Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Deszczowe Bieszczady

  1. #1

    Domyślnie Deszczowe Bieszczady

    Hej, wybieram się w następnym tygodniu w Bieszczady, niestety prognoza pogody przewiduje na każdy dzień mojego pobytu opady deszczu. Należę do osób, które aktywnie spędzają czas, dlatego nie zamierzam przez cały tydzień siedzieć w pokoju, czy chodzić po knajpach. Muzea i kościoły również odpadają 😊. To będzie dopiero mój drugi wyjazd w Bieszczady (ustrzyki gorne), nie mam jeszcze rozeznania w terenie. Czy możecie polecić trasy, które są bardziej przychylne w pokonywaniu w czasie deszczu? :)

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar tomasz8278
    Na forum od
    05.2014
    Rodem z
    Połaniec
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Deszczowe Bieszczady

    Osobiście ,wielokrotnie podczas trwania opadów (deszczu),łaziłem z ustrzyk -szerokim wierchem -tarnica-wołosate (a czasem z powrotem). Jak również obie rawki czy na przykład caryńska z brzegów(w tym kierunku ze względu na transport powrotny w deszczowy dzień). Ogromnym plusem takich spacerów jest spokój na szlaku,również gdy opadom towarzyszy mgła to naprawdę jest ciekawie i można sprawdzić jak dobrze potrafimy się orientować na szlaku przy kiepskiej widoczności a naprawdę wszystko wygląda inaczej.Trzeba i to jest oczywiste zakładać obuwie które lubi deszcz i błoto,odzież która zapewni suchą skórę i dobrze mieć jakiś patyk ,który utrzyma ciężar naszego ciała gdy będziemy sunąć ślizgiem np.leśną ścieżką.Życzę niezapomnianych wycieczek .

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Cztery deszczowe dni w Bieszczadach (trochę prywata)
    Przez Fiaa w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 27-01-2008, 02:04

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •