nigdzie indziej nie smakuje tak dobrze, pomimo że wszędzie sprzedawany jest z tej samej partii ;D

    Przepraszam za offtop, ale nie mogłem się powstrzymac.

  2. #42
    Bieszczadnik Awatar Marcus
    Na forum od
    11.2012
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    95

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Masz rację. Leżajsk jest lepszy niż Muszynianka.
    A poza tym kilkugodzinne wycieczki są OK. Bieszczady to nie Kordyliery, bo wtedy potrzebny by był "podręczny zestaw do kopania studni głębinowej"

  3. #43
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2016
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    a teraz zagadka..:) jeden ze śladów, które napotkałem... co to mogło być? odcisk dość duży, dziwny...IMG_20160711_124044.jpg nie wiem czy to dobre miejsce na takie zagadki jak coś to przepraszam, ale w sumie cały czas z mojego wypadu :)


    w niedalekiej okolicy był też taki to jak dla mnie jeleń? sarna?IMG_20160711_123429.jpg
    Ostatnio edytowane przez shaq87 ; 15-07-2016 o 01:23

  4. #44
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2016
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Nikt się nie wypowie apropo tak ładnych śladów? szczególnie te pierwsze mnie dziwią...

  5. #45
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,343

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Widzę dobrze odciśnięty ślad obuwia, i obok taki mocno rozmyty ślad bosej stopy. Znak, że dzieci leśniczego boso biegają po lesie. No może jeszcze być tylna łapa niedźwiadka. Co jest nawet bardziej prawdopodobne, odkąd leśniczym się trochę lepiej powodzi i dzieci chadzają latem po lesie w butach.
    Państwo dość silne, by Ci wszystko dać jest dość silne, by Ci wszystko odebrać

  6. #46

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Hej, nie wiem czy pisze w dobrym wątku, ale nie chcę niepotrzebnie tworzyć nowych tematów :). Możecie polecić najlepszą trasę na Przelecz Orłowicza? Jutro jesteśmy pierwszy dzień Bieszczadach, ale od południa i czas będzie okrojona :(. Wiem, że szlak na Przełęcz prowadzi z wietliny, ale jak na złość mapa, którą kupiłam rok temu ucina właśnie w tym miejscu :/. I nie widzę ile zajmuje wejście...

  7. #47
    Bieszczadnik Awatar Kurdybanek
    Na forum od
    05.2015
    Rodem z
    Inowrocław
    Postów
    64

    Domyślnie Odp: Robię wypad samotny w bieszczady, możecie coś polecić? [wydzielony]

    Cytat Zamieszczone przez Lililajj Zobacz posta
    Możecie polecić najlepszą trasę na Przelecz Orłowicza? Jutro jesteśmy pierwszy dzień Bieszczadach, ale od południa i czas będzie okrojona :(. Wiem, że szlak na Przełęcz prowadzi z wietliny, ale jak na złość mapa, którą kupiłam rok temu ucina właśnie w tym miejscu :/. I nie widzę ile zajmuje wejście...
    Podejście ze Starego Sioła w Wetlinie na Prz. Orłowicza trwa około 2 h w przypadku przeciętnej kondycji. Jest to najszybsza droga na Przełęcz Orłowicza.
    Ostatnio edytowane przez Kurdybanek ; 19-07-2016 o 22:43
    „Gdybyśmy naprawdę kochali nasze dzieci na świecie nie byłoby wojen” (Jiddu Krishnamurti)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wypad w Bieszczady
    Przez leati78 w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-08-2013, 16:21
  2. Lipcowy wypad w Bieszczady
    Przez maciek_11 w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-06-2013, 16:47
  3. Pierwszy wypad w Bieszczady
    Przez marcych w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 30-07-2009, 19:30
  4. Wypad w Bieszczady :)
    Przez wujek_mp w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-07-2008, 19:10

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •